Wojewódzki wraca do ESKI ROCK! Ale bez Figurskiego!

Showman będzie prowadził poranny program.

Jak dowiedział się portal Wirtualne Media, Kuba Wojewódzki nadal ma zapewnione stanowisko w radiu Eska Rock. Okazuje się, że dziennikarz będzie prowadził nowy poranny program bez udziału swojego kolegi, Michała Figurskiego.

Wojewodzki Kuba

Wojewódzki poprowadzi nowy program, który będzie nadawany już od września w dni powszednie. Na razie nie wiadomo, jaką będzie miał formułę.

Prace nad formułą nowego programu porannego stacji nadal trwają i wszystkie szczegóły na ten temat ujawnimy po ich zakończeniu - powiedziała Wirtualnym Mediom Agnieszka Korotyńska z biura prasowego Grupy ZPR, właściciela rozgłośni.

Na razie nie wiadomo, kto będzie mu towarzyszył. Zdaniem portalu Wirtualne Media, będzie to osoba "szeroko znana, niezwiązana wcześniej z rozgłośnią".

Wygląda na to, że obecność Wojewódzkiego w stacji jest na wagę złota i mimo afery wokół jego wypowiedzi o Ukrainkach, nadal może liczyć na stanowisko w radiu. Program "Poranny WF" zdjęto z anteny w czerwcu po licznych krytykach. Sprawę wzięła pod lupę Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji i nałożyła na rozgłośnię karę w wysokości 75 tysięcy złotych.

Kuba Wojewódzki nie poniósł zatem żadnych konsekwencji za kontrowersyjne wypowiedzi. Nie dość, że dostanie nowy program w Esce Rock, to od września jego autorskie show pojawi się w ramówce TVN. Nadal ma  również swoją rubrykę w Polityce.

Myślicie, że stacja zachowała się fair wobec jego kolegi, Michała Figurskiego, zatrudniając tylko jednego spośród nich? W końcu naśmiewali się oboje...

RK

Zobacz także:

Miley Cyrus ma KRÓTKIE włosy! Fajnie wygląda?

Niespodzianka w Londynie! Spice Girls znowu RAZEM na scenie. Victoria chudsza niż kiedyś. A reszta?

Ta śliczna dziewczyna wystąpi w kulinarnym show obok Magdy Gessler. Przebije mistrzynię?!

Uważasz, że Kuba Wojewódzki nadal powinien pracować w Esce Rock?
Więcej o:
Komentarze (12)
Wojewódzki wraca do ESKI ROCK! Ale bez Figurskiego!
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • wasza_mama

  Oceniono 9 razy 3

  NO I SPOKO, BEDZIE CZEGO SLUCHAC

 • dannymo

  Oceniono 9 razy 3

  szkoda że ich nie będzie razem bo to była najlepsza poranna audycja w radiu. Trochę przegięli z Ukrainkami ale , nie raz ostrzej dawali i dobrze było . Szkoda też że będzie sam Kuba bo w tej audycji Figurski był często lepszy.

 • lk

  Oceniono 3 razy 3

  Będzie to Plichta.

 • houses902

  Oceniono 8 razy 2

  47% polaków dalej daje się r****ć Wojewódzkiemu, gratuluje, jak mu coś znów nie bd pasowało wyzwie Was od debili, kretynów itp a wy uznacie to za komplement bo w końcu wyzywa Powiatowy !

  że was jeszcze zachwyca on, jego brak poczucia humoru.

 • sorsa

  Oceniono 9 razy 1

  Mogą sobie go zatrudniać ile chcą, tylko KTO GO BEDZIE SŁUCHAŁ I OGLĄDAŁ??? Wojewódzki na antenie, to wystarczy zrobić pyk pilotem i już nie ma Wojewódzkiego.... ani rekkam....

 • forfiter_jr

  Oceniono 2 razy 0

  Haha niektórzy nie chcą się oderwać nawet od jednego koryta...
  Żenada.

 • sensacja

  Oceniono 4 razy 0

  O braniu pod uwagę głosów słuchaczy w Esce Rock nigdy nie słyszeli. Czy tam dyrektorem jest Miszczak? TVN jest towarzystwem wzajemnej adoracji i robi programy dla siebie samych, czyt. na żenującym poziomie i chyba nawet nie obchodzi ich, czy ktokolwiek je ogląda. Teraz Eska Rock pokazuje, że tak samo najmniej ważny jest dla nich odbiorca.

 • naz_niepoprawna

  Oceniono 2 razy 0

  Portal WM niczego się nie dowiedział: "Z naszych nieoficjalnych informacji wynika, że Kuba Wojewódzki od początku września będzie prowadził w Esce Rock poranny program - od poniedziałku do piątku w godz. 8-10. Przy czym będzie występował wspólnie z drugim prowadzącym."
  http://www.wirtualnemedia.pl/artykul/wojewodzki-w-esce-rock-z-nowym-prowadzacym-majewski-dalej-w-esce

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX