Nagie zdjęcia księcia Harry'ego! Spędził imprezowy weekend w Vegas

Książę Harry zabalował w Las Vegas.

Nie od dziś wiemy, że książę Harry lubi się zabawić. Dał tego kolejny dowód podczas pobytu w Las Vegas.

Potomek rodziny królewskiej znany ze swoich licznych wybryków spędził weekend w Mieście Grzechu. I chyba nieźle zaszalał. Serwis TMZ.com donosi, że księcia Harry'ego przyłapano na zabawie na golasa!

Książę rzekomo imprezował w hotelowym barze, gdzie spotkał grupkę atrakcyjnych dziewczyn, które następnie zaprosił do pokoju dla VIP-ów. Tam balanga zaczęła się rozkręcać! Towarzystwo rozegrało "turniej" w rozbieranego bilarda. Wnuczek królowej najwyraźniej przegrał i musiał zrzucić z siebie całą odzież. Na zdjęciach nie wygląda jednak na zmartwionego porażką...

Ale czy to na pewno rozrywkowy książę? Podobieństwo jest uderzające... Zdjęcia zobaczysz tutaj [+18].

Fotografie nie są zbyt wyraźne, ale pewien detal mógłby zdradzać tożsamość Harry'ego - goły mężczyzna na zdjęciu ma na szyi taką sama ozdobę, jaką zwykł nosić młodszy syn księcia Karola. Poznajecie?

EXCLUSIVE PICTURES   WORLD RIGHTS  Prince Harry enjoys a spot of fishing in the sunshine onboard a boat while out in the Caribbean.   BYLINE GREG SIRC/JAMES JENKINS/BIGPICTURESPHOTO.COM: 001/GS 001/JWJ  USAGE OF THIS IMAGE OR COPY WRITTEN THAT IS BASED ON THE CAPTION, IS CONDITIONAL UPON THE ACCEPTANCE OF BIG PICTURES'S TERMS AND CONDITIONS, AVAILABLE AT WWW.BIGPICTURESPHOTO.COM *** Local Caption *** .

Rodzina królewska woli na razie nie komentować sytuacji. Będą się musieli wstydzić za młodego rozrabiakę? Las Vegas rządzi się swoimi prawami...

Książę Harry,królewskie śluby

mon

Zobacz także:

Byliśmy na konferencji TVP. Zobaczcie, co działo się za kulisami [RELACJA]

Kto nosi DD, a kto A? Jaki rozmiar piersi mają gwiazdy?

Tak wyglądało wesele Luberta i Wojtasik!

Więcej o:
Komentarze (26)
Nagie zdjęcia księcia Harry'ego! Spędził imprezowy weekend w Vegas
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • forfiter_jr

  Oceniono 21 razy 17

  Książę też człowiek, pobalować musi.

 • koja

  Oceniono 11 razy 9

  Książę też człowiek, ale ze zdjęć widać, że jest impreza. Ok "tańce, hulanki swawola", ale takie harce lepiej w swoim domku. Chociaż w jego przypadku w pałacyku.

 • naz_niepoprawna

  Oceniono 6 razy 4

  Redachtory czcionkę powiększyły nawet, a ja dalej nie wiem, gdzie tam jest Harry? :) W Hogwarcie?

  Ale komentarz dobry:
  fucking rights :) good for the dude ..I'm sure his mother (R.I.P) is giggling saying " take that queenie"

 • cerrie

  Oceniono 7 razy 3

  Teraz jak tak czytam o tym jego wybryku to tak się zastanawiam czy warto mieć te wszystkie miliony na koncie jak to bogaci tego świata mają. No bo zwykły szary człowiek nie ma tych milionów i zamiast zajmować się głupotami i ośmieszaniem swojej rodziny musi po prostu harować by wyżywić swoją rodzinę i nie ma czasu nawet by czasem poleniuchować nic nie robiąc, a taki Harry mający miliony nie wie już co ze sobą zrobić bo właściwie nic nie musi robić żeby na swoje utrzymanie zapracować, bo on ma przywilej bogactwa tylko dlatego iż urodził się w takiej a nie innej rodzinie, ale niestety nie wiedząc co ze sobą zrobić robi takie a nie inne głupoty. Nie na darmo rodzice mówią do swych pociech "Weź i zajmij się czymś pożytecznym nie będą cię się wtedy głupie pomysły trzymały"

 • naz_niepoprawna

  Oceniono 4 razy 2

  Nagie zdjęcia Harry'ego - Pottera, bo założył pelerynkę-niewidkę i nic nie widać.

  "ale pewien detal mógłby zdradzać tożsamość Harry'ego - goły mężczyzna na zdjęciu ma na szyi taką sama ozdobę, jaką zwykł nosić młodszy syn księcia Karola" - a ja myślałem, że ich po penisach da się poznać. U redachtorów, penis jak mózg - też detal.

 • cerrie

  Oceniono 13 razy 1

  Ja to rozumiem iż on próbuje od czasu do czasu udowadniać że chce żyć jak każdy normalny mężczyzna w jego wieku. No ale niestety urodził się w rodzinie królewskiej czy tego chciał czy nie i wypadałoby żeby jednak jakiś norm społecznych przestrzegał nawet jeśli nie przez wzgląd na siebie, to chociażby przez wzgląd na rodzinę królewską od której chyba się oczekuje iż będzie świeciła przykładem na brytyjskiego narodu. Ja wiem że tam od rządzenia jest chyba premier, a królewska świta jest od robienia za dekorację, no ale jednak o to chodzi by utrzymywali te pozory idealnego ładu i porządku. Dlatego nie chciałabym być królową bo to na niej spoczywa obowiązek dbania o wizerunek kraju poprzez swe królewskie otoczenie.

 • koja

  Oceniono 2 razy 0

  Książę też człowiek, ale ze zdjeć widać, że jest impreza. Ok "tańce, hulanki swawola", jednak takie harce lepiej w domku. Chociaż w jego przypadku w pałacyku

 • magistrat

  Oceniono 4 razy 0

  trzeba sobie go wyobrazić :-))) hehhhh

 • sherlock222

  Oceniono 7 razy -3

  to az niedowiary,ciekawe kiedy książe karol i kamila swoje nagie focie do facebooka wstawią

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX