Colin Farrell z synkiem. Jaki to troskliwy tatuś!

Trochę nas zaskoczył.

Colin Farrell to podrywacz, który myśli tylko o sobie? No nie całkiem. Dowód? Najnowsze zdjęcia z Filadelfii, na których widać, jak gwiazdor zajmuje się Henrym Tadeuszem. Czule nosi niespełna dwuletniego synka na rękach. Jak pisze mailonline, Colin spędził z małym cały dzień. Byli w centrum handlowym, a potem zwiedzali miasto.

Spędzanie czasu z rodziną jest dla nie naprawdę ważne. Jestem bogaty, bo mam dwóch małych facetów - zwierzył się Colin mailonline.

Celebrity sightings in Philadelphia, PA. Pictured: Colin Farrell and Henry Tadeusz Farrell

Aż miło popatrzeć:

Colin Farrell celebrates Fathers Day with son Henry Tadeusz Farrell in Philadelphia, PA. Pictured: Henry Tadeusz Farrell and Colin Farrell

Henry Tadeusz, którego mamą jest Alicja Bachleda-Curuś (zagraniczne pisma piszą o niej: 28-letnia piękność!) to nie jedyne dziecko Colina. Irlandzki aktor ma jeszcze ośmioletniego Jamesa z modelką Kim Bordenave.

pegaz

Zobacz także:

Jak Farrell opiekuje się Henrym? Zostawił go samego w samochodzie!

Bachleda-Curuś kibicowała Polakom na meczu. A potem poszła na...

Więcej o:
Komentarze (12)
Colin Farrell z synkiem. Jaki to troskliwy tatuś!
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • naz_niepoprawna

  Oceniono 33 razy 9

  Byli w centrum handlowym - rzeczywiście świetny sposób na spędzanie czasu z dziećmi. Przypomina mi się sytuacja z SCC w Katowicach - rodzinka "zwiedzaczy" (2+2) siadła na ławce w środku, a mamusia wyciągnęła z torby kanapki i termos. Brakowało jeszcze pomidorka i jajka na twardo. Oczy mi z orbit prawie wyskoczyły.

 • lisbeth

  Oceniono 8 razy 6

  Zdjecia Colina z Henry'm pojawiaja sie w prasie regularnie, a wy wciaz zaskoczeni.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX