Dziennikarze do Culkina: Idź na odwyk, bo skończysz jak Whitney Houston!

Czy doniesienia o problemie z narkotykami gwiazdy "Kevina samego w domu" są prawdziwe?

Stronnictwo Macaulaya Culkina szybko zareagowało na doniesienia The National Enquirer, według którego aktor cierpi z powodu uzależnienia od heroiny i środków psychotropowych, zarzucając tabloidowi nierzetelność i kłamstwa. The National Enquirer broni jednak niepokojącego artykułu zamieszczając na swojej stronie internetowej specjalne oświadczenie w tej sprawie.

Radzimy Macaulay'owi, aby poszukał profesjonalnej pomocy w celu uniknięcia tego samego tragicznego losu, który spotkał innych ukochanych celebrytów, z Witney Houston na czele, która zmarła w tym roku. Uważamy, że były dziecięcy gwiazdor powinien robić wszystko co w jego mocy, aby uzyskać leczenie, którego tak bardzo potrzebuje, a które mogło ocalić życie jego przyjaciółki Elijah Rosello. Jej rodzina potwierdziła The ENQUIRER, że przed śmiercią spowodowaną przedawkowaniem narkotyków w marcu Rosello razem z Macaulayem brała narkotyki - czytamy w oświadczeniu.

Macaulay Culkin

W śmiałym, a momentami nawet bezczelnym, tekście tabloid wzywa także Culkina do poddania się badaniom krwi w celu udowodnienia, że zaprzeczając całej sprawie mówi prawdę. Tymczasem reprezentanci Macaulaya Culkina dalej obstają przy swojej wersji:

Raport w National Enquirer, mówiący o tym, że Macaulay Culkin jest uzależniony od heroiny i środków halucynogennych jest nie tylko kategorycznie niemerytoryczny, ale też niemożliwie i śmiesznie fikcyjny - czytamy na Huffington Post.

Macaulay Culkin

Przypomnijmy, co wywołało tę medialną burzę wokół odtwórcy roli Kevina w świątecznych hitach "Kevin sam w domu" i "Kevin sam w Nowym Jorku": dziennikarze zainteresowali się zdrowiem Macaulaya gdy światu ukazały się jego zdjęcia zrobione w styczniu tego roku. Były dziecięcy gwiazdor wyszedł na nich bardzo niekorzystnie. Duża utrata wagi mocno zaniepokoiła tabloid, który postanowił powiedzieć głośno o problemie aktora i w ten sposób uchronić go przed losem, jaki spotkał m.in. Whitney Houston.

Macaulay Culkin

"Troska" The National Enquirer o zdrowie i życie aktora jest dość zdumiewająca, choć tabloid nie po raz pierwszy podejmuje się misji ratowania gwiazdy przed stoczeniem. Wcześniej dziennikarze z uwagą śledzili poczynania Whitney Houston próbując, tak jak teraz Culkinem, nią wstrząsnąć i zmobilizować do leczenia. Niestety ich metody okazały się nieskuteczne.

??NATIONAL PHOTO GROUP Macaulay Culkin departs LAX Airport. Job: 081609J16 EXCLUSIVE August 16th, 2009 Los Angeles, CA nationalphotogroup.com

Komu ufacie w tej aferze: The National Enquirer, któremu (niezależnie od tego, jak bardzo by zapewniał o swojej trosce) tego typu historie są zdecydowanie na rękę, czy Culkinowi?

Alex

Zobacz także:

Igraszki Kate Hudson i jej partnera w basenie. Aktorka pokazuje zgrabną pupę, a on...

Wiemy, co one robią, że są takie chude!

TAK podróżuje Natalia Siwiec. Na bogato!

Więcej o:
Komentarze (8)
Dziennikarze do Culkina: Idź na odwyk, bo skończysz jak Whitney Houston!
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • katarina7171

  Oceniono 12 razy 8

  kiedy s był z niego taki słodki chłopczyk a potem już tylko było z nim coraz gorzej

 • forfiter_jr

  Oceniono 9 razy 5

  Kevin sam w domu... Ćpa.

 • rihanna0112

  Oceniono 4 razy 4

  wow to on tak teraz wygląda !! A kiedyś był taki piękny !!

 • szaron_stoln

  Oceniono 9 razy 1

  Każdy z nas był kiedyś słodkim dzieckiem i co z nas wyrosło? Wszyscy na swój sposób jesteśmy pokręceni:D Nie mam racji?:D

 • amelka1987

  Oceniono 7 razy 1

  Szkoda, fajna z niego dupa.

 • naz_niepoprawna

  Oceniono 12 razy 0

  Jakiego gwiazdora? W czym zagrał? W nieśmiertelnym "Kevin sam w domu"?

 • jaguar

  Oceniono 8 razy 0

  Biedulek..Ciekawe do ktorej produkcji filmowej go wepchnieto...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX