Jan Kulczyk i Joanna Przetakiewicz na balu u Eltona Johna

Jak prezentowali się na uroczystej imprezie u muzyka?
Więcej o:
Komentarze (48)
Jan Kulczyk i Joanna Przetakiewicz na balu u Eltona Johna
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • kokonono

  Oceniono 86 razy 82

  Boże - myślałam że jej syn po prawej trzyma penisa w rękach

 • emma555

  Oceniono 87 razy 57

  Janie Kulczyk szczerze współczuję Ci takiej konkubiny !!! Owszem jest zadbana i atrakcyjna ale też cwana i kuta na cztery łapy. Nie obejrzysz się, jak ze swoimi synalkami położy łapę na dorobku twojego życia. Nie sądzisz chyba, że wskoczyła do twojego łóżka z miłości do ciebie. Przetakiewicz zakochała się tylko i wyłącznie w twojej kasie i nie opuści cię aż do śmierci po to, żeby zaopiekować się twoimi miliardami. Ona nad tym pracuje od pierwszego dnia ha ha ha... Powinieneś zatrudnić detektywa profesjonalistę który potwierdzi wiele kłamstw Przetakiewicz. Ona nigdy nie była współwlaścicielką gabinetów stomatologicznych (nie sieci Klinik) tylko zwykłą figurantką. Włacicielką gabinetów stomatologicznych (2-ch i tylko 2-ch) w warszawie jest szwagierka Przetakiewicz Pani Maria Ossowiecka (notabene lekarz stomatolog). Mało tego twoja konkubina Janie nigdy nie ukończyła żadnej wyższej uczelni. jeśli więc nazywa siebie radcą prawnym to tytuł i dyplom kupiła sobie na bazarze różyckiego (pewnie za twoją kasę bo zanim poznała ciebie ledwie wiązała koniec z końcem). reasumując, jest profesjonalną prostytutką, która znalazła bardzo bogatego sponsora ha ha ha

 • bezkrytycznie

  Oceniono 70 razy 54

  Panie Janie - masz pan tyle forsy, a wyglądasz jak Paździoch.

 • ciotka_ltd

  Oceniono 38 razy 36

  Plotek - przestan pieprzyc! Tego typu bale i obiady sa w Wlk. Brytanii PLATNE - placi sie duzo za zaproszenie, po kilka-kilkanascie tysiecy funtow i caly dochod idzie na cel charytatywny. A zjawia sie na tym obowiazkowo kazdy nowobogacki, ktorego na ow 'bilet wstepu' stac. A Kulczyka stac na to napewno.:)
  Innymi slowy: mozecie spac spokojnie - Kulczyk ze swoja nowa ow cel charytatywny na 100% wsparli, bo inaczej bysmy ich na tym balu nie widzieli. Szczegolnie z progenitura.
  A swoje kity o rzekomym awansie polskiego nuworysza na swiatowe salony pozostawcie dla jakiegos cwoka, nie zas wyskakujcie z tym do ludzi w swiecie bywalych.
  Skad wiem? Bo sama dla naszej charity podobne imprezy nawet i z tzw. Royals organizowalam. Coz, organizacjom dobroczynnym potrzebne sa pieniadze, wielkim tego swiata (tworcy, artysci, politycy, nawet i rodzina krolewska) pozytywne PR, a swiezo wzbogaconym snobom poczucie 'bycia panstwem' i 'bywania na salonach'.
  I co z tego, ze zaproszenia-bilety rozprowadza charity, skoro potem taki Kulczyk moze sie dzieki mediom dowartosciowac, ze u Eltona bywa? A moze i na herbarce u Krolowej? Niech sie o to Oxfam spyta.:)

 • dvla

  Oceniono 44 razy 36

  Tani lans konkubiny Kulczyka, każdego tam wpuszczają , byle by wpłacił kasę

  To tak samo jaz kiedyś się lansowali wielkim pokazem marki La Mania w Londynie

  w rzeczywistości ten niby pokaz mody odbył się w.... domu kulczyka, a zaproszonymi gośćmi byli sami Polacy ściągnięci przez kulczyka z ojczyzny

 • dado

  Oceniono 24 razy 20

  Czy Pan Jan myje włosy mydłem czy proszkiem do prania? Chyba stać go na szampon i dobrą dżywkę?

 • totula

  Oceniono 28 razy 16

  ... a co syn Aleksander czy Filip ma w rękach....? I dlaczego mamusia taka ucieszona?

 • 99problems

  Oceniono 31 razy 9

  bardzo ładna suknia

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX