18+
Uwaga!

Ta strona zawiera treści przeznaczone wyłącznie dla osób dorosłych

Mam co najmniej 18 lat. Chcę wejść
Nie mam jeszcze 18 lat. Wychodzę

Agata Załęcka na okładce Playboya! Jako seksowna KUCHARECZKA

pepper
30.05.2012 10:30
Agata Załęcka.

Agata Załęcka. (Playboy)

Aktorka zdecydowała się na sesję w magazynie dla mężczyzn.

Okładki Playboya są ostatnio zarezerwowane dla wschodzących gwiazdek. Tym razem, propozycję rozbieranej sesji przyjęła Agata Załęcka, aktorka znana przede wszystkim z epizodycznych ról w polskich serialach. Mogliśmy ją już podziwiać między innymi w "M jak miłość", "Na dobre i na złe", czy "Szpilkach na Giewoncie".  Możemy ją również kojarzyć z "Kabaretu Moralnego Niepokoju". Tym razem, w znacznie odważniejszej wersji, zaprezentowała swoje wdzięki w magazynie dla mężczyzn.

Agata Załęcka

Aktorka po raz pierwszy rozebrała się w mediach. Nie chciała wcześniej pokazywać się nago. Odrzucała nawet propozycje zawodowe ze względu na rozbierane sceny...

Dla mnie to było duże wyzwanie, bo wcześniej odrzucałam wszystkie propozycje rozbierania się w filmach - mówi w wywiadzie Załęcka. - Do tej pory nie rozebrałam się nigdzie - ani w telewizji, ani w prasie. Nawet gdy miałam propozycję pokazania biustu, prosiłam, aby wybrali modelki, bo uważałam, że rola jest za mała i rozbieranie się jest w niej niepotrzebne.

Cóż za zmiana. Aktorka nie dość, że się rozebrała, to jeszcze zdecydowała się na dość odważną sesję. Z dumą pręży swój biust i wypina pupę.

Podoba się Wam Załęcka w tej wersji?

pepper

Zobacz także:

Rodowicz z synem, Kulczykowa z córką i Dereszowska z ukochanym, czyli kto z kim przyszedł na Kryształowe Zwierciadła

Warszawka baluje NON STOP. Kto i gdzie się bawił?

TAK gwiazdy ubierają się na co dzień! Kto ma jaki styl? [CZĘŚĆ 3]

Zobacz więcej na temat:

  • 2
Komentarze (12)
Zaloguj się

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX