Kardashian pozywa za obsypanie jej m±k±. Nazwano j±... FUTRZANˇ WIED¬Mˇ!

Celebrytka zdenerwowała się na kobietę, która obsypała j± m±k± na czerwonym dywanie. To miał być wspaniały wieczór, a tymczasem doszło do skandalu!

Ten wieczór miał wygl±dać zupełnie inaczej. Na imprezie promuj±cej nowe perfumy sygnowane przez Kim Kardashian, doszło do nietypowej sytuacji. Celebrytka została zaatakowana przez nieznan± kobietę i... obsypana od stóp do głów m±k±.

Kim Kardashian Kim Kardashian Attacked With Bag of White Powder at True Reflection Launch Event held at The London West Hollywood Hotel, West Hollywood, California, USA. March 22nd, 2012 half length back behind rear dirty messy funny black jacket minder security CAP/ADM/BP ?Byron Purvis/AdMedia/Capital Pictures

Ten wieczór miał wygl±dać zupełnie inaczej. Na imprezie promuj±cej nowe perfumy sygnowane przez Kim Kardashian, doszło do nietypowej sytuacji. Celebrytka została zaatakowana przez nieznan± kobietę i... obsypana od stóp do głów m±k±.

Celebrytka musiała zej¶ć jak niepyszna z czerwonego dywanu i w garderobie otrzepać się z m±ki, któr± miała we włosach, na żakiecie, spodniach - dosłownie wszędzie. Pojawiły się pogłoski, że kobieta, która zepsuła Kardashian wieczór, to przyjaciółka byłego męża gwiazdy, Krisa Humphriesa. Ostatecznie stwierdzono jednak, że sprawczyni "m±cznego ataku" to obrończyni praw zwierz±t. Obsypuj±c Kim m±k±, kobieta miała wykrzyczeć słowa:

Futrzana wiedĽma!

kim kardashian

PETA nie przyznaje się do tego "ataku", jednak w o¶wiadczeniu rzecznika organizacji czytamy:

PETA próbowała już wszystkiego, pocz±wszy od uprzejmych listów, na publicznych protestach skończywszy. Ale Kim Kardashian trwała nieporuszona informacjami na temat drastycznych sposobów pozyskiwania futer. Ktokolwiek rzucił tę m±kę - być może szybciej trafi do jej wyobraĽni, niż nasze grzeczne pro¶by i protesty.

Kim Kardashian and her male friend Bj Coleman seen out and about in New York city, USA. <P> Pictured: Kim Kardashian <P> <B>Ref: SPL96366 260409 </B><BR/> Picture by: Splash News </P><P> <B>Splash News and Pictures</B><br> Los Angeles: 310-821-2666<br> New York: 212-619-2666<br> London: 870-934-2666<br> photodesk@splashnews.com<br> </P> *** Local Caption *** World Rights

Celebrytka musiała się naprawdę zdenerwować cał± sytuacj±, bo już zapowiedziała, że tak tej sprawy nie zostawi. W rozmowie z "E! News" wyznała:

W pierwszym momencie starałam się zatuszować to ¶miechem.

Jednak gdy emocje opadły, Kardashian postanowiła złożyć pozew przeciwko sprawczyni całego zamieszania. My¶licie, że uda jej się wygrać? Nie jeste¶my przekonani, czy "m±czna afera" nosi wystarczaj±ce znamiona przestępstwa :)

Oldżi

Zobacz także:

Ona zagra młod± Carrie Bradshaw! Lepsza od Sarah Jessiki Parker?

Rihanna spotyka się z Ashtonem Kutcherem?

Blanchett, Bellucci i inne: Kto odważył pokazać się na okładce bez retuszu?

Więcej o:
Komentarze (18)
Kardashian pozywa za obsypanie jej m±k±. Nazwano j±... FUTRZANˇ WIED¬Mˇ!
Zaloguj się lub komentuj jako go¶ć
 • browaryr

  Oceniono 23 razy 15

  szkoda maki-psiego boba pod reka nie bylo???

 • ashley8888

  Oceniono 15 razy 9

  No i bardzo dobrze Kardashiance... Pustak i silikon..

 • r49

  Oceniono 8 razy 8

  A ja my¶lałem, że to łupież.

 • czeyo

  Oceniono 20 razy 8

  Tępa,glupia torba z przeszczepami na dupsku - niech sie zajmie czyms pozytecznym to krowsko.

 • bossanoga

  Oceniono 9 razy 7

  Nie zdziwiłoby mnie, gdyby okazało się, że nigdy wcze¶niej nie miała styczno¶ci z m±k±. To mógł być szok dla niej.

 • sonna

  Oceniono 11 razy 7

  Ale jaja ;DD

 • olcia111991

  Oceniono 15 razy 7

  Ja bym j± obsypała krowim łajnem albo czym¶ co przywiera na stałe

 • naz_niepoprawna

  Oceniono 26 razy 6

  Obsypała j± m±k±, bo pewnie pysk jej się za bardzo ¶wiecił, a przecież kamery były.

 • lyga81

  Oceniono 10 razy 4

  dobrze jej tak!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX