Shakira w Polsce jeździ na rowerze!!!

Kiedy ukochany słynnej piosenkarki szaleje na murawie, ona spędza czas w nieco inny sposób...

Shakira nie traci czasu i korzysta z pobytu w Polsce najlepiej, jak tylko się da. Kiedy ukochany gwiazdy trenuje na murawie, ta spędza wolny czas na wycieczkach rowerowych po Trójmieście!

shakira

Shakira na swoim twitterowym profilu dzieli się z fanami wpisami i zdjęciami. W sobotę gwiazda wrzuciła na swoją stronę urocze zdjęcie na rowerze. Shakirze w kolarskich eskapadach towarzyszy jej brat Tony. Trzeba przyznać, że w takiej odsłonie Shakira jest naprawdę nie do poznania.

shakira

Na Twitterze zamieściła również krótki wpis:

Jeżdżę na rowerze w Polsce... Myślę, że mój bratu Tony miał małe trudności z wjechaniem pod górę... Jestem świeża jak kawałek sałaty (tłum. dosłowne - przyp.red.).

shakira

Trzeba przyznać, że to doskonała forma spędzania wolnego czasu i najlepszy sposób na relaks. No i z pewnością Shakira będzie mogła szybko uciec natarczywym paparazzi. Czyżby na rowerze nie miała sobie równych?

Nam Shakira w takim wydaniu bardzo się podoba. Co o tym sądzicie? Wolicie Shakirę na rowerze czy na trybunach?

Więcej o:
Komentarze (17)
Shakira w Polsce jeździ na rowerze!!!
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • adell26

  Oceniono 110 razy 104

  Myślałam,że Shakira będzie zgrywać w Polsce dumną panią,że niby co ja to nie jestem;)A tu niespodzianka! Shakira okazała się równa babką.I już ją lubię:)

 • tom

  Oceniono 82 razy 78

  wydaje mi się,że shakira to taka "swojska"dziewczyna :) w pozytywnym znaczeniu ;)

 • ladyzgaga

  Oceniono 70 razy 64

  Równa z niej babka =o))

 • paola1900

  Oceniono 54 razy 50

  Plotek, a cóż to za głupie pytanie czy wolimy Shakirę na trybunach czy na rowerze? Nie ważne gdzie się znajduje, nadal jest Shakirą, dziewczyną utalentowaną, bardzo sympatyczną, niewywyższającą się. Fajnie że aktywnie spędza czas, jak widać nie każda gwiazda musi cały czas łazić po sklepach.

 • po.waw.pl

  Oceniono 32 razy 24

  Shakira przynajmniej nie przywiązuje uwagi do roweru, a jeździ bo lubi. Doda jak siada na rower to już ją d*pa boli od "dawania" a na dodatek wcale nie zamierza jeździć tylko świecić d.. na różowej kozie.. / To już raczej koniec zwiedzania Polskie przez Shakirę. Shaka odwiedziłaby Warszawę tylko wówczas, gdy Hiszpania awansuje do serii finałowej z 2 miejsca, ale na to się raczej nie zanosi.

 • chrabia

  Oceniono 19 razy 17

  jezdzi na rowerze = szacun + 100%

 • lothers

  Oceniono 6 razy 4

  Też dzisiaj śmigałem pół dnia na rowerze, ale Shakiry nie widziałem. Zresztą i tak pewnie bym ją minął niezauważenie.

 • limo

  Oceniono 15 razy 3

  dodzisko i shakira???

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX