Michał Wiśniewski opublikował na Facebooku wyniki badań lekarskich! Udowadnia, że nie symulował

Magda Femme twierdzi, że Wiśniewski nie ma raka.

Wiadomość o chorobie nowotworowe Michała Wiśniewskiego zaskoczyła niektórych tak bardzo, że znaleźli się tacy, którzy w nią nie uwierzyli. Rozzłościło to piosenkarza. Aby nigdy więcej nikt nie oskarżył go o symulowanie choroby, opublikował na swoim Facebooku wyniki badania patomorfolicznego guza wyciętego kilka tygodni temu.

No cóż trudno mi się wypowiadać o intencjach zarówno Roberta Patolety jak i Magdy Femme ale żeby była jasność zmuszony jestem opublikować wyniki pierwszych badań oraz każdych innych ze względu na nikczemność samych choćby zamiarów zarzucenia mi symulacji choroby. Słabe - napisał.

wynik badania lekarskiego, Michał Wiśniewski, Dominika Tajner

Magda Famme, była żona lidera "Ich Troje", w rozmowie z Robertem Patoletą, która ukazała się na Wideoportalu, zasiała wątpliwości co do stanu zdrowia Wiśniewskiego.

Z tego co wiem, to nie ma raka i nie miał. Więc jest super - powiedziała.

Femme Magda

Na pytanie dziennikarza, czy piosenkarz chciał podkręcić zainteresowanie wokół swojej osoby i podał nieprawdziwą informację, odpowiedziała:

Myślisz, że ktoś żartowałby z choroby? Mam nadzieję, że nie.

N/z Michal Wisniewski z Dominika Tajner - Nagranie programu Pytanie na Sniadanie ,  Warszawa , Polska . 2012-06-27 fot. Krzysztof Kuczyk/FORUM.

Saw

Zobacz także:

Wszystkie ŻONY Wiśniewskiego. Trochę ich już było...

Wiśniewski i Tajner-Idzik stanęli na ślubnym kobiercu! Jak przebiegała cała ceremonia? [ZDJĘCIA]

Więcej o:
Komentarze (35)
Michał Wiśniewski opublikował na Facebooku wyniki badań lekarskich! Udowadnia, że nie symulował
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • kretu23

  Oceniono 36 razy 26

  brodawki weneryczne, czyli kłykciny kóńczyste to infekcja weneryczna HPV, wirusem brodawczaka ludzkiego, który, tak jak i u zwykłych brodawek, zmienia morfologię komórki i może spowodować, w raz z przewlekłym stanem zapalnym spowodowanym przez (bleee), przetokę odbytniczą, ogniskowe zmiany patologiczne które jak rak wygladają. Mówiąc kolokwialnie zrobił mu sie drugi odbyt a nie, że ma raka.

 • sansa

  Oceniono 33 razy 21

  Mało! Żądamy zdjęcia endoskopowego odbytnicy oraz kolorowej fotografii zwieracza!!

 • vectrab

  Oceniono 22 razy 16

  hmmm... kłykciny kończyste rakiem nie są, to wykwity wirusowe HPV, kalafiorowate. Przenoszą sie przez kontakty seksualne. Skoro twierdzi, że miał je w d..e, to z kim on sie bzykał? Z facetem?

 • malinab

  Oceniono 22 razy 14

  Kogoś to obchodzi? Facet ma manię wielkości i mimo,że jest w tej chwili nikim nadal się łudzi,że jeszcze kogoś obchodzi jego osoba.

 • naz_niepoprawna

  Oceniono 15 razy 9

  Ekshibicjonista fejsbukowy.

 • sensacja

  Oceniono 25 razy 7

  Jakoś nie dziwę się Michałowi, że zdenerwował się wypowiedzią byłej żony, która insynuuje, że Michał lansuje się na chorobie, której nie ma. Może była zła, że nie zaprosił jej na ślub? W każdym razie wyszło słabo. Wiśniewski jakby trochę zmądrzał przy Dominice, może jeszcze wyrośnie na ludzi.

 • satanator

  Oceniono 7 razy 5

  Jeśli jest chory i chce wsparcia fanów, to poniekąd można to jego wywnętrzanie się na temat choroby zrozumieć.
  Jednak Wiśniewski ma zajebistą tendencję do dzielenia się absolutnie wszelkimi szczegółami swego życia z innymi. Śluby zawsze brał w świetle kamer, opowiadał o sexie z ciężarną Mandaryną,iż synowi "jedził wtedy małym po głowie", w jakimś babskim szmatławcu opisywał poród rodzinny (ohyda) z Mandaryną. Typowy ekshibicjonista.Teraz wiemy, że dupa go boli.

 • wasza_mama

  Oceniono 5 razy 3

  OOO ROBERT PATOLETA, KOLEGA DODY

 • a_ndrzej

  Oceniono 10 razy 2

  A kogo obchodzi ten farbowany idiota? Jak odda stolca,to też tym radosnym faktem podzieli się z gawiedzią na FB?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX