Kristen Stewart ukrywa się w domu przyjaciela. "Ciągle płacze, nie myje się"

Pattinson ma kolejny powód do zazdrości.

Gniazdko, które zaczęli tworzyć Robert Pattinson i Kristen Stewart stoi puste. Po tym, jak na jaw wyszła zdrada aktorki, oboje wyprowadzili się domu. Robert zamieszkał w posiadłości Reese Witherspoon (ukrywa się w tej willi). Kristen najpierw pomieszkiwała u rodziców, później przeniosła się do mieszkania swojego przyjaciela - producenta filmowego Giovanniego Agnelli'ego.

Giovanni Agnelli, kristen stewart, robert pattinson

(Screen z Twitter.com)

Kristen i Giovanni poznali się w 2010 roku, na planie filmu "Welcome to the Rileys", którego Agnelli był producentem. Teraz to on jest osobą, na której ramieniu Kristen się wypłakuje. Odbiera on telefony aktorki, nie dopuszcza do niej niezaufanych osób. Stewart ma przebywać w jego posiadłości w Sunset Plaza dopóki nie poczuje, że jest gotowa, aby stawić czoła światu.

Kristen nie pokazuje się publicznie od momentu, gdy przeprosiła Roberta Pattinsona za zdradę. Informatorzy serwisu RadarOnline.com donoszą, że z młodą aktorką jest bardzo źle - całe dnie płacze, nie dba o swój wygląd. Ciągle ma nadzieję, że Robert do niej wróci.

Kristen zachowuje się jak nastolatka ze złamanym sercem. Ciągle płacze, nie chce z nikim rozmawiać. Jest bardzo upokorzona. Twierdzi, że naprawdę kocha Roberta. Był dla niej bratnią duszą, a teraz jest przerażona, że straciła go na zawsze - informuje źródło RadarOnline.com

Kristen nie myje się, nie przebiera się, nie myje włosów przez kilka dni. Leży wśród t-shirtów i je lody. Ona naprawdę chce wierzyć, że znów będzie z Robertem, ale sądzę, że w głębi serca wie, że tak się nie stanie - dodaje informator.

Czy te opisy coś Wam przypominają? Podobnie zachowywała się Bella, gdy w "Księżycu w nowiu" Edward zadecydował się ją opuścić.

Actress Kristen Stewart attends the premiere of

nn

Zobacz także:

Księżna Kate w ramionach księcia Williama na Olimpiadzie!

Co robią największe gwiazdy na randkach? Sprawdziliśmy

Więcej o:
Komentarze (29)
Kristen Stewart ukrywa się w domu przyjaciela. "Ciągle płacze, nie myje się"
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • sansa

  Oceniono 32 razy 26

  Gdyby przestała się myć przed zdradą, to pewnie w ogóle by do niej nie doszło.

 • forfiter_jr

  Oceniono 21 razy 19

  Wiadomo... Częste mycie skraca życie:))

 • karola26

  Oceniono 18 razy 18

  To za.. bisty ten "przyjaciel", najpierw udziela "schronienia" przed swiatem w trudnym momencie, a potem temu swiatu zdaje relacje, ze dziewczyna sie nie myje i wpier... lody. Mloda jeszcze jest i glupia a za glupote sie placi, niestety.

 • koja

  Oceniono 19 razy 17

  To niech się umyje. Poczuje się lepiej.

 • condor82

  Oceniono 18 razy 16

  No to lecieć na nią będą teraz muchy a nie wampiry...

 • katarina7171

  Oceniono 19 razy 11

  trzeba było myśleć wcześniej bo jeśli się kogoś naprawde kocha to sie nie zdradza proste!

 • kloceklego

  Oceniono 23 razy 11

  "Kristen nie myje się, nie przebiera się" - a robi chociaż kupę, czy ma obieg zamknięty i wszystko przetwarza?

 • naz_niepoprawna

  Oceniono 19 razy 11

  Jak zacznie śmierdzieć, to przyjaciel ją wyrzuci :)

 • nawia

  Oceniono 14 razy 10

  Skoro Stewart jako aktorka uważana jest za grające drewno, to może można ją nazwać "płaczącą wierzbą"? ;))
  Nie wiadomo, czy to nie jest gra pod publiczkę, skoro mówiło się, że ten ich związek jest stworzony na potrzeby mediów. Sądzę, że jeśli tak jest, to przede wszystkim Stewart może mieć pretensje do samej siebie, że za słabo się ukrywała. No i z tego powodu może mieć kłopoty na przykład ze strony producentów. Ale w sumie to przecież nie chodzi o to, co się mówi, ale że mówi się w ogóle. Cały czas ta niewydarzona parka Stewart - Pattinson jest mediach, a dla mnie oni wcale nie są medialni i atrakcyjni - ani aktorsko, ani fizycznie.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX