Ewa Farna miała wypadek! Prowadziła samochód pod wpływem alkoholu?

ralph
22.05.2012 18:32
Ewa Farna.

Ewa Farna. (fot. KAPIF)

Wypadek młodej piosenkarki.

Ewa Farna miała wypadek samochodowy. Czeska policja twierdzi, że prowadziła pod wpływem alkoholu. Zaprzecza temu menadżerka gwiazdy. O zdarzeniu poinformował pierwszy czeski portal iDnes.cz.

Na drodze między Trzyńcem i Wędrynią, parę minut po godzinie 6.00, wypadek miała młoda piosenkarka. Prowadziła samochód Volkswagen Tiguan. Z wypadku wyszła bez obrażeń, jedynie z kilkoma otarciami - poinformował czeski portal Vlastimil Starzyk, rzecznik frydecko-misteckiej policji.

Według informacji zgromadzonych przez dziennikarzy serwisu, piosenkarka była pod wpływem alkoholu.

Po wypadku, u prowadzącej samochód przeprowadzone zostało badanie alkomatem, które wykazało jeden promil alkoholu. Jest to wykroczenie, które skutkuje odebraniem prawa jazdy, oraz niesie za sobą dalsze konsekwencje - uzupełnił swoją wypowiedź Starzyk.

Ewa Farna w tym roku zdawała maturę. W poniedziałkowy wieczór prawdopodobnie świętowała zakończenie egzaminów maturalnych. Według oficjalnego oświadczenia menadżerki artystki w Czechach, przyczyną wypadku było zmęczenie.

Dostałam smsa od Ewy. Przyczyną wypadku było ogromne zmęczenie, spowodowane zarwanymi nocami przed maturą. Zasnęła za kierownicą. To cud, że przeżyła - powiedziała Michaela Kocourová czeskiemu portalowi.

[18:41]Polska menadżerka, Agnieszka Szubańska, odmówiła nam komentarza. Dowiedzieliśmy się jedynie, że na stronie piosenkarki wkrótce pojawi się oficjalne oświadczenie w tej sprawie.

Ewa Farna

[19:44] Agnieszka Szubańska zamieściła właśnie, w imieniu gwiazdy, oficjalne oświadczenie Ewy Farnej:

Powodem wypadku było niezmierne zmęczenie spowodowane nieprzespanymi nocami przed egzaminem maturalnym, który wczoraj zdawałam. Zasnęłam za kierownica i zjechałam z drogi. Samochód jest w okropnym stanie, ale na całe szczęście nikomu nic poważnego się nie stało. Obecnie przebywam w szpitalu, mam wstrząs mózgu i parę powierzchownych ran. Dziękuję Bogu za to, że czuwał nade mną, rodzinie i przyjaciołom za wsparcie oraz fanom za miłe słowa otuchy oraz gratulacje zdanej matury. Było to wstrząsające przeżycie i oby nikt czegoś podobnego nigdy nie doświadczył. Człowiek przypomina sobie i uświadamia, co tak naprawdę jest ważne w życiu. Jeszcze raz dziękuje Bogu, że żyje!

[20:00] Fani już od kilku godzin wspierają swoją idolkę. Nie wierzą w doniesienie czeskich mediów, jakoby piosenkarka prowadziła pod wpływem alkoholu. Wszyscy życzą gwieździe szybkiego powrotu do zdrowia.

Ewa Farna

ralph

Zobacz także:

Znani i lubiani piszą maturę. Kto zdaje właśnie egzamin dojrzałości?

Kto nie rozstaje się z koturnami, a kto nigdy nie założy szpilek, czyli gwiazdy i ich wzrost

Iwan z młodą partnerką, rozbawiona Doda, całuśna Honey - TAK gwiazdy bawiły się na afterparty VIVA COMET

Zobacz więcej na temat:

  • 3
Komentarze (62)
Zaloguj się

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX