Żebrowski poznał swoją żonę, gdy miała 5 lat! "Nie była gotowa na ślub ze starym dziadem"

Aktor opowiedział w wywiadzie o pierwszym spotkaniu.

Słysząc takie historie człowiek ma ochotę wierzyć w przeznaczenie. Los skrzyżował drogi Michała Żebrowskiego i Aleksandry Adamczyk już bardzo dawno temu. W wywiadzie dla magazynu Elle, aktor zdradził, że swoją przyszłą żonę zobaczył po raz pierwszy, gdy miał 18 lat, natomiast ona ( 13 lat młodsza od niego) - zaledwie 5!

Zebrowski Michal zona

Do kolejnego spotkania doszło wiele lat później. Zarówno Michał, jak i Aleksandra postanowili podszkolić nieco swój angielski i... Trafili do tej samej grupy. Uroda Adamczyk zwróciła uwagę gwiazdora już wtedy.

Uczyliśmy się razem angielskiego. Niestety, po miesiącu musieliśmy przerwać lekcje. Ola nie była jeszcze gotowa na ślub ze starym dziadem - mówi żartobliwie w wywiadzie dla magazynu Elle Michał Żebrowski.

Zebrowski Michal zona

Mówi się do trzech razy sztuka: w trzy lata później przyszłe małżeństwo znów na siebie wpadło. Tym razem jednak strzała amora celnie trafiła w serce aktora, bo ten tym razem nie odpuścił już Oli - wiedział, że to właśnie ona zostanie jego przyszłą żoną.

Trzy lata później wpadliśmy na siebie i od tego się zaczęło. Pijąc kawę, spojrzałem na nią i zrozumiałem, że naprzeciw mnie siedzi moja przyszła żona - zdradza w wywiadzie dla magazynu Elle Michał Żebrowski.

Michał Żebrowski i Ola Adamczyk

Czy urzekła Was ich historia? A może Wy też doświadczyliście równie romantycznego zrządzenia losu?

zuz

Zobacz także:

Związki pilnie strzeżone. Które gwiazdy nie mówią o uczuciach?

Rusin wspomina USA. Mieszkała tam z Lisem 4 lata! "Stojąc na balkonie, zastanawiałam się, czy skoczyć"

Niespodzianka w Londynie! Spice Girls znowu RAZEM na scenie. Victoria jak kiedyś - nieuśmiechnięta. A reszta?

Więcej o:
Komentarze (23)
Żebrowski poznał swoją żonę, gdy miała 5 lat! "Nie była gotowa na ślub ze starym dziadem"
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • forfiter_jr

  Oceniono 42 razy 26

  "Ola nie była jeszcze gotowa na ślub ze starym dziadem". A potem był młodym dziadem?
  "Czy urzekła Was ich historia?" NIE.

 • naz_niepoprawna

  Oceniono 47 razy 15

  "swoją przyszłą żonę zobaczył po raz pierwszy, gdy miał 18 lat, natomiast ona ( 13 lat młodsza od niego) - zaledwie 5!" - pedofilią trąci, ale...

  "Zarówno Michał, jak i Aleksandra postanowili podszkolić nieco swój angielski i... Trafili do tej samej grupy. Uroda Adamczyk zwróciła uwagę gwiazdora już wtedy" - jak już wtedy, skoro ponoć napalił się, jak miał lat 18?

  "Pijąc kawę, spojrzałem na nią i zrozumiałem, że naprzeciw mnie siedzi moja przyszła żona - zdradza w wywiadzie dla magazynu Elle Michał Żebrowski" - dobrze, że w Hameryce nie mieszka, bo tam co chwilę leją kawę i poligamia gotowa.

 • Gość: Ela Dem.

  Oceniono 5 razy 5

  Życzę wszystkiego najlepszego, żyjcie w miłości, zdrowiu i szczęściu a Wasze dzieci niech się dobrze chowają.

 • kloceklego

  Oceniono 9 razy 5

  "...gdy miał 18 lat, natomiast ona ( 13 lat młodsza od niego) - zaledwie 5!" - dobrze, że to wyjaśniłaś, zuz. gdyby nie to nigdy nie wpadłbym na to, że jak ktoś ma 18 lat, a drugi ktoś ma 5 lat, to ten drugi ktoś jest o 13 lat młodszy od tego pierwszego ktosia.

 • Gość: Ona

  Oceniono 8 razy 2

  Hmmm... Zawsze myślałam, że Żebrowski ożeni się z jakąś​ ładną kobietą. No ale może ma świetny charakter.

 • Gość: Simona

  Oceniono 3 razy 1

  Ta pani nie powinna mieć takiej fryzury. Jeszcze bardziej wydała jej i tak dłuuugą twarz

 • cerrie

  Oceniono 3 razy 1

  Tu chyba nie chodziło o to by uwidaczniać fakt że mogą się przydarzyć wśród Polaków ludzie którzy nie potrafią odjąć od 18-tu pięć, ale raczej położenie nacisku że gdy Żebrowski był w tak młodym wieku to po raz pierwszy zobaczył swoją przyszłą żonę i tyle. Autor(ka) newsa nie chciał(a) na pewno obrazić żadnego intelektualisty ;) Ja co prawda nie przeżyłam tak romantycznej miłości. Ale za to wiem że na tego jedynego warto czekać, bo jak już się trafi to będzie się umiało docenić wartość takiej miłości :)

 • Gość: maja

  0

  Fajnie że wyjaśniliscie ile miał lat kiedy ona miała 5 i ile jest miedzy nimi różnicy, no a jak miała te 5 lat to gdzie się poznali? w przedszkolu?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX