Kasia Smutniak pozbierała się po śmierci Pietro. Znowu jest zakochana!

Nasza modelka i aktorka mieszkająca od lat we Włoszech odnalazła szczęście u boku przystojnego producenta filmowego.
Kasia Smutniak znowu jest zakochana! Nasza modelka i aktorka mieszkająca od lat we Włoszech odnalazła się po śmierci Pietro Kasia Smutniak, polska modelka i aktorka mieszkająca we Włoszech, ma nowego partnera. Jest nim producent filmowy Domenico Procacci Kasia Smutniak ma nowego partnera. Nazywa się Domenico Procacci i wyprodukował film "Reality", który miał premierę na tegorocznym festiwalu w Cannes. To właśnie na tym pokazie para po raz pierwszy pojawiła się publicznie. Przypomnijmy, że dwa lata temu poprzedni partner Kasi Smutniak, włoski aktor telewizyjny Pietro Taricone, zginął w tragicznym wypadku w trakcie skoku ze spadochronem. Zapewne dzięki, między innymi oczywiście, znajomościom nowego faceta w kręgach włoskich filmowców Kasia Smutniak pracuje obecnie na planie filmu biograficznego o piosenkarzu Domenico Modugno. Wcieli się w jego żonę. Kiedy i czy zagra znów tę rolę w prawdziwym życiu?

Nazywa się Domenico Procacci i wyprodukował film "Reality", który miał premierę na tegorocznym festiwalu w Cannes. To właśnie na tym pokazie para po raz pierwszy pojawiła się publicznie. Przypomnijmy, że dwa lata temu poprzedni partner Kasi Smutniak, włoski aktor telewizyjny Pietro Taricone, zginął w tragicznym wypadku w trakcie skoku ze spadochronem.

145284 IP/Starface 2012-05-18  Cannes France  65eme festival International du Film de Cannes. Mont?e des marches du film

Zapewne dzięki, między innymi oczywiście, znajomościom nowego faceta w kręgach włoskich filmowców, Kasia Smutniak pracuje obecnie na planie filmu biograficznego o piosenkarzu Domenico Modugno. Wcieli się w jego żonę. Kiedy i czy zagra znów tę rolę w prawdziwym życiu?

Robi

Zobacz także:

Anja Rubik na okładce JAPOŃSKIEGO Vogue'a! Wygląda OBŁĘDNIE!

Anna Mucha: Nie rozstaję się ze Stefanią. Jest ze mną wszędzie!

Anna Wyszkoni powróciła na salony po porodzie. I wygląda WSPANIALE!

Więcej o:
Komentarze (11)
Kasia Smutniak pozbierała się po śmierci Pietro. Znowu jest zakochana!
Zaloguj się
 • mika17

  Oceniono 27 razy 19

  Smutniak od kilkunastu lat gra we wloskich filmach, wiec sugerowanie, ze dostala jakas role przez swojego faceta jest kretynskie i po raz kolejny potwierdza moje zdanie o niedouczonej, ignoranckiej redakcji plotka nie potrafiacej obsluzyc ani googla, ani tez wikipedii.

 • noltee

  Oceniono 10 razy 6

  Może teraz wreszcie Smutniak będzie wesoło?

 • agatka.wariatka

  Oceniono 5 razy 3

  Jest naprawdę ładna. Nawet śliczna.

 • pata.m

  Oceniono 8 razy -2

  kto to?

 • gagula

  Oceniono 5 razy -3

  pierwszy raz o niej słyszę ...

 • limo

  Oceniono 23 razy -15

  kolejne obwisłe jajca trampolina do kariery

 • limo

  Oceniono 27 razy -17

  juz nie jest tak ładna jak kilka lat temu, niestety po 30 stce ludzie brzydna

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX