Make Life Harder: nie jesteśmy STALKERAMI Kasi! Ale czekamy na ABW

Maciej i Lucjan nie przyznają się do prześladowania Kasi. Ale nie przeczą, że bardzo by chcieli mieć z nią kontakt.

Panowie z Make Life Harder nie ustają w robieniu sobie jaj z Kasi Tusk i przedrzeźnianiu jej bloga Make Life Easier. Dzisiaj na swoim profilu na Facebooku skomentowali doniesienia o tym, że córka premiera jest nękana przez tajemniczego stalkera, na którego złożyła doniesienie na policję.

W związku z powtarzającymi się pytaniami (także prokuratury rejonowej), czy to my jesteśmy stalkerami Kasi Tusk - piszą Maciej i Lucjan -  należy jasno powiedzieć: owszem, próbowaliśmy zdobyć numer Kasi albo chociaż jej prywatnego mejla.

Próby nie udały się szczególnie owocne, zresztą nie po raz pierwszy w ciężkim życiu obu panów.

Albo chociaż numer do Staszka, żeby przekazał Kasi pozdrowienia - ale nikt nam nie chciał dać. Czyli trochę taka sytuacja jak w naszym życiu seksualnym.

Swoją drogą - myślicie, że prokuratura naprawdę wypytywała chłopaków w tej sprawie? Jeśli to prawda, to panowie są gotowi na ostateczne rozwiązania. W końcu nie raz zaleźli Kasi za skórę.

Ale jeśli jutro rano miałoby się okazać, że to faktycznie chodzi o nas, gdyż struna żartu została wielokrotnie przegięta, to chcielibyśmy od razu przekazać funkcjonariuszom ABW, że czekamy i liczymy na powtórkę z Magdalenki. Na naszych nagrobkach prosimy wydłubać: "Męczennicy w służbie mody, do końca zajebiście ubrani".

Make Life Harder

Trzeba przyznać, że na poranny nalot ABW Maciek i Lucjan czekają przebrani w swoje najlepsze garnitury.

tommy

Zobacz także:

Kasię Tusk prześladuje STALKER!

Make Life Harder: Do Polski dotarła w końcu moda na bycie bezrobotnym

Chłopaki Make Life Harder chcą się ZABIĆ. Co ma z tym wspólnego Kasia Tusk?!

Więcej o:
Komentarze (38)
Make Life Harder: nie jesteśmy STALKERAMI Kasi! Ale czekamy na ABW
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • russel

  Oceniono 21 razy 7

  Make Life Harder? A co ci dwaj mają do tego? To przecież robota tatusia Kasi - czynić życie trudniejszym.

 • princess_leya

  Oceniono 21 razy 1

  Zęby mnie bolą jak czytam błędnie użyte idiomy. "Strunę" się przeciąga a nie przegina. "Przegina" się pałę. Zupełnie jak moja współlokatorka, kiedy określiła relację 2 osób, że jedna osoba była "kamieniem milowym u szyji" tej drugiej. Masakra...

 • sonna

  Oceniono 55 razy -13

  Nigdy wcześniej nie spoglądałam na stronę Kasi Tusk. Aż do wczoraj. Pomimo tego, iż otwarcie się przyznają, że nie pałam sympatią do pana Premiera, tak muszę przyznać, że blog jego córki pozytywnie mnie zaskoczył. Sama nie wiem czemu, ale być może Kaśka ujęła mnie tym, iż w swoich wydaje się być po prostu naturalna. A to, że jej pasją jest moda to nic złego. Gdybym nie zajrzała na tą stronę, z pewnością bym się o tym nie przekonała, iż ten blog nikomu nie powinien przeszkadzać! Sprawdźcie sami..

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX