Katarzyna Skrzynecka ZNOWU z córeczką na okładce!

Pięć minut młodej mamy trwa.


Katarzyna Skrzynecka niedawno wzięła udział w sesji zdjęciowej dla "Vivy", gdzie po raz pierwszy pokazała publicznie córkę Alikię. Chociaż magazyn jeszcze przez tydzień będzie można kupić w kioskach, do kolekcji dołączyła kolejna sesja Skrzyneckiej z rodziną. Na okładce najnowszego numery "Party" widać, że para tworzy szczęśliwą rodzinę. Sesję zatytułowano "Alikia w krainie czarów". Dalej dopisek: "Magiczna sesja Kasi Skrzyneckiej, Marcina Łopuckiego i ich córki". Przy okazji małżonkowie opowiadają o nadchodzących świętach, które spędzą z córką.

Katarzyna skrzynecka, party

Zastanawiające, że prezenterka tak chętnie pojawia się na okładkach magazynów. Jeszcze niedawno twierdziła, że woli nie ujawniać sekretów rodzinnego szczęścia.

Na razie rodzice będą na pewno trzymać córkę jak najdalej od całego zamieszania. Być może w przyszłości zdecydują się na taką sesję, nie wykluczam tego - mówiła nam tuż po porodzie menadżerka Skrzyneckiej, Katarzyna Sułek.

Jak widać, Katarzyna Skrzynecka szybko zmieniła zdanie.

Stwierdziła, że kiedyś ten pierwszy raz musi nastąpić, a że "Viva" to życzliwe pismo, zdecydowali z mężem, że wezmą udział w takiej sesji - powiedziała nam Katarzyna Sułek.

katarzyna skrzynecka, party

Dwie sesje w tak krótkim czasie mogą świadczyć o tym, że młoda mama nie zamierza ukrywać córki. W którym magazynie zobaczymy rodzinę następnym razem?

Pat

Zobacz także:

"Ja nigdy się nie poddałam!" Skrzynecka opowiada w "VIVIE!" o swojej walce o dziecko

Finał medialnej ciąży! Skrzynecka pokazała córkę w "VIVIE!"

Katarzyna Skrzynecka wraca po ciąży! I od razu bardzo krótka sukienka

Co sądzisz o sesjach zdjęciowych gwiazd z dziećmi?
Więcej o:
Komentarze (19)
Katarzyna Skrzynecka ZNOWU z córeczką na okładce!
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • marcelito

  Oceniono 20 razy 18

  W sumie to nawet podziwiam w niej to, że jest 100% kretynką bez żadnych, nawet najmniejszych, odchyłek w stronę normalności. Jest konsekwentna w tym co robi (czyli byciu medialnym debilem).

 • pan.malowany

  Oceniono 11 razy 11

  Przeciez dopiero co zastrzegala, ze nie lubi tych pokazowek. Glupi babon...

 • polaoznaczone

  Oceniono 12 razy 10

  Kim by była skrzynecka gdyby nie pasztety i samogwałt na swoim życiu rodzinnym w gazetach. ślub, rozwód, kochanek, następny ślub, ciąża, dziecko... znana jest tylko z tego i koszmarnego braku stylu. W rubryce zawód wpisuje "aktorka/piosenkarka". pamięta ją ktoś w jakiejś znaczącej roli, potrafi ktoś zanucić jakąś jej piosenkę? tacy jak ona tylko zajmują miejsce uzdolnionym ludziom, tak w szkołach teatralnych jak i na wizji

 • drum

  Oceniono 9 razy 9

  Kaśka dziecko masz dla siebie - pochwal się ALE NIE CO TYDZIEŃ I DLA REKLAMY coś mi się zdaje że macierzyństwo jego rola do Ciebie jeszcze nie dotarła

 • mikado

  Oceniono 11 razy 9

  Kobieta, która sprzedaje siebie, to prostytutka, a kobieta, która sprzedaje swoje dziecko?

 • shyama

  Oceniono 11 razy 9

  Dlaczego ci wszyscy polscy celebryci są przekonani o tym, że naprawdę kogoś obchodzą ich dzieci, ciąże, śluby, rozwody itd?? przecież to nic nadzwyczajnego, ale za to na tyle prywatnego, że powinno się zachować to dla siebie i swoich najbliższych, a nie wystawiać siebie (bo siebie to pół biedy, ale dziecko raczej samo nie zdecydowało się być na okładce jakiegoś szmatławca) na bycie ocenianym przez na przykład powiedzmy 'panią Jadzie', która między obieraniem ziemniaków, a zmywaniem podłogi będzie komentować ich życie? To jest chore... ekshibicjonizm, zawyżone ego i samouwielbienie.

 • ja5

  Oceniono 8 razy 8

  strasznie lubi sie pchac do magazynow, telewizji, mediow - czy ta skrzynecka -

  zostawi sobie cos prywatnego dla siebie????

  robi sie wrecz niesmaczna z tym swoim natrętstwem ....wstrętna baba a aktorka z niej żadna moze tylko

  pasuje na konferansjerke ito wszystko.....

 • kn

  Oceniono 7 razy 7

  oblesne prymitywy bleee

 • petraa

  Oceniono 10 razy 6

  niech ta idiotka przestanie w końcu sprzedawac to biedne dziecko !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! suka.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX