Doda i Błażej pokłócili się! Szychowski zostawił ją samą na weselu!

Błażej nie bawił się dobrze na weselu Luberta.
Doda i Błażej pokłócili się Szychowski zostawił ją samą na weselu! Błażej Szychowski obraził się na Dodę, bo na weselu Tomasza Luberta za dobrze bawiła się w towarzystwie Radka! Błażej zamówił taksówkę i ok. 3 wrócił do domu Pogodzenie się Dody i Błażeja wcale nie jawi się w tak pięknych barwach, jakby się mogło wydawać. Błażej obraził się na Dodę, bo na weselu Tomasza Luberta za dobrze bawiła się w towarzystwie Radka! Radek Majdan dotarł na wesele dopiero po 22. Przyszedł sam i nie bardzo miał z kim się bawić, przysiadł się więc do Dody i nie zważając na jej obecnego partnera, zaczął z nią wspominać stare dzieje. Błażejowi zdecydowanie to się nie spodobało, ale być może liczył, że za chwilę Doda spławi swojego byłego męża. Gdy tak się jednak nie stało, Błażej się zdenerwował: "W pewnym momencie Szychowski wstał od stołu i ostentacyjnie wyszedł do przyhotelowego parku. Widać było, że ma focha. Siedział tam przez jakiś czas sam, potem zaczął esemesować, najwyraźniej do Doroty, bo ta przyszła lekko podenerwowana" - powiedział jeden z gości weselnych "Super Expressowi". Doda starała się udobruchać Błażeja, siadając mu na kolanach, jednak ten był nieugięty. Piosenkarka obrażona wróciła więc na salę weselną, a Błażej zamówił taksówkę i ok. 3 wrócił do domu. Doda zaś znalazła pocieszenie w towarzystwie Radka.

Pogodzenie się Dody i Błażeja wcale nie jawi się w tak pięknych barwach jakby się mogło wydawać. Błażej obraził się na Dodę, bo na weselu Tomasza Luberta za dobrze bawiła się w towarzystwie Radka! Radek Majdan dotarł na wesele dopiero po 22. Przyszedł sam i nie bardzo miał z kim się bawić, przysiadł się więc do Dody i, nie zważając na jej obecnego partnera, zaczął z nią wspominać stare dzieje.

Doda, Błażej Szychowski, Radek Majdan na weselu Tomasza Luberta.

Błażejowi zdecydowanie to się nie spodobało, ale być może liczył, że za chwilę Doda spławi swojego byłego męża. Gdy tak się jednak nie stało, Błażej się zdenerwował:

W pewnym momencie Szychowski wstał od stołu i ostentacyjnie wyszedł do przyhotelowego parku. Widać było, że ma focha. Siedział tam przez jakiś czas sam, potem zaczął esemesować, najwyraźniej do Doroty, bo ta przyszła lekko podenerwowana - powiedział jeden z gości weselnych "Super Expressowi".

Doda starała się udobruchać Błażeja siadając mu na kolanach, jednak ten był nieugięty.

Doda, Błażej Szychowski

Piosenkarka obrażona wróciła więc na salę weselną, a Błażej zamówił taksówkę i ok. 3 wrócił do domu. Doda zaś znalazła pocieszenie w towarzystwie Radka.

Radek Majdan, Doda

Jachranka, 17.08.2012, Hotel Windsor - Wesele Tomasza Luberta i Ewy Wojtasik, NZ.  Fot.: Radoslaw NAWROCKI / FORUM

Radek Majdan, Doda, Błażej Szychowski

Slub Tomasza Luberta i Ewy Wojtasik, Urzad Stanu Cywilnego Warszawa Starowka, 17.08.2012, fot. WBF

Telenowela.

Baisha

Zobacz także:

Tak wyglądało wesele Luberta i Wojtasik!

Lubert przed ślubem spisał intercyzę! Na świstku papieru! I powierzył ją... Dodzie!

Majdan przeciskał się przez salę balową, by spotkać się z Dodą. Mina Błażeja? Bezcenna!

Więcej o:
Komentarze (25)
Doda i Błażej pokłócili się! Szychowski zostawił ją samą na weselu!
Zaloguj się
 • sansa

  Oceniono 29 razy 17

  Powtarzam do znudzenia, że i tak blachara jest pisana Radziowi i vice versa.

 • koja

  Oceniono 21 razy 17

  Nie wiem po co to czytam? Patrzę na zdjęcia i widzę na stołach kieliszki z wódką, butelki Pepsi, plastiki z wodą mineralną i bułki. A gdzie 'kieubasa"?

 • forfiter_jr

  Oceniono 13 razy 11

  "Doda starała się udobruchać Błażeja siadając mu na kolanach, jednak ten był nieugięty."
  Jakby się ugiął to by mu z tych kolan spadła...

 • halka

  Oceniono 14 razy 10

  Pisaliście wcześniej (czy tam na pudelku) że Błażej w przeciwieństwie do Doroty się nie przebierał. A tu co! Wpadka! Ma inną koszulę i wy tego nie zauważyliście!;D

 • ladybird55

  Oceniono 8 razy 8

  skromniutko na na stołach tylko napoje i suche bułki:)

 • twaenergia

  Oceniono 9 razy 7

  Już sama nie wiem, z którym wolalałabym,żeby była. Najważniejsze, by Ona była szczęśliwa!!<3

 • paraplu

  Oceniono 18 razy 6

  "Błażej zamówił taksówkę i ok. 3 wrócił do domu. Doda zaś znalazła pocieszenie w towarzystwie Radka". No to gdzie sa zdjecia Dody z Radkiem bez Blazeja? A tak na serio, to by bylo wspaniale jakby Doda z Radkiem do siebie wrocili.

 • karolita

  Oceniono 5 razy 5

  Czy ten Błażej ma zeza ??

 • mika17

  Oceniono 7 razy 5

  Doda ma naszyjnik z H&M. Zaczynam zastanawiac sie czy ta kiecka to nie jest ta z Zary...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX