Glinka wróciła do pracy. Wygląda ŚWIETNIE!

Sexy mama!

Katarzyna Glinka przed Świętami Wielkanocnymi zagościła w "Pytaniu na śniadanie" w TVP 2. To jej pierwsza wizyta w studio telewizji śniadaniowej po narodzinach synka. W programie opowiedziała, jak radzi sobie w nowej roli i zdradziła, czy godzi obowiązki zawodowe z macierzyńskimi.

Ziściłam plan swój! Życiowy... - wyznała młoda, szczęśliwa mama. -Cudownie! Nie spodziewałam się, że to aż tak pozytywnie zmienia życie.

Katarzyna Glinka

Aktorka wróciła właśnie na plan serialu "Barwy szczęścia", gdzie gra jedną z głównych ról. Wyjaśniła, że jako młoda matka na planie spędza zdecydowanie mniej czasu niż reszta ekipy. Jest to spowodowane nowymi obowiązkami.

Jestem w uprzywilejowanej sytuacji, bo pracuję tylko kilka godzin dziennie. Inaczej nie zdecydowałabym się, żeby wrócić do pracy, bo jednak maluszek jest cudowną istotką, jest absorbujący.

Katarzyna Glinka

Gdy aktorka jest w pracy, dzieckiem zajmuje się kochający mąż lub rodzice. Gdy synek Glinki podrośnie nie wyklucza zabierać go na plan serialu.

Plan rzeczywiście jest przygotowany w taki sposób, że mogę go ze sobą zabierać. Mam cały pokój, który jest specjalnie przygotowany, mogę go tam również karmić, natomiast jest jeszcze tak malutki, że go nie przywożę. Z czasem napewno- wyznała gwiazda.

katarzyna glinka

Macierzyństwo wyraźnie służy Glince. Aktorka po ciąży może się pochwalić okazałym biustem. Trzeba przyznać, że gwiazda wygląda fenomenalnie. Witamy w gronie sexy mam!

Katarzyna Glinka

N/z Katarzyna Glinka - Nagranie programu Pytanie na Sniadanie ,  Warszawa , Polska . 2012-04-06 fot. Krzysztof Kuczyk/FORUM.

ralph

Zobacz także:

Glinka z mężem i synkiem Filipem na pierwszym spacerze!

Glinka opowiada o synu: Jest śliczny, duży i zdrowy

Katarzyna Glinka to sexy mama! ZDJĘCIA

Więcej o:
Komentarze (5)
Glinka wróciła do pracy. Wygląda ŚWIETNIE!
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • cholera

  Oceniono 23 razy 9

  "I oczywiście ma piękny, okazały biust"
  Zalosny ten najazd na jej cycki, bo nie mozna bylo tego zostawic. Bo to takie mocno niespotykane, ze cycki powiekszaja sie po ciazy. Gowniarskie redaktorzyny chetnie by sobie pomacaly, co buraki ???
  Zenujace.

 • weronkasoffia

  Oceniono 8 razy 4

  TAKIE AKTORKI CHIAŁO BY SIĘ CZĘŚCIEJ OGLONDAĆ,SKROMNA,MIŁA ŁADNA

 • tree

  Oceniono 3 razy -3

  Nie wygląda świetnie. Ciąża dodaje lat i żadne zachwyty nad "maluszkiem" nie zmienią tego faktu. A jej cycki wcale nie są takie wielkie.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX