Doda w dresie i na rowerze pokazuje rodzinny Ciechanów

Piosenkarka postanowiła zareklamować swoje miasto.

Bohaterami ostatniego programu "Szlakiem gwiazd" emitowanego na antenie TVP1 byli Doda i jej ukochane rodzinne miasto - Ciechanów. Piosenkarka ukazała się w nowej odsłonie, a mianowicie na sportowo. Piosenkarka na czas nagrania porzuciła swoje ukochane wysokie obcasy, prowokacyjne kreacje i przywdziała żółte legginsy i za dużą dresową bluzę. Wybór artystki nas nie zdziwił, w końcu zdecydowała się pokazać swoje miasto na... rowerze. Królowa zachowała jednak coś ze swojego wizerunku - rower, na którym jeździła, był różowy.

Doda

(screen z programu "Szlakiem gwiazd")

Pierwszym przystankiem w podróży gwiazdy była jej dawna szkoła podstawowa.

Jesteśmy, znajdujemy się i przybyliśmy pod moją szkołę podstawową, w której spędziłam 8 znakomitych lat. Poznałam wspaniałych ludzi i oni poznali mnie wspaniałą - w taki oto skromny sposób Doda opowiadała o placówce oświatowej, w której rozpoczęła swoja edukację.

Doda

(screen z programu "Szlakiem gwiazd")

Następnym miejscem w Ciechanowie, które gorąco poleca Doda, jest niedawno odnowiony zamek książąt mazowieckich.

Chodzę tu dzisiaj i z tych murów, które kiedyś zostały w mojej pamięci jako totalne starocie - futuryzm... szkło... metal... nowoczesność! - zachwalała budowlę piosenkarka.

Doda

(screen z programu "Szlakiem gwiazd")

Po zamku nadszedł czas na zmodernizowaną krytą pływalnię.

Za moich czasów takich luksusów nie było w Ciechanowie, a żałuję, bo z moim chorym biednym kręgosłupem z przyjemnością popluskałabym się w takim baseniku rehabilitacyjnym - kwituje Doda.

Nie da się ukryć, że takiej pływalni mogą pozazdrościć mieszkańcy wielu innych miejscowości...

Doda

(screen z programu "Szlakiem gwiazd")

Podczas wyprawy nie mogło zabraknąć Miejskiego Domu Kultury, gdzie Dorota Rabczewska stawiała swoje pierwsze kroki w karierze scenicznej. Widać, że artystka ma do niego wielki sentyment.

Doda

(screen z programu "Szlakiem gwiazd")

Po wizycie w MDK nadszedł czas na miejski ośrodek sportu. Tam Dorota Rabczewska spotkała swojego ojca Pawła Rabczewskiego, medalistę mistrzostw świata i Europy w podnoszeniu ciężarów, który obecnie jest radnym miasta. Dumna Doda nie omieszkała się tym pochwalić przed kamerami.

Doda

(screen z programu "Szlakiem gwiazd")

Trasę Królowa zakończyła w miejscu, w którym niedawno z inicjatywy Szymona Majewskiego stanął pseudopomnik artystki. Jak zainteresowana skomentowała całe zajście?

Niestety wyszło jak zawsze, czyli słabo, ordynarnie. Uważam, że zakpił z mojego miasta, nie podoba mi się to. - stwierdziła, dodając - Takie słabe dowcipy też się kończą.

Doda

(screen z programu "Szlakiem gwiazd")

Doda bardzo się starała pokazać rodzinny Ciechanów z jak najlepszej strony. Czujecie się zachęceni do zwiedzenia miasta?

Alex

Zobacz także:

Wojewódzki ma nową dziewczynę! Zabrał ją do Sopotu. Dlaczego nie jeździli lamborghini? I gdzie mieszkali?

Opowiadają o prywatnym życiu, pokazują dzieci... Tak dziennikarze lansują się na okładkach gazet

Elvis Presley: Znaliście te zdjęcia?

Więcej o:
Komentarze (33)
Doda w dresie i na rowerze pokazuje rodzinny Ciechanów
Zaloguj się
 • nkwd

  Oceniono 13 razy 7

  Eeee tam ,zawiodłam się kolejny raz na Dodzie.Wyraźnie się starzeje.Dlaczego zamiast siodełka nie zamontowała różowego penisa ? Zużył się od tego lizania czy co ?

 • boczeknamasle

  Oceniono 9 razy 7

  Jak widzę jakiś artykuł o Dodzie to zawsze wchodzę po to tylko aby poczytać komentarze :D ludzie jesteście the best!

 • forfiter_jr

  Oceniono 6 razy 6

  "Doda w dresie i na rowerze..." kolejny wyszukany tytuł z cyklu odzieżowego... A w czym ma jeździć rowerem? W sukni balowej??

 • naz_niepoprawna

  Oceniono 12 razy 6

  Ciechanówa w dresie - w sam raz jej pasuje.

 • ladyzgaga

  Oceniono 7 razy 5

  Brawo! Nasza "krulewna" w końcu prawdziwa, swojska:D

 • po.waw.pl

  Oceniono 5 razy 3

  Real Exhibitionist-Bitch to jej branżowe nazwisko. Po co jej te cytrynowe rajtuzy, przecież na widok blondynki na różowej kozie człowiek zwalnia od razu albo i hamuje ..! Druga sprawa - Kto mądry jeździ tuż za samochodami na rowerze w centrum miasta ? Gramy spalin na całym ciele i na ubraniach. Ale ją to nie rusza co na zewnątrz, bo ona jest już cała zasyfiona wewnątrz... Zaczynała w końcu karierę od sprzedawania ciała za pieniądze.. zmienia partnerów co pół roku. Kobieta Pryszcz..

 • kloceklego

  Oceniono 7 razy 1

  "Szlakiem gwiazd" - doszedłem do końca tego tekstu i ciągle czekam na te gwiazdy. będą w następnej części?

  "emitowanego na antenie TVP1" - to jest teraz ta misja TVP?

 • grzegorzxd16

  Oceniono 13 razy 1

  przeginają ! każdy człowiek ma prawo chodzić w czym chce - żyjemy w wolnym kraju więc możemy robić co chcemy - nawet taka doda. a według mnie w tym co ma na sobie wygląda zaje*biście.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX