Posłanka Guzowska stawia na aktywny tryb życia. Zobacz ją w AKCJI!

Jak jej poszło?

Iwona Guzowska to sportsmenka kojarzona głównie z boksem, kick-boxingiem, a od kilku lat również z polityką. Wielokrotnie zdobywała tytuły mistrza świata. A od dwóch kadencji zasiada w ławach sejmu RP. Okazuje się, że Guzowska jest bardzo wszechstronna. Tym razem swoich sił spróbowała w... triathlonie!

Iwona Guzowska.

Triathlon uważany jest za jedna z najtrudniejszych dyscyplin sportowych. Łączy w sobie pływanie, jazdę na rowerze i bieganie. Guzowska, jako bardzo ambitna kobieta, postanowiła spróbować po raz pierwszy swoich sił w tym wyczerpującym sporcie. W ostatnią niedzielę gwiazda wzięła udział w zawodach "Garmin Iron Triathlon Malbork". Wygląda na to, że nawet na tej płaszczyźnie osiąga ponadprzeciętne wyniki. Wyczerpującą trasę pokonała w rewelacyjnym czasie 2 godzin 58 minut i 6 sekund.

Zawody były fantastyczne, organizacja bardzo sprawna i atmosfera tak niezwykła, że trudno nie zarazić się triathlonem - powiedziała nam Guzowska po zawodach.

Iwona Guzowska

Guzowska najbardziej obawiała się nurtu rzeki Nogat. Sportsmenka nigdy nie płynęła tak długiego dystansu na otwartym akwenie. Wygląda na to, że nie taki diabeł straszny, jak go malują...

iwona guzowska

Mistrzyni świata w boksie dołączyła do grona znanych osób, które w Polsce nie bały zmierzyć się ze swoimi słabościami. Rok temu, dwa razy dłuższy dystans triathlonowych zmagań ukończyli Piotr Adamczyk, Tomasz Karolak, Łukasz Grass, Bartłomiej Topa. Zarówno Topa, jak i Karolak, przyjechali w tym roku do Malborka, by kibicować znanej znajomej.

Bartłomiej Topa, Iwona Guzowska

Za dwa tygodnie w triathlonowych zawodach wystąpi również Maciej Dowbor, Paulina Sykut, Marcin Dorociński oraz Magdalena Boczarska. Wygląda na to, że gwiazdy zaczynają uprawiać sporty i prowadzić aktywny tryb życia. Nic, tylko brać z nich przykład.

Iwona Guzowska.

qwerty

Zobacz także:

Monika Richardson już po ROZWODZIE! Dostanie 10 tysięcy złotych alimentów MIESIĘCZNIE!

Doda wróciła z wakacji i już dała koncert. Na... Truskawkobraniu 2012!

Rusin i Sadowska z trofeami, Kraśko z synem i czarująca Rozenek, czyli co robiła Warszawka na Mazurach

Więcej o: