HOT

Ola Kwaśniewska planuje ślub, a jej były narzeczony... niedawno się OŚWIADCZYŁ! Komu?

15.07.2012 15:32
A A A Drukuj
Ola Kwaśniewska, Wojciech Szuchnicki

Ola Kwaśniewska, Wojciech Szuchnicki (KAPIF.PL/KAPIF)

Ola Kwaśniewska wreszcie postanowiła wyjść za mąż. Szczęśliwym wybrankiem okazał się Kuba Badach. Nie jest on jednak pierwszym narzeczonym córki byłego prezydenta... Swego czasu głośno było o jej związku z Wojtkiem Szuchnickim. Jej były partner podobno oświadczył się niedawno swojej dziewczynie.

PHOTO: DIGITAL/EAST NEWS WARSZAWA. 20.09.2008 TURNIEJ TANCA CIN CIN POLISH CUP 2008 N/Z:  OLA ALEKSANDRA KWASNIEWSKA WOJCIECH SZUCHNICKI

Para pojawiała się wszędzie razem, a Ola Kwaśniewska z dumą nosiła na palcu pierścionek zaręczynowy, który przyjęła od Szuchnickiego. W mediach intensywnie spekulowano o dacie ślubu. Ola i Wojtek zapoznali nawet ze sobą swoich rodziców.

Kwaśniewska jednak ciągle odwlekała decyzję o zamążpójściu i przekładała termin ceremonii. Wreszcie związek się skończył... Dzisiaj znów trwają spekulacje odnośnie jej ślubu, a Wojtek Szuchnicki nie pojawia się już w tabloidach. Co u niego słychać?

N/z Ola Kwasniewska z chlopakiem - Wojciechem Szuchnickim. Otwarcie pierwszego show roomu Chick&Prestige. Warszawa, Polska. 2007-03-14. fot. Krzysztof Kuczyk/FORUM. Opening of Chick&Prestige show room. Warsaw, Poland. 2007-03-14. photo by Krzysztof Kuczyk/FORUM.

Były narzeczony Oli Kwaśniewskiej ponoć nie wydaje się szczególnie przejęty jej planami. Ma własne. Jest często widywany w jednej z restauracji w Wilanowie, gdzie mieszka ze swoją wybranką. Dziewczyna ma na imię Ania, jest wysoka i bardzo ładna. By związać się z Wojtkiem, przeprowadziła się do Polski z Nowego Jorku. Nasze źródło donosi, że Wojtek jest z nią szczęśliwy, a oboje myślą o ślubie. Ania z dumą nosi na palcu wielki pierścionek zaręczynowy... Mamy nadzieję, że nie zwleka z wypowiedzeniem sakramentalnego "tak" jak Ola :)

tommy

Zobacz także:

Ola Kwaśniewska będzie mieć na wieczorze panieńskim trzech striptizerów?

Ten mężczyzna SKRADŁ serce Oli Kwaśniewskiej! Kim jest Kuba Badach

Ola Kwaśniewska WYCHODZI ZA MĄŻ?!

Zobacz więcej na temat:

Komentarze (11)
Zaloguj się

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najczęściej czytane