Cherie Lunghi: Życie zaczyna się po 60-tce! Zatrzymała czas bez botoksu!

Kiedyś uważano, że przekroczenie magicznej czterdziestki wyznacza punkt zwrotny w naszym życiu. Cherie Lunghi twierdzi, że czasy się zmieniły i życie zaczyna się dopiero po sześćdziesiątce.

Cherie Lunghi podkreśla, że czas zerwać ze stereotypami, jakoby prawdziwe życie miało zaczynać się po 40-tce. Aktorka, jak donosi Daily Mail, stwierdziła, że to 60. urodziny wyznaczają punkt zwrotny w naszym życiu, nawet jeśli oznacza to wyłącznie uzyskanie zniżki na środki komunikacji miejskiej. Kobiety, które skończyły 40 lat nie powinny być uznawane za stare. Czekanie do 60-tki to jedynie przedłużenie magicznego wieku. Teraz kobiety potrafią ubierać się lepiej i odważniej niż poprzednie pokolenie dobierać fryzury.

Staram się całkiem pogodzić z upływem lat. Obecnie 60 jest nowym 40 - mówi aktorka.

Cherie Lunghi

Aktorka twierdzi, że jest otwarta na to, co życie ma jej jeszcze do zaoferowania. Chociaż miała ochotę spróbować powstrzymać lata, wstrzykując botoks, zrezygnowała z tego pomysłu, bo to zbyt drogie i czasochłonne. Wymyśliła jednak inny sposób na zatrzymanie młodości. Trzeba przyznać, że seksowna aktorka wygląda na co najmniej 20 lat młodszą! Gwiazda zakłada kreacje, które do tej pory były zarezerwowane dla 30-latek. I promienieje!

cherie lunghi

cherie lunghi

Cherie Lunghi arrives for the Burke and Hare World Premiere at The Curzon Cinema on October 25, 2010 in London, EnglandPhotoshot/REPORTER

Lunghi podkreśla, że przemijanie jest nieuniknione. Twierdzi, że nie należy się trzymać tego, co się ma, ale zwracać uwagę na to, co przyniesie każdy nowy dzień..

Jestem romantyczką, a jeśli ślub, to jedynie z miłości - tam, gdzie jest szacunek i kompatybilność. Chciałabym być z kimś, jeśli pojawi się właściwa osoba. Bardzo lubię męskie towarzystwo. Lubię męskie umysły.

Aktorka wygląda świetnie, a pewności siebie może pozazdrościć jej niejedna kobieta.

11/08/2010 - Cherie Lunghi - Red Night Dinner for the Moroccan National Tourist Office - Arrivals - Old Billingsgate Market - London, UK - Keywords: LMK92-23238-091110 Orientation: Portrait Face Count: 1 - False - Photo Credit: Landmark / PR Photos - Contact (1-866-551-7827) - Portrait Face Count: 1

Myślicie, że Cherie zapoczątkuje nowy trend i dzięki niej kobiety po 60-tce uwierzą, że mogą być bardzo seksowne?

Pat

Zobacz także:

One są WYŻSZE od swoich partnerów!

Gwiazdy wcale NIE SĄ takie idealne. Też mają SŁABE punkty

Ma 51 lat i BOSKIE ciało! Tak, też w to nie wierzyliśmy!

Więcej o:
Komentarze (14)
Cherie Lunghi: Życie zaczyna się po 60-tce! Zatrzymała czas bez botoksu!
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • kkmm

  Oceniono 35 razy 35

  zadbana kobieta wypielegnowana farbowana itp i efekt miły dla oka

 • pipin

  Oceniono 36 razy 30

  Przecież to nie chodzi o to żeby zatrzymać czas tylko żeby niezależnie od wieku wyglądać dobrze! To nie zmarszczki szpecą starsze kobiety tylko +20 kg nadwagi, ogólne zaniedbanie, brak fryzjera, kosmetyczki, obleśny strój, po prostu odpuszczenie sobie pt. "teraz już nic nie muszę". Nie róbcie sobie tego panie bo same dużo tracicie a młodzi przez was boją się starości!

 • a_ndrzej

  Oceniono 19 razy 17

  Piękna i dojrzała kobieta.
  Ma w sobie dużo uroku i seksapilu, jest zwyczajnie apetyczna.
  Obecne tanie i sztuczne lachony pokroju ku...szona zwanego doda,gdy dozyja tego wieku bedą sypiącym sie prochnem i rozpadówami.

 • recsiu

  Oceniono 17 razy 17

  Tu gdzie mieszkam 20-to a nawet 15-latki wygladaja jak prukfy. Z nadwaga, w wyswiechtanych sukienlach z $1 sklepu w klapkach plazowych z wymalowanymi pazurami przy 10 st.C na zewnatrz. Masakra.

 • zaphod

  Oceniono 7 razy 7

  GILF

 • keeciol

  Oceniono 10 razy 6

  wladek: 'fotoszop jest tanszy niz botoks'...naprawdę? a sprawdzaleś ceny orginalnej wersji?

 • czeyo

  Oceniono 1 raz 1

  Mam w rodzinie sto razy ladniejsza 60 - tke.Szostego kwietnia stuknelo Jej wlasnie szescdziesiat lat !Renata ma przede wszystkim piękne dlonie, zgrabne nozki jest naturalnie szczupla, cudownie tanczy i spiewa.

 • aureliazimna

  Oceniono 18 razy -4

  Wygląda na najwyżej 59

 • pan.yabu

  Oceniono 19 razy -9

  wygląda na fajną dupę, ciekawe czy po bliższym przyjrzeniu się czar pryska

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX