Wojna na linii Doda-Baczyńska! Poszło o sukienkę!

Kolejna afera z kiecką w roli głównej.

W polskim show-biznesie często jesteśmy świadkami kłótni między gwiazdami a projektantami. Tym razem możemy obserwować wojnę Dody ze znaną projektantką Gosią Baczyńską. Posądza ona wokalistkę o plagiat jej sukienki.

Doda po wielu miesiącach nieobecności na oficjalnych imprezach, pojawiła się wreszcie na wernisażu zdjęć Mikołaja Komara. Jej obecność wywołała duże poruszenie wśród fotografów i zgromadzonych gości. Wszyscy zwrócili uwagę na jej ciekawą jasną kreację z białych piór. To ona wywołała największe emocje tego wieczoru.

Polska projektantka, Gosia Baczyńska, na swoim profilu na Facebooku wydała oficjalne oświadczenie, w którym twierdzi, że kreacja jest bardzo podobna do jej projektu z 2011 roku.

Sukienka Dody do złudzenia przypomina suknię projektu Gosi Baczyńskiej. Oryginalną (zaprojektowaną w 2011 roku) nosiła pani Edyta Górniak podczas sesji do magazynu Viva! oraz jedna z finalistek Top Model podczas finału tego programu - napisała projektantka.

screen Facebook

Doda zdziwiła się oficjalnym oświadczeniem. Na swoim facebookowym funpage'u przedstawiła swoje stanowisko w tej sprawie. Piosenkarka nie widzi żadnego problemu. Sugeruje wręcz, że projekt Baczyńskiej również nie jest oryginalny.

Gonia....uuu:) nie ładnie ściągać projekt od Aleksandra McQueena, a potem jeszcze wmawiać, że to Ciebie kopiują:)))))- napisała Doda.

doda

Dodę bardzo rozjuszyło oświadczenie projektantki, co skomentowała, w typowy dla niej, żartobliwy sposób.

Apeluję o oświadczenie do łabędzia w stawie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!- napisała na Facebooku.

Trzeba przyznać, że niezależnie od wszystkiego, Doda w kreacji z piór wyglądała świetnie!

To nie pierwsza afera z kopiowaniem rzeczy polskich projektantów. Kilka miesięcy temu Maryla Rodowicz skopiowała koszulkę z orłem Roberta Kupisza. W marcu głośno było o konflikcie między Honey, a początkującą projektantką, Laną Nguyen.

Myślicie, że Gosia Baczyńska ma rację, posądzając Dodę o plagiat?

Baczynska Gosia

ralph

Zobacz także:

Honey żre się z młodą projektantką! Poszło o SUKIENKĘ

Doda paraduje BEZ STANIKA! I pokazuje PUPĘ w kusych szortach [FOTO]

Majoch oskarża Dodę o POBICIE, a ona jego o... KRADZIEŻ

Więcej o:
Komentarze (36)
Wojna na linii Doda-Baczyńska! Poszło o sukienkę!
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • sansa

  Oceniono 28 razy 10

  Przecież ona od początku swojej tzw. "kariery" zgapia każdy strój. Pokażcie mi taki, który nie miał swojego pierwowzoru na innej osobie ze świata szołbiznesu.

 • bakusiania

  Oceniono 13 razy 9

  tak czy owak Doda splagiatowała nie ważna czy McQuinna czy Baczyńską. Zagranie było sprytne, żeby zaatakować Gosię, ale nie udało się bo wiadomo, że jej były menadżer miał racje. Ja mam wrażenie, że naszej "królowej" zaczyna uderzać na głowę. Jakieś bójki, przepychanki słowne. Doda idź do psychologa bo to się skończy źle. Nie zgrywaj terminatora bo jesteś człowiekiem i wszyscy o tym wiedzą!!!

 • k_arolla

  Oceniono 15 razy 5

  A czy Baczyńska oskarżyła Dodę o plagiat.Nic tam takiego nie pisze.Stwierdziła tylko fakt ,że portale błędnie podały info.że sukienka jest autorstwa Baczyńskiej.W całej tej aferze to Doda pokazała brak klasy (jak zwykle zresztą) pisząc tak durny komentarz na fejsie.Moim zdaniem żenada , jej IQ z wielkich hukiem spadło na ziemię.Zdziwię się jeżeli jakikolwiek polski projektant zaprosi ją na swój pokaz.

 • ladypaula6

  Oceniono 11 razy 5

  Dodzie to dajcie jakiś słownik, bo pisze się 'nieładnie', a poza tym niech zacznie coś porządnego nagrywać, bo od czasów Virgin nic porządnego nie nagrała, a jej najnowsza płyta nie sprawia, że staniki spadają.. ;d

 • muchozol

  Oceniono 16 razy 4

  Ej Dodzina, Dodzina. Widać identyczną zżynę z pani Baczyńskiej.
  Idąc tokiem rozumowania tej panny dochodzimy do tego, że i sukienka McQuenna była plagiatem. Pamiętacie słynną łabędzią kreację Bjork projektu Marjana Pejoskiego? Tą na rozdaniu Oscarów. Ciekawe, kto kim się zainspirował.

 • ziomalka68

  Oceniono 30 razy 4

  Uważam,że Gosia nie kłamie. Doda bezprawnie skopiowała jej projekt. Baczyńska miała argument w postaci idealnej sukni swojego projektu na Edycie Górniak suknia była idealna do złudzenia. A suknię którą przedstawiła Doda projektu Alexandra McQenna była inna na pierwszy rzut oka. Doda po prostu skopiowała suknię pani Gosi. I jej wpis na facebooku był chamski i nie zgodny z prawdą. Pani Rabczewska żartowała sobie z poważnego tematu...

 • naz_niepoprawna

  Oceniono 18 razy 4

  W przypadku walki w błocie stawiam na Baczyńską.

 • malutka1990

  Oceniono 14 razy 4

  smroda wszystko odgapia

 • czeyo

  Oceniono 20 razy 4

  Baczynska niech sie wezmie za siebie a potem szura.......Wszyscy polscy projektanci są odtworczy....a'propos sukni z pior to na portalu'ibutik' wystawiona jest do sprzedazy suknia pt.''bajeczna suknia z pior" polskiego anonimowego projektanta, kosztuje dwa tysiace osiemset zlotych....

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX