Doda POPIERA Czubaszek: KAŻDY JEST PANEM SWOJEGO LOSU

Piosenkarka rozumie decyzje Marii Czubaszek.

Krystyna Mazurówna nie jest już jedyną sojuszniczką Marii Czubaszek w wywołanej przez znaną satyryczkę dyskusji o aborcji. Nieoczekiwanie po jej stronie stanęła również Doda.

PHOTO: Krzysztof Zatycki\ EAST NEWS WROCLAW 07.05.2008 PIATA EDYCJA TRAMWAJU GWIAZD, CYKLICZNA IMPREZA ORGANIZOWANA WE WROCLAWIU PRZEZ RADIO APLAUZ. TYM RAZEM SWOJ FOTEL OTRZYMALA DODA. DODATKOWYM PREZENTEM DLA PIOSENKARKI BYL R?ZOWY SKUTER. n/z DODA (DOROTA RABCZEWSKA)

W wywiadzie dla portalu cgm.pl skandalizująca piosenkarka otwarcie poparła wypowiedzi i postępowanie Czubaszek.

Pod pociąg bym się nie rzucała, bo szkoda by mi było siebie, ale uważam, że każdy jest panem swojego losu. Przypadek nie może nas postawić pod ścianą i decydować za nas, ani układać nam życia - stwierdza.

W dalszych słowach Doda przedstawia swój pogląd na życie. Nie ma w nim miejsca na zbiegi okoliczności i "wpadki."

Nie ma "stało się". To ja decyduję, kiedy coś się dzieje. Nie ma takiej opcji, że pójdę niechcianą drogą w swoim życiu, szczególnie że mam je jedno.

Zgadzacie się z nią? Myślicie, że naprawdę tak uważa, czy to tylko próba podłączenia się pod głośny skandal?

Doda

tommy

Zobacz także:

Gwiazdy wiedzą, że SKANDAL jest dźwignią handlu. Kto i jak to wykorzystał?

Kolenda-Zaleska o Czubaszek: Aborcję potraktowała jak wyrwanie zęba!

Czubaszek o gejach: Chciałabym, żeby w Polsce mogli ADOPTOWAĆ DZIECI. Popiera też EUTANAZJĘ

Więcej o:
Komentarze (38)
Doda POPIERA Czubaszek: KAŻDY JEST PANEM SWOJEGO LOSU
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • dorisekxd

  Oceniono 15 razy 11

  Prawo wyboru każda kobieta powinna mieć i nie powinna być karana za dokonanie wyboru jaki by nie był. Wolność polega na możliwości dokonywania wolnego wyboru i ponoszenia ewentualnych konsekwencji, oczywiście.

 • wasza_mama

  Oceniono 15 razy 11

  KU*WA KAZDY ROBI CO CHCE I CH*J RESZCIE DO TEGO

 • saba20

  Oceniono 7 razy 5

  Do wszystkich atakujących kobiety(bo dokonały aborcji),nie marnujcie tu czasu,zaatakujcie te aborcyjne podziemie,uratujecie setki istnień i ukarajcie tych kolejnych(ginekologów)jeżdżących luksusowymi samochodami.Co się tutaj "produkujecie"!?

 • iza111

  Oceniono 13 razy 5

  Zawsze przychodzi przy takich okazjach jedno do głowy, skoro wszyscy są tacy wyedukowani, praworządni i moralni to skąd podziemie aborcyjne kwitnie w naszym kraju aż miło. "Nie mów hop póki nie przeskoczysz". I tyle . Kłaniam się.

 • cosma

  Oceniono 17 razy 5

  Co ma do powiedzenia doda - mnie nie interesuje !!!!!!!!!!!!!!!!!!
  Nawet nie czytam - dla mnie w 100 % - IDIOTKA !!!!!!!!!!!!!!!!!!

 • sansa

  Oceniono 19 razy 5

  "każdy jest panem swojego losu" - chyba nie każdy. Poczęty człowieczek nie ma takiej szansy. Zwłaszcza u blachary i Czuba-szek.

 • selmine

  Oceniono 13 razy 5

  Doda myśli, że ciąża jest efektem przypadku, chyba ominęła ją pewna rozmowa z rodzicami na temat tego, że dzieci jednak nie przynoszą bociany.

 • ele

  Oceniono 7 razy 3

  NIEWAZNE JEST CO MOWI DODA CZY CO MOWI MARIA CZYBASZEK.... WAZNE JEST CO MOWIA WSZYSTKIE KOBIETY JAK I KAZDA Z OSOBNA...
  Moim zdaniem kazda kobieta sama powinna decydowac czy jest gotowa na macierzynstwo czy tez nie ... nie ma co patrzec na bałagan w glowach polskich rzadzacych ,bo im chodzi tylko o statystyki i emerytury... wiara .. kazdy ma ja w sercu i kazdy odnosi sie do niej inaczej .

 • oneandonly

  Oceniono 9 razy 3

  nie zycze jej tego, ale jakby powaznie zachorowala i nie miala na to wplywu to ciekawe czy wtedy by powiedziala " jestem kowalem swojego losu ".

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX