Tak wyglądają ŻONY braci Golec. Która fajniejsza?

pato
18.04.2012 17:14
Łukasz Golec, Paweł Golec, Edyta Golec, Katarzyna Golec.

Łukasz Golec, Paweł Golec, Edyta Golec, Katarzyna Golec. (KAPiF)

Prezentują się naprawdę dobrze.

Łukasz i Paweł Golcowie. Żywiołowi górale, których nie trzeba przedstawiać. Ich serca od kilku lat należą do dwóch pięknych kobiet - Edyty i Katarzyny. Panie pojawiły się ostatnio razem na imprezie "3 Razy Ona" organizowanej przez OnaOnaOna.com.

Golec Edyta Katarzyna

Czytelniczki serwisu miały wyłonić spośród kilku pań trzy, które doskonale łączą życie prywatne z życiem zawodowym i odnoszą sukcesy w tych dwóch dziedzinach. Co ciekawe, na drugim miejscu uplasowała się Edyta Golec, która zdobyła aż 40 procent głosów.

edyta golec

Nie ma się czemu dziwić, żona Łukasza Golca to przykład kobiety zdolnej, pięknej i bardzo rodzinnej. Edyta gra na altówce, śpiewa, komponuje i wspólnie z mężem i bratem gra w zespole Golec uOrkiestra. Jak sama podkreśla, że jej główne zalety to optymizm i poczucie humoru.

Dzielnie kultywuje tradycję góralską i prowadzi warsztaty śpiewu góralskiego. Edyta Golec wspiera również Fundację Braci Golec i inne organizacje kulturalne. Jest mamą trójki dzieci. Na zdjęciu z Antoniną i Bartłomiejem.

Golec ?ukasz Edyta dziecko dzieci rodzina corka syn

Edyta z roku na rok wygląda coraz piękniej. Kiedyś żona Łukasza Golca eksperymentowała z modą i fryzurami. Teraz udało jej się znaleźć własny styl.

edyta golec

Na imprezie pojawiła się również żona drugiego bliźniaka - Katarzyna. Czyżby panie były nierozłączne, jak ich mężowie? Katarzyna powiedziała kiedyś w wywiadzie dla "Uwaga" TVN:

Mój mąż w roku spędza więcej nocy razem z bratem niż ze mną.

Katarzyna Golec, Edyta Golec

Katarzyna Golec z wykształcenia jest aktorem lalkarzem. Jakiś czas temu zdecydowała się założyć z przyjaciółmi fundację teatralną. Paweł i Katarzyna Golec mają córkę - Maję Karolinę.

Golec Pawe? Katarzyna dziecko corka rodzina

Katarzyna pojawiała się u boku męża na wielu imprezach.

Golec

Obie panie wyglądają świetnie i wygląda na to, że odnalazły swój styl. Która prezentuje się lepiej?

Pat

Zobacz także:

Golców zalała powódź

Krzysztof Ibisz: Nie chcę mieć żony! ŻAŁUJĘ, że byłem na okładkach

Byłe żony znanych mężów

PYTANIE Która z pań wygląda lepiej?

  • Edyta Golec
  • Katarzyna Golec

Zobacz więcej na temat:

  • 7
Komentarze (20)
Zaloguj się

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX