Kuba Wojewódzki: Z okazji kolejnej rocznicy katastrofy smoleńskiej wszystkiego najlepszego

Niesmaczny komentarz.

Kuba Wojewódzki jest znany ze swoich kontrowersyjnych wypowiedzi i specyficznych żartów, często obrażających uczucia innych. Wielokrotnie podkreślał swój stosunek do polityki i katastrofy smoleńskiej. Tym razem na swoim profilu na Facebooku w niesmaczny sposób skomentował drugą rocznicę tego smutnego wydarzenia.

Polacy! Z okazji kolejnej rocznicy katastrofy smoleńskiej, wszystkiego najlepszego, spełnienia marzeń oraz szybkiego powrotu do zdrowia wszystkim, którzy słyszeli dwa wybuchy na pokładzie jeszcze zanim wiadome siły zrobiły mgłę oraz wysunęły zdradziecką brzozę, życzy ... autor programu Kuba Wojewódzki akurat w tej sytuacji pragnący zachować anonimowość !

hura, hura, hura !!!

kuba wojewódzki

Wojewódzkiemu wiele razy żarty uchodziły płazem, może jednak tym razem komentarz mógłby sobie darować. A Waszym zdaniem znany showman tym razem przesadził?

N.z Kuba Wojewodzki. Samochod Roku Playboya 2008. 02.06.2008 fot. Krzysztof Jarosz/Forum

ralph

Zobacz także:

Tymon Tymański wyśmiewa Kubę Wojewódzkiego. Śpiewa balladę

Kuba Wojewódzki ma KOLEJNY nowy samochód i ZNOWU łamie przepisy!

Wojewódzki i Figurski UKARANI. Radio zapłaci za nich 50 TYSIĘCY!

Czy Kuba przesadził?
Więcej o:
Komentarze (72)
Kuba Wojewódzki: Z okazji kolejnej rocznicy katastrofy smoleńskiej wszystkiego najlepszego
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • czeyo

  Oceniono 22 razy 12

  Powinien do kompletu pozyczyc ' wszystkiego najlepszego ' Rodzinom Katynskim ' - oni tez maja rocznice - nietorzy beda sie cieszyc z ętelegencji kubusiaa...

 • luli86

  Oceniono 32 razy 12

  KUBA !!W DUPIE CI OD TEGO DOBROBYTU POPRZEWRACAŁO JAK MOŻNA ŻARTOWAĆ Z TAKIEJ TRAGEDII A TY COLOREDGIRL MIŁO BY CI BYŁO JAKBY CI KTOŚ Z RODZINY ZMARŁ W WYPADKU !! LUDZIE O TY MÓWIĄ BO WSZYSCY WIEMY ŻE TO BYŁ ZAMACH UKNUTY PRZEZ TUSKA I PUTNIA ALE NIKT O TYM GŁOŚNO NIE MÓWI I CIEKAWE CZY TEŻ BY CI BYŁO TAK DO ŻARTU GDY BY KTOŚ ŚMIAŁ SIĘ Z ŚMIERCI BLISKIEJ CI OSOBY NP. SIOSTRY LUB BRATA .

  PS .Jestem za PIS i nie boję się tego mówić publicznie a nie jak wy gó...ana młodzież wierzycie we wszystko to co powiedzą wam na tvn albo w necie a nie zawsze jest to prawdą!!

 • jagi

  Oceniono 26 razy 12

  Ojjjj Kuba,Kuba kto ci karze pieprzyć te głupoty!Taka tragedia a ty kpisz?To wcale nie jest zabawe,tylko głupie!Taki głupi żart dla gawiedzi...na pewno się spodoba:)A tyle się mówi o twojej inteligencji.....

 • sensacja

  Oceniono 20 razy 10

  Nie obchodzą mnie spiskowe teorie Kaczyńskiego, ale w tej katastrofie nie tylko on stracił członków rodziny i Wojewódzki krzyczący z tej okazji "hura" jest śmieszny jak Sto Lat na cmentarzu. Żenujący pajac.

 • plepla

  Oceniono 20 razy 8

  Mimo wszystko zginęli ludzie.Nie ważne o jakich poglądach politycznych.Mieli rodziny,które dziś uczcić chcą rocznice odejścia swoich bliskich. Tak więc żarty Kuby są dla mnie bardzo nie na miejscu.

 • mirabel

  Oceniono 18 razy 6

  Niesmaczne i nie na miejscu Panie Kubo, niezależnie od poglądów politycznych.

 • agatka.wariatka

  Oceniono 19 razy 5

  Nie każdy blazen jest Stańczykiem. Brak szacunku nie jest śmieszny. Może w jakiś sposób należałoby usprawiedliwiać Wojewódzkiego, który nie wie czym są bliskie relacje z innymi. Nie wie co to jest strata, kogoś kogo się kochało i kto kochał. Biedny jest ten ,ostatecznie śmieszny, człowieczek, który ma tyle swego istnienia , ile skupi na sobie uwagi obcego człowieka, dla którego w istocie jest nikim. Wyśmiewa Dodę, ale są chwile, kiedy jest do niej bardzo podobny. Jego idiotyczne prowokacje jedynie obnażają tylko chamstwo , ktore myli mu się z odwagą.

 • alinesis

  Oceniono 33 razy 5

  No i dobrze że tak napisał... Tragedia tragedią ale bez przesady teraz co roku do usranej śmierci będą robić rocznice ? No pożal się Boże... Niech zrobią rocznicę 5 letnia albo 10 letnią a nie co roku będą to już nudne jest.

 • sansa

  Oceniono 30 razy 4

  Bez względu na to, jakie mam zdanie na temat spiskowych teorii dotyczących przyczyn tej katastrofy, uważam, że Wojewódzki przeholował. Ani to mądre, ani zabawne, ani potrzebne, i to akurat dzisiaj.
  Żałosny jesteś, panie pajac.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX