Ola Kwaśniewska planuje ślub, a jej były narzeczony... niedawno się OŚWIADCZYŁ! Komu?

tommy
15.07.2012 15:32
Wojtek Szuchnicki też ma narzeczoną.
Ola Kwaśniewska, Wojciech Szuchnicki

Ola Kwaśniewska, Wojciech Szuchnicki (KAPIF.PL/KAPIF)

Ola Kwaśniewska wreszcie postanowiła wyjść za mąż. Szczęśliwym wybrankiem okazał się Kuba Badach. Nie jest on jednak pierwszym narzeczonym córki byłego prezydenta... Swego czasu głośno było o jej związku z Wojtkiem Szuchnickim. Jej były partner podobno oświadczył się niedawno swojej dziewczynie.

PHOTO: DIGITAL/EAST NEWS WARSZAWA. 20.09.2008 TURNIEJ TANCA CIN CIN POLISH CUP 2008 N/Z:  OLA ALEKSANDRA KWASNIEWSKA WOJCIECH SZUCHNICKI

Para pojawiała się wszędzie razem, a Ola Kwaśniewska z dumą nosiła na palcu pierścionek zaręczynowy, który przyjęła od Szuchnickiego. W mediach intensywnie spekulowano o dacie ślubu. Ola i Wojtek zapoznali nawet ze sobą swoich rodziców.

Kwaśniewska jednak ciągle odwlekała decyzję o zamążpójściu i przekładała termin ceremonii. Wreszcie związek się skończył... Dzisiaj znów trwają spekulacje odnośnie jej ślubu, a Wojtek Szuchnicki nie pojawia się już w tabloidach. Co u niego słychać?

N/z Ola Kwasniewska z chlopakiem - Wojciechem Szuchnickim. Otwarcie pierwszego show roomu Chick&Prestige. Warszawa, Polska. 2007-03-14. fot. Krzysztof Kuczyk/FORUM. Opening of Chick&Prestige show room. Warsaw, Poland. 2007-03-14. photo by Krzysztof Kuczyk/FORUM.

Były narzeczony Oli Kwaśniewskiej ponoć nie wydaje się szczególnie przejęty jej planami. Ma własne. Jest często widywany w jednej z restauracji w Wilanowie, gdzie mieszka ze swoją wybranką. Dziewczyna ma na imię Ania, jest wysoka i bardzo ładna. By związać się z Wojtkiem, przeprowadziła się do Polski z Nowego Jorku. Nasze źródło donosi, że Wojtek jest z nią szczęśliwy, a oboje myślą o ślubie. Ania z dumą nosi na palcu wielki pierścionek zaręczynowy... Mamy nadzieję, że nie zwleka z wypowiedzeniem sakramentalnego "tak" jak Ola :)

tommy

Zobacz także:

Ola Kwaśniewska będzie mieć na wieczorze panieńskim trzech striptizerów?

Ten mężczyzna SKRADŁ serce Oli Kwaśniewskiej! Kim jest Kuba Badach

Ola Kwaśniewska WYCHODZI ZA MĄŻ?!

Tagi:

Komentarze (11)
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • avatar

  lena85

  Oceniono 43 razy 39

  "Jest często widywany w jednej z restauracji w Wilanowie, gdzie mieszka ze swoją wybranką". Mieszkają w restauracji?? ;)

 • avatar

  cezar85

  Oceniono 10 razy 10

  z braku laku plotek nawet ze sprzątaczki u listonosza krawca dentysty najmana zrobi celebrytę

 • avatar

  tatarr

  Oceniono 12 razy 10

  Nawet nie wiedziałem, że istnieje taki rodzaj gradacji człowieczeństwa jak "były narzeczony Kwaśniewskiej ?" Czy reprezentuje coś po za tym ?

 • avatar

  mika17

  Oceniono 10 razy 8

  Pamietam tego faceta - zawsze sprawial wrazenie zachwyconego samym soba.

  Jezeli jego wybranka podziela jest nim rownie zachwycona, a sama nie jest zbyt absorbujaca, to beda zyli dlugo i szczesliwie.

 • avatar

  nospam11

  Oceniono 18 razy 8

  Szczęśliwym wybrankiem, czy złapanym jeleniem?

 • avatar

  ja5

  Oceniono 4 razy 4

  " ..z braku laku "- to dobry gołab na dachu niż wrobel w garści....

 • avatar
 • avatar

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX