Ryszard Kalisz pokazał się na imprezie z MAMĄ!

Polityk wkroczył na salony z mamą.

Ryszard Kalisz nie ukrywa, że lubi dobrze się bawić. W przeciwieństwie do swoich kolegów z sejmu, poseł z chęcią pojawia się na oficjalnych imprezach dla celebrytów. Pokazy mody, koncerty, mecze charytatywne... Polityk czuje się w tym świecie jak ryba w wodzie. Ostatnio Ryszarda Kalisza spotkaliśmy na otwarciu butiku z zegarkami. Towarzyszyła mu... kochająca mama!

PHOTO: VIPHOTO/EAST NEWS WARSZAWA 24.05.2012 OTWARCIE NOWEGO SALONU TOYWATCH N/Z: RYSZARD KALISZ MAMA

Ryszard Kalisz zwykle na imprezy przychodzi sam. Od czasu do czasu towarzyszy mu piękna partnerka. Obecność jego mamy była więc dużym zaskoczeniem. Kobieta  wyglądała na bardzo speszoną całym zamieszaniem w okół jej syna. Starała się kulturalnie uśmiechać do fotoreporterów i nie dać po sobie poznać, że nie odpowiada jej ten świat. Dla Kalisza takie wydarzenia to chleb powszedni...

Polityk już w czwartek postanowił uczcić sobotni dzień matki. Polityk przecież wie, że świętować należy na całego! Uznał, że otwarcie butiku z zegarkami, to świetna rozrywka dla starszej mamy. Kalisz, jak przystało na kochającego syna, stara się spędzać z mamą jak najwięcej czasu. Niestety obowiązki zawodowe bardzo mu ten kontakt ograniczają. Oficjalne wyjścia w dniu wolnym, to idealna okazja by porozmawiać z rodzicielką.

PHOTO: MICHAL WARGIN / EAST NEWS 2012.05.24 WARSZAWA RYSZARD KALISZ Z MAMA N/Z: RYSZARD KALISZ MAMA

O swoich ulubionych gwiazdach przeczytasz też w swoim telefonie komórkowym. Już jest nowa, wygodna aplikacja na androida i na iphone'a!

qwerty

Zobacz także:

5 powodów, dla których cieszymy się z zakończenia programu "Woli i Tysio"

Tak się bawi warszawka. Trzy imprezy w jeden dzień

Polscy mężczyźni podbijają serca ZAGRANICZNYCH gwiazd!

Więcej o:
Komentarze (4)
Ryszard Kalisz pokazał się na imprezie z MAMĄ!
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • naz_niepoprawna

  Oceniono 15 razy 11

  "Kobieta wyglądała na bardzo speszoną całym zamieszaniem w okół jej syna" - WOKÓŁ! Przyimki z podstawy programowej wycięli?

 • sansa

  Oceniono 14 razy 10

  "Starała się kulturalnie uśmiechać do fotoreporterów i nie dać po sobie poznać, że nie odpowiada jej ten świat. " - pismaki teraz bawią się w psychoanalityków.

 • michas12356

  Oceniono 7 razy -7

  100 zł gwarantowane. wystarczy wypełnić ankietę klikając pod linkiem https://ty.i.sync.pl/inv/zslXoTOstN

  jest to forma promocji nowej formy banku, który gwarantuje za to 100 zł wpłacone na konto po zakończeniu akcji. ja za to biorę udział w nagrodach dodatkowych, więc jak chcesz dostać stówę za 15 minut roboty to nie zwlekaj.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX