Magda Steczkowska śpiewa o "rywalce". Same znane twarze w jej nowym teledysku!

Kim jest tajemnicza "rywalka"?
Magda Steczkowska śpiewa o "rywalce" Kim jest tajemnicza "rywalka"? Trzeba jakoś uzewnętrzniać smutki - Magda Steczkowska śpiewa więc o swojej nowej "rywalce". Piosenka opowiada o dziewczynie, której mąż jest fanem piłki. Trzeba jakoś uzewnętrzniać smutki - Magda Steczkowska śpiewa więc o swojej nowej "rywalce". W rozgoryczeniu wspierają ją znane koleżanki: Elżbieta Zapendowska, Beata Tadla, Agata Konarska, Odeta Moro-Figurska, Ada Fijał, Klaudia Carlos, Natalia Jakuła, Pola Czarnecka, Karolina Gorczyca oraz panowie: Piotr Świerczewski, Tomek Iwan i Piotr Królik (mąż Magdy). Magda sama przyznaje, że jej nowa piosenka jest autobiograficzna. - "0-1 dla Niej" to piosenka, opowiadająca historię kobiety, której mąż jest wielkim fanem piłki nożnej, a ona niestety nie podziela jego pasji! Czyli jest to utwór o mnie! - wyjaśnia wokalistka. Po minach występujących w teledysku pań widać wyraźnie, że ich uczucia do piłki są jasno określone. Na szczęście mają siebie nawzajem. Aż chce się zaśpiewać razem z Magdą "Za jakie grzechy?". - Ogromnie się cieszę, że udało mi się zaprosić do udziału w teledysku moje koleżanki. Świetnie się bawiłyśmy co widać w klipie! - mówi Steczkowska. - Chcę jednak wyraźnie zaznaczyć ,że ani ja ani moje koleżanki nie jesteśmy przeciwniczkami Euro 2012 i mocno trzymamy kciuki za naszą reprezentację! - dodaje. Reprezentacji na pewno przyda się takie wsparcie. - Chciałam jedynie tą piosenką przypomnieć mężczyznom o naszym istnieniu w tym niezwykle ważnym dla nich, a dla nas trudnym, czasie - wyjaśnia piosenkarka. Jasny, spójny komunikat. Panowie na pewno pojęli i wzięli sobie do serca. Jeżeli nie - zawsze można zaśpiewać im jeszcze raz.

Trzeba jakoś uzewnętrzniać smutki - Magda Steczkowska śpiewa więc o swojej nowej "rywalce". W rozgoryczeniu wspierają ją znane koleżanki: Elżbieta Zapendowska, Beata Tadla, Agata Konarska, Odeta Moro-Figurska, Ada Fijał, Klaudia Carlos, Natalia Jakuła, Pola Czarnecka, Karolina Gorczyca oraz panowie: Piotr Świerczewski, Tomek Iwan i Piotr Królik (mąż Magdy). Posłuchaj, kim jest "rywalka" Magdy Steczkowskiej:


Magda Steczkowska, euro, piłka

Magda sama przyznaje, że jej nowa piosenka jest autobiograficzna.

"0-1 dla Niej" to piosenka, opowiadająca historię kobiety, której mąż jest wielkim fanem piłki nożnej, a ona niestety nie podziela jego pasji! Czyli jest to utwór o mnie!

Po minach występujących w teledysku pań widać wyraźnie, że ich uczucia do piłki są jasno określone. Na szczęście mają siebie nawzajem. Aż chce się zaśpiewać razem z Magdą "Za jakie grzechy?".

Magda Steczkowska, euro, piłka

Magda Steczkowska, euro, piłka

Magda Steczkowska mówi:

Ogromnie się cieszę, że udało mi się zaprosić do udziału w teledysku moje koleżanki. Świetnie się bawiłyśmy co widać w klipie!

Magda Steczkowska, euro, piłka

Chcę jednak wyraźnie zaznaczyć ,że ani ja ani moje koleżanki nie jesteśmy przeciwniczkami EURO 2012 i mocno trzymamy kciuki za naszą reprezentację! - dodała.

Reprezentacji na pewno przyda się takie wsparcie.

Chciałam jedynie tą piosenką przypomnieć mężczyznom o naszym istnieniu w tym niezwykle ważnym dla nich, a dla nas trudnym czasie.

Jasny, spójny komunikat. Panowie na pewno pojęli i wzięli sobie do serca. Jeżeli nie - zawsze można zaśpiewać im jeszcze raz.

Magda Steczkowska, piłka, euro

Magda Steczkowska, euro, piłka

Al

Zobacz także:

Herbuś, Steczkowska i Popielewicz - nowa przyjaźń na salonach?

Siostry Steczkowskie na jednej imprezie

Więcej o:
Komentarze (13)
Magda Steczkowska śpiewa o "rywalce". Same znane twarze w jej nowym teledysku!
Zaloguj się
 • kokonono

  Oceniono 7 razy 7

  choćby tam papież i królowa eżbieta były w tym teledysku to i tak nie uratuje magdy, bo piosenka jest słaba. Poza tym zawsze bedzie w cieniu zdolniejszej siostry

 • czeyo

  Oceniono 17 razy 7

  Magdo Steczkowska, mowisz ,ze : " Chcialam jedynie ta piosenką przypomniec mezczyznom o naszym istnieniu '..Grzecznie sie zapytam o czyim istnieniu maja sobie przypomniec mezczyzni...Chyba o istnieniu jakiejs nieokreslonej czwartej plci.Wystarczy spojrzec na ta niemilosiernie wygolona głowkę....

 • naz_niepoprawna

  Oceniono 16 razy 4

  Magdzie Steczkowskiej kariera jakoś nie wyszła, może podlansować się uda przy okazji tej kopaniny.

 • forfiter_jr

  Oceniono 2 razy 2

  Znane twarze??? Czyje i komu??

 • agnes898

  Oceniono 6 razy 2

  Nie rozumiem po co inne panie udają, że śpiewają.. Przecież to się aż za bardzo rzuca w oczy(i uszy) ;) Jak śpiewa Magda to jakoś "można uwierzyć", że ona "śpiewa", ale one?? :(( Ech..

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX