;

Ewa Farna miała wypadek! Prowadziła samochód pod wpływem alkoholu?

Ewa Farna.

Ewa Farna. (fot. KAPIF)

Wypadek młodej piosenkarki.

Ewa Farna miała wypadek samochodowy. Czeska policja twierdzi, że prowadziła pod wpływem alkoholu. Zaprzecza temu menadżerka gwiazdy. O zdarzeniu poinformował pierwszy czeski portal iDnes.cz.

Na drodze między Trzyńcem i Wędrynią, parę minut po godzinie 6.00, wypadek miała młoda piosenkarka. Prowadziła samochód Volkswagen Tiguan. Z wypadku wyszła bez obrażeń, jedynie z kilkoma otarciami - poinformował czeski portal Vlastimil Starzyk, rzecznik frydecko-misteckiej policji.

Według informacji zgromadzonych przez dziennikarzy serwisu, piosenkarka była pod wpływem alkoholu.

Po wypadku, u prowadzącej samochód przeprowadzone zostało badanie alkomatem, które wykazało jeden promil alkoholu. Jest to wykroczenie, które skutkuje odebraniem prawa jazdy, oraz niesie za sobą dalsze konsekwencje - uzupełnił swoją wypowiedź Starzyk.

Ewa Farna w tym roku zdawała maturę. W poniedziałkowy wieczór prawdopodobnie świętowała zakończenie egzaminów maturalnych. Według oficjalnego oświadczenia menadżerki artystki w Czechach, przyczyną wypadku było zmęczenie.

Dostałam smsa od Ewy. Przyczyną wypadku było ogromne zmęczenie, spowodowane zarwanymi nocami przed maturą. Zasnęła za kierownicą. To cud, że przeżyła - powiedziała Michaela Kocourová czeskiemu portalowi.

[18:41]Polska menadżerka, Agnieszka Szubańska, odmówiła nam komentarza. Dowiedzieliśmy się jedynie, że na stronie piosenkarki wkrótce pojawi się oficjalne oświadczenie w tej sprawie.

Ewa Farna

[19:44] Agnieszka Szubańska zamieściła właśnie, w imieniu gwiazdy, oficjalne oświadczenie Ewy Farnej:

Powodem wypadku było niezmierne zmęczenie spowodowane nieprzespanymi nocami przed egzaminem maturalnym, który wczoraj zdawałam. Zasnęłam za kierownica i zjechałam z drogi. Samochód jest w okropnym stanie, ale na całe szczęście nikomu nic poważnego się nie stało. Obecnie przebywam w szpitalu, mam wstrząs mózgu i parę powierzchownych ran. Dziękuję Bogu za to, że czuwał nade mną, rodzinie i przyjaciołom za wsparcie oraz fanom za miłe słowa otuchy oraz gratulacje zdanej matury. Było to wstrząsające przeżycie i oby nikt czegoś podobnego nigdy nie doświadczył. Człowiek przypomina sobie i uświadamia, co tak naprawdę jest ważne w życiu. Jeszcze raz dziękuje Bogu, że żyje!

[20:00] Fani już od kilku godzin wspierają swoją idolkę. Nie wierzą w doniesienie czeskich mediów, jakoby piosenkarka prowadziła pod wpływem alkoholu. Wszyscy życzą gwieździe szybkiego powrotu do zdrowia.

Ewa Farna

ralph

Zobacz także:

Znani i lubiani piszą maturę. Kto zdaje właśnie egzamin dojrzałości?

Kto nie rozstaje się z koturnami, a kto nigdy nie założy szpilek, czyli gwiazdy i ich wzrost

Iwan z młodą partnerką, rozbawiona Doda, całuśna Honey - TAK gwiazdy bawiły się na afterparty VIVA COMET

Zobacz najnowsze wideo

Komentarze (62)
Ewa Farna miała wypadek! Prowadziła samochód pod wpływem alkoholu?
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • rezun

  Oceniono 49 razy 37

  Alkomat nie kłamie, menadżer zawsze.
  Normalka że poniesie wszystkie konsekwencje z tym związane.
  Zaprzeczanie powoduje niepotrzebną dyskusję.

 • polololo.ltd

  Oceniono 46 razy 34

  Zmęczyła się piciem alkoholu - na jedno wychodzi. Nie umiesz pić? Nie pij!

 • jablonexkociak

  Oceniono 65 razy 31

  Dlaczego mnie to nie dziwi...

 • pajacyk

  Oceniono 37 razy 29

  No i komu tu wierzyć? Policji c\zy managerce? :) Ciekawe czy podadzą policję do sądu za zniesławienie i zabranie prawa jazdy za zmęczenie? Bo to chyba niezgodne z prawem zabrac prawo jazdy za zmęczenie? Więć bez sądu się nie obędzie mam nadzieję..

 • pawel246

  Oceniono 27 razy 23

  A ten promil w badaniu alkomatem oszukiwany? Nie ma to jak gratulowac zdanej matury, liczy sie na ile zda a nie czy zda- zdac potrafi idiota.... A żeby nie zdac trzeba byc wybitnym.

 • naz_niepoprawna

  Oceniono 34 razy 20

  Nieodpowiedzialna smarkula - pijana czy zmęczona - powinna się od siadania za kierownicą powstrzymać.

 • aeris

  Oceniono 36 razy 20

  piekna manipulacja w jej oswiadczeniu. proboje sie wykrecic sianem i miesza do tego Boga.

 • babazbroda

  Oceniono 30 razy 20

  egzamin z faktycznej dojrzałości chyba oblany...

 • obrain

  Oceniono 35 razy 17

  następna Otylia Jędrzejczak, czy Janson czy Bogdan Łyszkiewicz (Chłopcy z Placu Broni). Lubie ją, ale tym promilem alkoholu we krwi WIELE sobie u mnie PRZEGRAŁA.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX