Co się dzieje z matką JACKSONA? Zniknęła TYDZIEŃ temu!

Pojechała na koncert i nie wróciła.

Matka Michaela Jacksona, Katherine, została zgłoszona na policję jako osoba zaginiona. Seniorka rodu Jacksonów po śmierci syna zajmuje się opieką nad jego dziećmi. Jermaine Jackson, brat zmarłego króla popu, poinformował dzisiaj funkcjonariuszy w Los Angeles, że od 15 lipca nikt z rodziny nie widział Katherine. Nie można się też z nią skontaktować w żaden sposób.

This July 5, 2009 file photo shows Katherine Jackson, left, and an unidentified driver entering the Jackson family home in the Encino section of Los Angeles. Los Angeles Superior Court Judge Mitchell Beckloff appointed Katherine Jackson as the permanent guardian of the late singer's three children during a court hearing in Los Angeles on Monday. (AP Photo/Mark J. Terrill, File)

Tydzień temu Katherine Jackson udała się na koncert reaktywowanej grupy Jackson Brothers do stanu Nowy Meksyk. Miała zostawić wnuki - Paris, Prince'a i Blanketa - pod opieką niani tylko na jeden dzień. Dzieci piosenkarza po śmierci ojca bardzo zżyły się z babcią, która sprawuje nad nimi prawną opiekę.

Nigdy nie opuszczała ich na dłużej niż 24 godziny - powiedział Jermaine Jackson.

Starsza pani nie wróciła jednak do domu po odbywającym się w Albuquerque koncercie.

Katherine Jackson (front C), mother of pop star Michael Jackson, attends a ceremony at the family's old home in Gary, Indiana June 25, 2010. Jackson fans worldwide paid tribute to the King of Pop on Friday, marking the one-year anniversary of his sudden death with candlelight vigils, music and dancing from Asia to the United States.   REUTERS/John Gress (UNITED STATES - Tags: ENTERTAINMENT ANNIVERSARY OBITUARY)

Katherine Jackson ma 82 lata. Nie cierpi na żadne poważne schorzenia, jednak jak łatwo się domyślić, nie jest już okazem zdrowia.

Jest zdrowa, ale z racji wieku może nie poradzić sobie sama w mieście. - stwierdził jej syn, Jermaine Jackson.

Wnuki Katherine podobno odchodzą od zmysłów. Babcia nigdy nie zostawiała ich na długo. Nagle zniknęła bez słowa na cały tydzień... Do tego 15-letni Prince, 14-letnia Paris i 10-letni Blanket raczej źle znoszą towarzystwo niani.

Paris Jackson, left, Prince Michael Jackson I and Prince Michael Jackson II on stage during the memorial service for Michael Jackson at the Staples Center in Los Angeles, Tuesday, July 7, 2009. (AP Photo/Mark J. Terrill, Pool)

Mamy nadzieję, że pani Katherine wkrótce odnajdzie się cała i zdrowa. Dzieci Jacksona przeżyły już wystarczająco dużo tragedii.

** FOR USE AS DESIRED, YEAR END PHOTOS ** FILE - Singer Janet Jackson, left, Paris Katherine Jackson, Prince Michael Jackson II, and LaToya Jackson are seen on stage during the memorial service for Michael Jackson at the Staples Center in Los Angeles, in this July 7, 2009 file photo. (AP Photo/Mark J. Terrill, Pool, File)

tommy

Zobacz także:

Córka Michaela Jacksona zagra w filmie
Murray winny śmierci Michaela Jacksona
Zarabiają miliony po śmierci

Więcej o:
Komentarze (10)
Co się dzieje z matką JACKSONA? Zniknęła TYDZIEŃ temu!
Zaloguj się
 • aksak

  Oceniono 25 razy 21

  Mam nadzieję, że Katherine wróci cała i zdrowa. Bo to ona ma przyznaną opiekę nad dziećmi MJ. Dzieciaki bardzo ją kochają i przeżyły już wystarczająco dużo tragedii. Ledwo zaczynały odzyskiwać spokój...znowu coś :(. Oby wszystko dobrze się skończyło.

 • majaeczka

  Oceniono 18 razy 0

  Od zawsze uwielbiałam Michaela Jackson,Jego muzykę,zaangażowane teksty,Jego piękne wnetrze,Jego inteligencję,bardzo bolalo mnie,kiedy próbowano Go zniszczyć,zresztą zniszczono,po tych fałszywych oskarżeniach,nigdy sie juz nie podniósł.Tak sie skałada,że uczestnicze w pewnym forum poświeconym Michaelowi.Biorą w nim udział fani z całego świata!!.Otoż Michael Jackson w swoim testamencie,/obarczył/wychowaniem swoich dzieci /w razie Jego śmierci swoją mamę,Dianę Ross,na trzecim miejscu Janet Jackon.Wyznaczył tez prawników,którzy mają zawiadować Jego majatkiem,dochodami ,wypłacać /kieszonkowe/mamie Katherine oraz dzieciom,Resztę pazernego rodzeństwa i tausia pominął.20% dochodów zarządził przeznaczać na cele charytaywne!
  Dzieci do trzydziestego roku życia nie maja praw do kapitału głównego Obecnie dochody były tak potężne,że prawnicy spłacili już 500mln$ długu i już wychodza na prostą i właśnie.......kochane siostrzyczki i braciszkowie niedawno podważyli ważnośc testamentu!!!!!Ponadto ogłosili,że Katherine jest schorowana i stara i nie ma już siły zajmować się dziećmi Michaela hmmmmmmm,na dodatek,wnieśli o odwołanie prawników,którym ufał Michael,zarzucając im brak kompetencji!!!!!!Stanowczo sprzeciwiła sie Katherine i iiiiiiiiiiiiiii znikła???Nie wiem co o tym sądzić,czy starsza pani po tym ataku na nią rzeczywiście się rozchorowała i gdzieś sie leczy????Czy może coś się jej,strażniczce majatku syna stało????Wiem,że wnuki na facebooku i twitterach błaagają ludzi o jakies informacje,dziwne to wszystko:(:(

 • jaguar

  Oceniono 19 razy -7

  Poszla na piechote do Afryki poszukac szamana Credo Mutwa....Po drugie nie grzeje mnie to info ani ziebi.

 • naz_niepoprawna

  Oceniono 17 razy -13

  Jest całkiem zdrowa i od tygodnia nie ma jej w domu? A może nie żyje?

 • milordina1212

  Oceniono 17 razy -15

  A gdzie matka ?!

 • ladyzgaga

  Oceniono 29 razy -23

  Pewnie żuliła gdzieś pod sklepem albo ją kosmici zabrali

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX