Michael Phelps potwierdza: Tak, sikamy do basenu!

Kolejny olimpijski pływak przyznaje się do wstydliwego zwyczaju!

Niedawno "wypłynęła" wstydliwa sprawa: na treningach i zawodach pływacy sikają do basenu. Amerykański olimpijczyk, Michael Phelps z zaskakującą szczerością potwierdził, że tak robią!

Sądzę, że wszyscy sikają do basenu. To naturalne dla pływaków. Spędzamy w basenie po kilka godzin, naprawdę nie chce nam się wychodzić. Po za tym chlor to unieszkodliwia - podaje Sport.pl.

Michael Phelps of the U.S. stretches before swiming in heat 5 of the men's 200m butterfly event at the London 2012 Olympic Games at the Aquatics Centre July 30, 2012. Phelps finished third. REUTERS/Tim Wimborne (BRITAIN - Tags: SPORT SWIMMING SPORT OLYMPICS) SLOWA KLUCZOWE::rel:d:bm:LM2E87U0SK4P4

Zdobywca  największej ilości medali i 34 rekordów świata w sobotę - po ostatnim wyścigu na Olimpiadzie - zakończył swoją karierę, może więc pozwolić sobie na szczerość i... wylewność.

Ryan Lochte, największy rywal i kolega z zespołu Phelpsa, również wyznał ostatnio, że jest to czynność całkiem naturalna dla pływaków:

Oczywiście. Zawsze to robimy. Nie podczas wyścigu, ale podczas rozgrzewki. To jest coś co robisz automatycznie po wejściu do chlorowanej wody - czytamy.

Ryan Lochte of the U.S. smiles after winning gold in the men's 400m individual medley final at the London 2012 Olympic Games at the Aquatics Centre July 28, 2012.  REUTERS/Tim Wimborne (BRITAIN - Tags: SPORT OLYMPICS SPORT SWIMMING) SLOWA KLUCZOWE::rel:d:bm:LM2E87S1NGJ7C

Niedawno pisaliśmy o tym, że do tego wstydliwego zwyczaju przyznała się także była amerykańska pływaczka, Carly Geehr. Wygląda wiec na to, że to prawdziwa plaga! Czy on to właśnie robi?!:)

USA's Michael Phelps reacts after a men's 400-meter individual medley heat at the Aquatics Centre in the Olympic Park during the 2012 Summer Olympics in London, Saturday, July 28, 2012. (AP Photo/Mark J. Terrill)SLOWA KLUCZOWE:2012 London Olympic Games Summer Olympic games Olympic games Sports Events XXX Olympiad

Baisha

Zobacz także:

Olimpijczycy bawią się w najlepsze! Zobacz, jak imprezują sportowcy po zakończonych zawodach [ZDJĘCIA]

Mnóstwo VIPÓW i GWIAZD na Olimpiadzie. Kto kibicuje sportowcom?

Rodzinna sielanka Pazurów! TAK spędzają wakacje na plaży z dwutygodniowym synkiem!

Więcej o:
Komentarze (18)
Michael Phelps potwierdza: Tak, sikamy do basenu!
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • wasza_mama

  Oceniono 17 razy 15

  ŁAAAAAAAAŁ SIKAANIE DO BASENU - NOWOSC KURWA

 • sansa

  Oceniono 14 razy 14

  "To jest coś co robisz automatycznie po wejściu do chlorowanej wody" - czyli ja nie jestem zawodową pływaczką.

 • cosma

  Oceniono 16 razy 14

  Jak się odlał / w basenie - to aż morda mu się śmieje / z ulgi / !!!

 • rumhelka

  Oceniono 13 razy 11

  W jeziora też sikają wszyscy co tam się kąpią i nie ma o tym w gazetach.Dziwne?Sami sobie sikają i sami w tym siedzą.Ich problem.

 • forfiter_jr

  Oceniono 9 razy 9

  No cóż, dobrze, że tylko sikają. Mogliby robić coś jeszcze... Tylko woda szybko zmieniłaby kolor.

 • marcelito

  Oceniono 11 razy 9

  Sytuacja na basenie, ratownik gwiżdże na jednego gościa:
  - Panie!! Nie można sikać do basenu!
  - Jak to nie, przecież wszyscy tak robią.
  - No tak, ale tylko pan z trampoliny...

 • po.waw.pl

  Oceniono 9 razy 7

  Pamiętam jak Phelps opowiadał w wywiadzie po Pekinie jak regularnie rzygał na każdym treningu, tak ostro trenował. Trening to raz, druga strona zwierciadła to odżywki, które ekipy USA mają najlepsze od pół wieku. Najlepsze i tak są te małolaty z Chin i USA co wygrywają złota w szczenięcym wieku. Bardzo fajnie i jestem za !, ale widać, że ni umieją fetować wygranych. Taka gimnazjalna radość na mecie : | ..bez większych emocji.

 • naz_niepoprawna

  Oceniono 12 razy 6

  A to wy jesteście zdziwieni? Co mają kolarze zrobić? Mają prze...sikane.

 • naz_niepoprawna

  Oceniono 10 razy 2

  Mała zabawa fonetyczna:
  pędziła jak szczała, szczała jak pędziła? :D

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX