A jednak! Heidi Klum i Seal ROZWIEDLI SIĘ!

Ostateczne rozstanie gwiazd.Jak widać, w show-biznesie nic nie może trwać wiecznie, nawet najbardziej udany związek. Piosenkarz i modelka uchodzili za najszczęśliwszą parę, ich trwające sześć lat małżeństwo zostało jednak formalnie zakończone, jak podaje Aol Music.

Heidi Klum i Seal w styczniu tego roku zdecydowali się separację. Małżonkowie zgodnie jednak twierdzili, że ich rozstanie nie zmieni nic we wzajemnej relacji, a najważniejsze pozostanie dla nich dobro dzieci. Deklarowali wzajemną przyjaźń, chociaż bardzo się od siebie oddalili. Separacja miała być próbą dla ich związku, a o ostatecznym rozstaniu mówili niechętnie.

Nie rozwodzimy się! Jesteśmy w separacji. Sytuacja wygląda tak, że postanowiliśmy zamieszkać oddzielnie. Czy jest szansa na to, że będziemy jeszcze razem? Tak naprawdę nie mam pojęcia - powiedział mediom Seal.

Okazało się jednak, że nie przetrwali tej próby. Zachodnie media donoszą, że uważany za jeden z najtrwalszych związków oficjalnie się zakończył. Jeszcze niedawno Seal deklarował:

To, że ludzie się rozchodzą, nie oznacza, że się nie kochają. Tak, noszę obrączkę, gdyż cały czas coś mnie łączy z tą kobietą. Mamy razem dzieci i darzymy się szacunkiem. Nie jesteśmy typem ludzi, którzy będą chcieli zakończyć swój związek w brzydki sposób. Nie jesteśmy też jedynymi osobami na tej planecie, którzy mają tego typu problemy.

Piosenkarzowi i modelce zależało na szybkim załatwieniu wszelkich formalności. Nie chcieli komplikować ani spraw majątkowych, ani decyzji o opiece nad dziećmi. Nie skończyło się na pustych deklaracjach. Para rzeczywiście dzieli się opieką nad swoimi pociechami.

heidi klum

seal

Ustalili, że sześcioletni Henry, dwuletnia Sou Lulola i pięcioletni Johan zostaną z matką, a Seal będzie mógł odwiedzać je, kiedy tylko zechce.

Jak podaje Aol Music, Heidi chce również odzyskać swoje nazwisko rodowe. Do tej pory Heidi nie wypowiadała się na temat rozpadu jej związki. W ostatnim wywiadzie dla magazynu Elle wyznała:

Nie chcę mówić ani dobrze, ani źle o tych chwilach, które mamy za sobą. Każda para przechodzi przez takie kryzysy. Niestety, my jesteśmy osobami publicznymi, dlatego wszystko wychodzi na zewnątrz.

Trzy miesiące po ogłoszeniu separacji mówiło się, że Heidi znalazła nowego przyjaciela - Thomasa Hayo, którego podobno przedstawiła już nawet swoim rodzicom.

Pat

Zobacz także:

Heidi Klum i Seal się rozwodzą?! Najbardziej SZOKUJĄCE rozstania

Tak wygląda Heidi Klum po rozstaniu z Sealem

Katy Perry: "Part Of Me" wcale nie jest o rozwodzie z Russellem!

Więcej o:
Komentarze (11)
A jednak! Heidi Klum i Seal ROZWIEDLI SIĘ!
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • ladyzgaga

  Oceniono 5 razy 5

  Plotek znów przesadza. Oni się jeszcze nie rozwiedli, a dopiero rozwodzą:D

 • harmony

  Oceniono 14 razy 4

  Sztuką jest w bestii odnaleźć księcia. Jak widać Wy musicie nad tym popracować. Szkoda, że się rozwiedli.

 • petraa

  Oceniono 2 razy 2

  LUBIŁAM ICH RAZEM...

 • mika17

  Oceniono 2 razy 2

  1- nie rozwiedli sie jeszcze, ona dopiero w piatek zlozyla pozew o rozwod.

  2- on chce wspolnej opieki nad dziecmi, ona chce zeby on je mogl tylko odwiedzac.

  dno, a redakcja plotka skrobie od dolu.

  http://www.gala.de/stars/news/179149/Heidi-Klum-und-Seal-Er-will-das-gemeinsame-Sorgerecht.html

 • wladek

  Oceniono 12 razy 2

  no i gdzie ona teraz znajdzie takiego przystojniaka?

 • dodusia2006

  0

  KASA ODBIŁA ROZUM

 • teona

  Oceniono 33 razy -17

  bardzo dovrze ze się rozwiedli, nie pasowali do siebiezupełnie. Piękna i bestia hihi ;)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX