Mucha o konflikcie z Zielińską: Nie ma się o co trzepać. Pobite gary!

Jednak się lubią?

Przy okazji świątecznych biesiad aktorka postanowiła skomentować konflikt dietetyczny z Kasią Zielińską. Gwiazda na swoim blogu ubolewa nad mediami, które chcą ją skłócić z koleżanką.

Właśnie się dowiedziałam, że jedno z pism, w ramach towarzyskiego kogla-mogla postanowiło skłócić mnie z jedna z moich koleżanek. No ludzie, bez jaj! nikt ze mną o tym nie rozmawiał (bo i po co?! skoro można sobie rożne rzeczy dopisać?!) ja wiem, ze "konflikt" dwóch aktorek to kura znosząca złote jaja i Show "must go on" ale bez przesady - nie ma się o co trzepać. Pobite gary! - napisała.

Mucha Anna

Tłumaczy, że rozumie problemy Kasi z sylwetką.

Są wśród nas takie, które lubią sobie robić jaja i są też takie które muszą być w ciągłym ruchu, bo zaraz je wałeczki dopadną - uważa Mucha.

Podkreśla swoje odmienne od koleżanki podejście do utrzymania zgrabnej figury.

Wiadomo - Mucha nie siada. swoją sylwetkę zawdzięczam ciągłemu ruchowi (teraz, przy dziecku o to nie trudno ;) ) i ćwiczeniom. a jak nie mam na to czasu to są spacery, bieganie, taniec itp. I zdaje się ze Zielina też się ostatnio nieźle rusza, w ramach przygotowań do spektaklu - czytamy na blogu Muchy.

katarzyna zielińska

Cały "konflikt" zaczął się po tym, jak Zielińska wyznała, że od trzech lat jest na diecie. Mucha skomentowała to wtedy w ten sposób:

Jest niewiele przyjemności w życiu, które cieszą mnie tak bardzo, że nie umiem i nie chcę z nich rezygnować (i też nie przyszłoby mi do głowy, żeby rezygnować). Kocham dobrze zjeść! Uwielbiam! I wobec ostatnich rewelacji, że jedna z moich koleżanek jest na diecie od trzech!!! lat ja wymiękam, przeraża mnie to i współczuję... Biedna dziewczyna.

Zielińska nie pozostała jej dłużna i odpowiedziała:

A swojego bloga nie zamierzam przekształcać w blog kulinarny ani w nim komentować ogródka koleżanek...

Był to ewidentny przytyk w stronę Muchy, która zapowiedziała, że będzie od czasu do czasu wrzucać na swoją stronę przepisy na smaczne dania. Jednak jak widać, aktorki wcale nie chciały się poróżnić. A Mucha na koniec swojego wpisu zadedykowała "Zielinie" dietetyczny wierszyk, czyli słynne "Na straganie" Jana Brzechwy.

n.z. Anna Mucha. Nagranie programu

Aro

Zobacz także:

Do jakich diet przyznają się polskie gwiazdy i ile schudły?

Drobinki i kobiety o bujnych kształtach. Ile ważą gwiazdy?

Anna Mucha błyskawicznie wróciła do formy po ciąży

Więcej o:
Komentarze (4)
Mucha o konflikcie z Zielińską: Nie ma się o co trzepać. Pobite gary!
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • naz_niepoprawna

  Oceniono 5 razy 5

  Te wyssane z palców redachtorzyn piśmideł konflikty są pożałowania godne. Mucha akurat ma w zwyczaju klepać, co jej pod opuszki palców wpadnie, zatem zdziwiony nie jestem.

 • kamb07

  0

  Obie są świetne i Muszka i Zielina , nie ma co robić afery z niczego :)

 • ladyzgaga

  Oceniono 4 razy 0

  Oj, Mucha, Mucha.:D Wiosna się zaczyna i Mucha bzyczeć zaczyna i sra po oknach

 • becia041

  Oceniono 9 razy -5

  zielinska to babka z klasa uroda inteligencja natomiast MUCHA!!!to zenada beztalencie!!!!mucha swego czasu tez glodowala!!!!!a teraz gwiazdprzy to cyrk co ona wyrabia!!!!!!nigdzie jej nie chca!!!!!nawet TVN!!!!!jej twarz wyglada niczym SZCZERZACY SIE WIECZNIE TRANWESTYTA!!!!!I TE JEJ KROCIUTKIE NOGI!!!!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX