Bawi się z kotem, pije tylko dietetyczną colę i śpi ZAWSZE 7 godzin. A co je? Dzień z życia Lagerfelda

Projektant zdradza swoje tajemnice.

Ekscentryczny projektant zaprosił nas do swojego ciekawego świata. W najnowszym numerze magazynu Harper's Bazaar opisał, jak wygląda jego dzień - z dokładnością co do godziny. Musimy przyznać, że była to bardzo interesująca i zadziwiająca lektura. Projektant ma swoje ulubione rytuały.

Śpię siedem godzin. Jeśli kładę się o 2, wstaję o 9. Jeśli kładę się o północy, budzę się o 7. Nie wstaję wcześniej - dom może się rozpaść, ale ja śpię siedem godzin. Śpię w długiej białej koszuli, szytej specjalnie dla mnie według projektu XVII-wiecznej męskiej koszuli do spania, którą widziałem w Muzeum Wiktorii i Alberta.

Karl Lagerfeld po pokazie Chanel haute couture wiosna lato 2012 - powoli traci szczupłą sylwetkę?

Jesteście ciekawi, co je ten zwolennik chudego ciała?

Pierwszą rzeczą, którą robię, gdy wstaję jest zjedzenie śniadania. Jem dwa proteinowe shake'i zrobione przez mojego lekarza - mają czekoladowy smak i, oczywiście, zero cukru - oraz gotowane na parze jabłka. To wszystko. Rano nie lubię jeść niczego innego. Nigdy nie piję niczego gorącego. Nie lubię gorących napojów, bardzo dziwne. Jak tylko wstanę, do czasu, kiedy idę spać, piję dietetyczną colę. Mogę ją nawet pić w środku nocy. Nie piję kawy, herbaty i niczego innego. Nigdy nie jadam lunchu, ale kiedy jem, proszę, żeby przynieśli mi go do domu. (...) Kolacje zależą od dnia. Nie wychodzę zbyt często, bo zawsze się spóźniam, jestem tak zajęty i tak zadowolony z tego, co robię, że nie jestem gotowy na towarzyski wieczór. To się skończyło - ludzie, z którymi wychodziłem, nie żyją lub już nie istnieją.

Po śniadaniu przyjaciel Joanny Przetakiewicz pracuje do popołudnia, a następie się kąpie.

Mało ćwiczę, lekarz powiedział, że nie jest to konieczne. Dużo ćwiczyłem, gdy byłem młody, a co robisz za młodu, to z Tobą zostaje. Więc nie mam z tym problemu, w przeciwieństwie do ludzi, którzy zaczynają później. Jestem bardzo giętki.

Karl Lagerfeld attend the opening of Jean Roch's Gioia restaurant at the VIP Room nightclub. Paris, FRANCE - 5/3/2010./Credit:BENAROCH/SIPA/1003061635

Projektant uwielbia bawić się ze swoim kotem:

Ostatnio bawię się z moim kotem, Choupette. Kotka zawsze zostaje w domu, a kiedy wychodzę, zajmuje się nią pokojówka. Kotka jest jak wyrafinowany przedmiot; nie wychodzi na ulicę, ani w inne miejsca. Jest rozpieszczoną księżniczką.

Czytanie planu dnia Karla było dla nas dużą rozrywką. W końcu nie od dziś wiadomo, że Lagerfeld to prawdziwy oryginał.

Ena

Zobacz także:

Tak mieszka partnerka NAJBOGATSZEGO Polaka

Karl Lagerfeld nazwał Adele GRUBĄ. A jak sam kiedyś wyglądał!

Polka zagrała w filmie Karla Lagerfelda

Więcej o:
Komentarze (37)
Bawi się z kotem, pije tylko dietetyczną colę i śpi ZAWSZE 7 godzin. A co je? Dzień z życia Lagerfelda
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • o.rety

  Oceniono 42 razy 36

  Wygląda na żywego trupa, sypiającego w trumnie. Ciekawe czy wie, że ma przyjaciółkę o nazwisku Przetakiewicz?

 • pan.malowany

  Oceniono 31 razy 31

  A caly artykul po to aby podkreslic, ze niejaka Joanna Przetakiewicz jest jego przyjaciolka. Zalosne.

 • kobaltow

  Oceniono 30 razy 26

  spodziewaliście się ze rano skacze na bungie, w południe nurkuje z rekinami, a wieczorem ujeżdża byki na rodeo?
  Toz to stary dziadek, w jego wieku to bamboszki i gazetka

 • ctasek

  Oceniono 18 razy 10

  Widać wyraźnie, że pije krew !!

 • babazbroda

  Oceniono 13 razy 9

  "rano wstaję z łóżka,oglądam swoją piękną twarz w kryształowym lustereczku i mówię sobie-rany,Carl,ale jesteś Z.a.j.e.b.i.s.t.y!"

 • poloda44

  Oceniono 10 razy 6

  loda

  A ja śpię 9 godzin bo lubię i nikt nie może mi powiedzieć ile mam spać. Jak chcę to tyję jak chcę to chudnę i to jest moja sprawa. Każdy robi co lubi.

 • poppe_lina

  Oceniono 8 razy 6

  Lagerfeld to kreatura mocno podła, ale gdy popatrzy się na średnią polskich panów po trzydziestce, czyli workach niemytego, wąsatego schabowo-zasmażkowego sadła przelewającego się po ulicach ze sprawnościa fizyczną i mentalną własnych dziadków, to...

 • rysiek

  Oceniono 18 razy 6

  anorektyczne monstrum

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX