Tomasz Karolak zostanie po raz drugi ojcem!

Ma już córkę.
Tomasz Karolak po raz drugi ojcem! Aktor ma już jedną córkę. Tomasz Karolak i Violetta Kołakowska spodziewają się drugiego dziecka - czytamy w magazynie "Show". Para ma już 4-letnią córkę Lenkę. Tomasz Karolak i Violetta Kołakowska spodziewają się drugiego dziecka - czytamy w magazynie "Show". Para ma już 4-letnią córkę Lenkę. Modelka jest podobno w trzecim miesiącu ciąży. Związek Tomasza Karolaka i Violetty Kołakowskiej jest dość burzliwy. Para kilkakrotnie się rozstawała, tylko po to, aby niedługo do siebie wrócić. Teraz wszystko układa się bardzo dobrze. Mają zamiar zamieszkać razem. Aktor szuka domu na warszawskiej Saskiej Kępie - czytamy w "Show".

Tomasz Karolak i Violetta Kołakowska spodziewają się drugiego dziecka - czytamy w magazynie "Show". Para ma już 4-letnią córkę Lenkę. Modelka jest podobno w trzecim miesiącu ciąży.

dzieci gwiazd

Związek Tomasza Karolaka i Violetty Kołakowskiej jest dość burzliwy. Para kilkakrotnie się rozstawała, tylko po to, aby niedługo do siebie wrócić. Teraz wszystko układa się bardzo dobrze. Mają zamiar zamieszkać razem. Aktor szuka domu na Saskiej Kępie - czytamy w "Show".

Tomasz Karolak, Viola Kołakowska

Jax

Zobacz także:

Jak oni się kochają! Monika Richardson i Zbigniew Zamachowski na salonach nie szczędzą sobie UCZUĆ! [ZDJĘCIA]

Najbardziej ŻENUJĄCE okładki z udziałem GWIAZD! O tych zdjęciach chcieliby zapomnieć [CZĘŚĆ 1]

Najwięksi AMANCI PRL-u. Pamiętacie ich? Zobaczcie, co dzisiaj robią

Więcej o:
Komentarze (17)
Tomasz Karolak zostanie po raz drugi ojcem!
Zaloguj się
 • wasza_mama

  Oceniono 21 razy 19

  NIE ROZUMIEM TEJ KOBIETY

 • browaryr

  Oceniono 12 razy 10

  zakleszczyli sie -jaak nic...

 • cosma

  Oceniono 19 razy 9

  Dziwny układ - zapłaciła mu czy jak ... ?!!

 • marta1908

  Oceniono 17 razy 9

  czyli ze sprzętem wszystko w porządku. gratulujemy! ;)

 • kiciar

  Oceniono 7 razy 7

  laska jest chyba chora umysłowo. Karolak to wieczny chłopiec, nie chce z nią być, mieszkają osobno, a ona sobie robi z nim drugie dziecko.

 • sorsa

  Oceniono 3 razy 1

  FASCYNUJĄCE!

 • 1234sedno

  0

  Może najwyższy czas się już usamodzielnić, iść do pracy Wiolu, przestać liczyć na cud bo i armia dzieci z Karolakiem nie pomoże.
  Fakty: Wiola Kołakowska, lat 35+ modelka o wzroście 160cm, to tylko w tym kraju mają miejsce tak żenujące zjawiska:(

  Znam osobiście Wiolette Kołakowską. Tak zwany show biznes ciągnął ją od zawsze i chciała odcisnąc tam swoje pietno i zjeść kawałek tortu dla siebie. Dziewczyna z nizin społecznych, biedy, zamiast ukończyć studia do nauki się zabrać, chciała zbudować swoja przyszłośc jak ten pasożyt podpinajac się pod kieszeń znanych aktorów. Zaczynając od prowadzenia programu :" Przytul mnie"- emitowany głównie nocą, takie paplanie bez sensu głębszego, siedząc na poduszkach, po różne próby usidlenia znanych, żeby na nią robili m.inn.: np. tzw. polskiego Preslya czyli Michała Milowicza też nota bene średniego wygladu gościa i wzrostu taki Milowicz to ma 173cm dokładnie a Wiolka też karlica bo ma zaledwie 160cm- to dla niej to w sumie są jego parametry ok, bo sama niska karlica- gdzie ona na modelke?! modelka to od minimum 175cm się zaczyna,- tyle co się Wiola w Playboyu w 2001 r. pokazała i powinna być wdzięczna losowi że ją tam uwzglednili i edycja gazety wyszła z Wiolą- taka to była kariera przy wzroście 160cm peusdomodelki, bo i cóż wiecej, skoro taka niska, to i za granicą ja pogonili, bo takich jako ona to mają tam na pęczki i tyle kariery Wioli Kołakowskiej. A do ksiażek prawie ale, że próżniak jest Wiola, to chciała się podpiąć pod kieszeń takiego Tomasza Karolaka. A tu Karolak się połapał i woli alimenty płacić jej płacić, niż się z nią żenić. I słusznie. Bo zwiazek Wiolu to powinna być symbioza a nie pasożytnictwo. Zapamiętaj to sobie i weź się wreszcie do roboty i za studia jakie, bo uroda przemija a głupote zostaje- jak mówi znane przysłowie.

  Opamiętania życzę i znaleziania pracy, usamodzielnienia się wreszcie i ukończenia studiów jakiś, o ile masz mature uregulowana i zdaną, bo żaden przy zdrowych zmysłach mężczyna, już abstrahując od Karolaka, nie weźmie sobie bezrobotnej, bez stałej posady, pracy, pensji, reasumujac nie weźmie sobie takiego cieżaru i garba. Po co komu to?, taki ciężar???!!!

  O i takich mamy celebrytów, po 160cm pseudo modelki jak Wiola Kołakowska, bez mgrów , ambicji, honoru, czy już choćby samego godnego wygladu.

  Obraz nędzy i rozpaczy w tym kraju, takie mamy gwiazdy hahahhahah a ludzie się tym podniecają hahaha

  Sedno życia

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX