Kasię Tusk prześladuje STALKER!

Córka premiera ma kłopoty!
Kasię Tusk prześladuje stalker Córka premiera ma kłopoty! Jak dowiedziała się nieoficjalnie Gazeta.pl, trójmiejska policja otrzymała zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa stalkingu. Osobą zgłaszającą była Kasia Tusk Jak dowiedziała się nieoficjalnie Gazeta.pl, trójmiejska policja otrzymała zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa stalkingu. Osobą zgłaszającą była córka premiera, Kasia Tusk! Kasia od ponad roku prowadzi popularnego bloga "Make life easier", na którym zamieszcza notki o tematyce modowej i kulinarnej. W ciągu ostatnich kilku tygodni krytycznie na temat publikowanych przez córkę premiera treści wypowiedziało się kilka znanych polskich postaci. Wygląda na to, że działalność Kasi wyjątkowo się komuś nie spodobała. Przypomnijmy: stalkingiem nazywamy uporczywe i natrętne nękanie osoby, zazwyczaj polegające na ciągłych próbach nawiązania kontaktu z drugą osobą, mimo jej wyraźnego sprzeciwu. Nie wiadomo jeszcze, jaką formę natręctwa wybrał stalker, uprzykrzający życie blogerce. Najczęściej są to natarczywe SMS-y, e-maile i telefony.

Jak dowiedziała się nieoficjalnie Gazeta.pl, trójmiejska policja otrzymała zawiadomienie o popełnienie przestępstwa stalkingu. Osobą zgłaszającą była córka premiera, Kasia Tusk!

kasia tusk

Kasia od ponad roku prowadzi popularnego bloga "Make life easier", na którym zamieszcza notki o tematyce modowej i kulinarnej. W ciągu ostatnich kilku tygodni krytycznie na temat publikowanych przez córkę premiera treści wypowiedziało się kilka znanych polskich postaci. Wygląda na to, że działalność Kasi wyjątkowo się komuś nie spodobała.

09.10.2005 SOPOT WYBORY PREZYDENCKIE GLOSUJE KANDYDAT NA PREZYDENTA DONALD TUSK KASIA TUSK FOT. DOMINIK SADOWSKI / AGENCJA GAZETA

Przypomnijmy: stalkingiem nazywamy uporczywe i natrętne nękanie osoby, zazwyczaj polegające na ciągłych próbach nawiązania kontaktu z drugą osobą, mimo jej wyraźnego sprzeciwu. Nie wiadomo jeszcze, jaką formę natręctwa wybrał stalker, uprzykrzający życie blogerce. Najczęściej są to natarczywe SMS-y, e-maile i telefony.

Oldżi

Zobacz także:

Komu przeszkadza Kasia Tusk? WROGOWIE bloga Make Life Easier

Jogging, tenis, plaża, zakupy - tak się relaksują Tuskowie

Kasia Tusk STROI się do stolicy jak do opery!

Więcej o:
Komentarze (67)
Kasię Tusk prześladuje STALKER!
Zaloguj się
 • cholera

  Oceniono 30 razy 14

  NIE CHCEMY CZYTAC O KATARZYNIE TUSK, dosc mamy jej pustego sposobu na zycie - hasania po sklepach i szukanie wyrzedazy, a jak nie to, to gotowanie słiaśnych potraw, a jak nie GOTOWAnie to napieprzanie w piekne, drogie kurorty! TAK, bo my - wiekszosc Polakow wlasnie tylko to robimy, a ona jest nasza wyrocznia. Kase jednak tez sie jakos zarabia, corko premiera! Gdzie nie pojdzie, prace dostanie, bo ma nazwisko, bo ojciec jest premierem. Bloga sobie zalozyla o tym jak byc GLAMOUR, elegancka, nieskazitelna i modna w czasach pier... kryzysu kiedy czlowiek nie wie jak zwiazac koniec z koncem

  OTWORZ OCZY laluniu !

 • bezkrytycznie

  Oceniono 19 razy 13

  Zaczął się dzień z Kasią Tusk. To jeszcze proszę niusy o Grycankach, Wieczorku, Wojewódzkim i jakiejś zagranicznej gwieździe porno. I to by było na tyle.

 • cholera

  Oceniono 16 razy 10

  Rzygam Katarzyną Tusk - mam jej DOSC DOSC DOSC. Czytania, sluchania, ogladania.

  Przestancie juz.

 • megaxs

  Oceniono 11 razy 7

  Rzygam już tą kasią tusk, płaci wam płemieł czy ona, że nie ma dnia by cały portal Gazeta.pl o niej nie pisał.

 • kupogon

  Oceniono 13 razy 7

  Dzień bez niej, to jak dzień bez pogonienia wielkiego kupiszcza

 • po.waw.pl

  Oceniono 7 razy 5

  To jej stary NĘKA Naród pseudo-reformami lub nic nie robieniem i KŁAMSTWAMI. Mała tuskówna niech zamknie szparę

 • marcelito

  Oceniono 12 razy 4

  Biedna Kasia, przez smsy wrednego stalkera jeszcze nam się kawą zakrztusi w Starbucks'ie podczas pisania na swoim Mac'u kolejnego "felietonu" o nowej kolekcji HM :)

 • koja

  Oceniono 10 razy 4

  Omg! To pierwsze zdjęcie wiocha.pl

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX