Producenci "Szpilek na Giewoncie" odpowiadają na OSKARŻENIA Schejbal

Będzie wojna?

Magda Schejbal oskarżyła producentów "Szpilek na Giewoncie" o niepłacenie pensji i zmuszanie ciężarnej do 12 godzin pracy. Producenci zaprzeczają - sprawa zakończy się w sądzie?

Musiało minąć aż pół roku, żeby Magda Schejbal zdecydowała się opowiedzieć swoją wersję wydarzeń. We "Fleszu" wyznała, dlaczego odeszła z obsady "Szpilek na Giewoncie". Padły wtedy poważne oskarżenia:

Próbowano mnie zastraszyć. Usłyszałam, że nigdzie już nie znajdę pracy, że jestem na czarnej liście osób, których producenci nie zatrudniają. Tak się zaczęło. Potem pieniądze przestały przychodzić. Pan producent zdecydował, że część honorarium mi się w ogóle nie należy.

Co na to producenci "Szpilek"? Wszystkiemu zaprzeczają. Także na łamach "Flesza" możemy przeczytać ich oficjalne oświadczenie. Są wręcz oburzeni oskarżeniami Schejbal i obiecują konsekwencje prawne:

Oskarżenia są nieprawdziwe i widzimy konieczność podjęcia odpowiednich kroków prawnych. Zrobiliśmy wszystko, by zapewnić Pani Schejbal wszelkie udogodnienia na planie, mając na uwadze zdrowie jej oraz jej dziecka - czytamy.

W dodatku deklarują, że specjalnie dla niej... przenieśli plan zdjęciowy:

Plan zdjęciowy został przeniesiony z Warszawy do Zakopanego, tak aby nie musiała ona zmieniać miejsca pobytu.

Otrzymała także dodatkowe udogodnienia:

Długość jej pracy na planie zmniejszono do maksymalnie sześciu godzin dziennie. Ponadto zatrudniono dublerkę, a scenariusz był na bieżąco modyfikowany, uwzględniając stan aktorki. Z uwagi na te wszystkie zmiany produkcja poniosła koszty.

Można wątpić w to, czy kiedykolwiek dowiemy się jak było naprawdę. Pozostaje wierzyć, że niewygodna zarówno dla Polsatu, jak i dla Schejbal sprawa szybko się zakończy.

Magdalena Schejbal i Sławomir Zięba-Drzymalski

 

kk

Zobacz także:

Magdalena Schejbal o kulisach odejścia z serialu: Prawie poroniłam! Próbowano mnie zastraszyć

Ostatnie sceny w serialu: Schejbal ukrywała brzuszek

Piękne kobiety z nowej obsady serialu "Szpilki na Giewoncie"

Więcej o:
Komentarze (16)
Producenci "Szpilek na Giewoncie" odpowiadają na OSKARŻENIA Schejbal
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • gagula

  Oceniono 10 razy 8

  nie sądzę żeby Schejbal kłamała ...

 • lyga81

  Oceniono 6 razy 2

  HAHA dobre z tym GiewoŃtem

 • browaryr

  Oceniono 7 razy -1

  stwierdzam zbyt mala ilosc poziomych kresek przy moich komentach do tematu!!!!!domagam sie liczby 1000(minimum)!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 • browaryr

  Oceniono 11 razy -1

  lo zesz kooorwa-ale mecyjanki z "gwiazdom"..

 • czeyo

  Oceniono 9 razy -1

  Co za durnoty w tych Szpilkach na Giewoncie ? Nie dosyc,ze ogladalnosc ratuje wczesniejszy (znakomity serial (HOTEL 52) to maja absolutnie fatalny scenariusz idialogi - film ciagnie się jak flaki z oleyem - w miedzyczasie mozna sobie uciąc drzemke ,po obudzeniu zlapac skutecznie dalszy nudny watekChwala dla aktorow ktorzy swoja grą skutecznie ratuja to filmidło : Malgorzata Pieczynska,Dorota Pomykala,Anna Czartoryska,Natalia Rybicka.

 • browaryr

  Oceniono 15 razy -3

  a lopate jej dac i do betoniarki!!!!gwiazda z niej taka jak z koziej piczki rekawiczki.

 • rozrywka

  Oceniono 4 razy -4

  NOiPASI.pl - najlepsza rozrywka w sieci - sprawdź to!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX