WIEMY, ile kosztował pierścionek zaręczynowy Angeliny!

Jubiler, który wraz z Pittem projektował pierścionek, zdradza kulisy jego powstawania.

W ostatnią środę Angelina Jolie po raz pierwszy pokazała się publicznie z zaręczynowym pierścionkiem od Brada Pitta. Słynna para pojawiła się razem ze swoim najstarszym synem, Maddoksem na wystawie w County Museum of Art w Los Angeles.

Angelina Jolie weraing engagement ring in LA april 11, 2013 courtesy Los Angeles County Museum of Art LACMA/X17online.com *** Local Caption *** Angelina Jolie

Dzięki jubilerowi, który jest twórcą pierścionka, wiemy więcej o kulisach jego powstania.

Angelina Jolie weraing engagement ring in LA april 11, 2013 courtesy Los Angeles County Museum of Art LACMA/X17online.com *** Local Caption *** Angelina Jolie

Brad miał swoją wizję tego pierścionka. Zrealizowanie jej zajęło nam ponad rok - mówi Robert Procop, który pracował z Pittem. - Chciał, żeby pierścionek był doskonały pod każdym wzgędem i świetnie pasował do dłoni Angeliny. Dlatego użyliśmy diamentów najwyższej klasy.

Pitt nieustannie pilnował, jak powstaje zaręczynowe cacko dla Angeliny Jolie.

Był bardzo zaangażowany. Uczestniczył w każdym etapie projektowania - dodaje jubiler.

Oprócz największego diamentu, ozdobą biżuterii jest komplet mniejszych kamieni okalających palec wybranki Pitta. Procop zapewnia, że użyto tylko brylantów o najwyższej jakości. Choć jubiler nie chciał zdradzić ostatecznej ceny tego małego dzieła sztuki, znawcy tematu oceniają wartość pierścionka na co najmniej 250 tysięcy dolarów!

Oczywiście dla aktora taka suma nie była pewnie jakimś wielkim wydatkiem. Pracy i zaangażowania Pitta w powstanie wyjątkowego dowodu miłości do Jolie nie da się jednak przeliczyć na żadne pieniądze.

Myślicie, że na rynku szybko pojawią się podróbki tego cudeńka?

tommy

Zobacz także:

Angelina Jolie ma na palcu pierścionek zaręczynowy! [FOTO]

Angelina Jolie i Brad Pitt ZARĘCZYLI SIĘ!

Angelina Jolie na Berlinale - zobacz stylizacje gwiazdy

Więcej o:
Komentarze (6)
WIEMY, ile kosztował pierścionek zaręczynowy Angeliny!
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • naz_niepoprawna

  Oceniono 3 razy 3

  "Oprócz największego diamentu, ozdobą biżuterii jest komplet mniejszych kamieni okalających palec wybranki Pitta. Procop zapewnia, że użyto tylko brylantów o najwyższej jakości. Choć jubiler nie chciał zdradzić ostatecznej ceny tego małego dzieła sztuki, znawcy tematu oceniają wartość pierścionka na co najmniej 250 tysięcy dolarów!" - kretyn pisał. Podobnie i tytuł tego samego autora.

 • asiany

  0

  Oczywiscie, ze na rynku szybko pojawia sie podrobki pierscionka. Wiele lat temu Brad zaprojektowal obraczki slubne dla siebie i Jennifer Aniston. Ktos pozniej "podkradl" pomysl projektu i byla chyba nawet jakas sprawa sadowa o ile mnie moja pamiec do "dupereli" nie zawodzi.

 • fiolek59

  Oceniono 2 razy 0

  OMG ile on kosztuję

 • karomacha

  Oceniono 3 razy -3

  Diament jak diament :) lepiej Zobaczcie Drew Barrymore w ciąży i Angeline JOlie w sukni ślubnej!!! dlaczegoplacz.wordpress.com

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX