Jessica Biel poleciała do Justina! Co robią w Puerto Rico?

Wspólne wakacje znanej pary.

Justin Timberlake pracuje na planie filmowym w Puerto Rico. Stęskniona narzeczona Jessica Biel postanowiła dołączyć do ukochanego, by mogli wspólnie spędzić kilka dni. Aktorka chce wypocząć przed powrotem do USA, gdzie rozpocznie promocję filmu "Pamięć absolutna".

EXCLUSIVE: Justin Timberlake and Jessica Biel seen in Puerto Rico leaving the Pelayo Restaurant at el Condado. Pictured: Jessica Biel

Zakochani spędzili aktywnie czas na plaży- joga, jogging, pływanie. Wieczorami spotykali się w gronie przyjaciół, w modnych restauracjach  miejscowości turystycznej el Condado. Oglądając ich wspólne zdjęcia, wszelkie plotki o kryzysie w ich związku, można puścić w niepamięć.

Nam szczególnie spodobało się zdjęcia Justina z wózkiem. Czyżby Justin, pchając wózek z dzieckiem, chciał pokazać Jessice, że jest gotowy na zostanie ojcem?

EXCLUSIVE: Justin Timberlake and Jessica Biel seen in Puerto Rico leaving the Pelayo Restaurant at el Condado. Justin is pushing a child in a pram. Pictured: Justin Timberlake and Jessica Biel

polanski

Zobacz także:

Jak zmieniała się Jessica Biel: Od uroczej 14 latki do zjawiskowej kobiety!

Co robią największe gwiazdy na randkach? Sprawdziliśmy

Olśniewająca Jessica Biel na premierze nowego filmu! Ma paznokcie pod kolor... butów!

Więcej o:
Komentarze (2)
Jessica Biel poleciała do Justina! Co robią w Puerto Rico?
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • kloceklego

  Oceniono 6 razy 2

  "Co robią w Puerto Rico?" - są?

 • naz_niepoprawna

  Oceniono 7 razy 1

  Pojechali odpocząć, co zatem mogą robić? Pewnie chodzą do klubów dyskusyjnych i rozmawiają o Freudzie, szczególnie mający niewiele do powiedzenia Timberlake.

  Polanski, ona będzie promować film, który właściwie poległ już w kinach? Otwarcie na poziomie 25-26 mln $ przy budżecie ponad 125 mln $ - nie licząc kosztów promocji, to finansowa KLAPA.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX