Nowy ŚWIETNY singiel zespołu ENEJ!

Laureaci pierwszej edycji "Must Be The Music" nagrali piosenkę.

Na początku tygodnia, w sieci i rozgłośniach radiowych, pojawiła się najnowsza piosenka zespołu Enej, promująca ich trzecią płytę. "Skrzydlate Ręce", to rytmiczny singiel w folkowo-wschodnim klimacie, świetnie zestawiony z charakterystycznym głosem wokalisty. Piosenka bardzo przypomina największy hit grupy, "Radio Hello", utrzymujący się przez wiele miesięcy na pierwszych miejscach list przebojów.

Enej

Enej zjednał sobie ogromną liczbę fanów, biorąc udział w popularnym programie telewizji Polsat "Must Be The Music. Tylko muzyka". Zachwycili nie tylko jurorów, którzy jednogłośnie zauważyli ich potencjał, ale również tysiące widzów, którzy oddawali co tydzień głosy na swoich ulubieńców. Poprzednia płyta zespołu zyskała status "złotej", sprzedając się w liczbie ponad 15 tysięcy egzemplarzy. Trzeba przyznać, że są fenomenem na naszym rynku i doskonałym przykładem na to, że program rozrywkowy, może wypromować NAPRAWDĘ zdolnych artystów!

A Wam, jak podobają się "Skrzydlate ręce"?

ralph

Zobacz także:

Tak się bawi warszawka! Trzy imprezy w jeden wieczór! Sprawdź, kto gdzie był!

Były menedżer o Dodzie: Kazała asystentce rozebrać się DO NAGA!

Włodarczyk spotykała się z DWOMA mężczyznami naraz?

Więcej o:
Komentarze (12)
Nowy ŚWIETNY singiel zespołu ENEJ!
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • sonna

  Oceniono 31 razy 21

  Świetny kawałek !

 • kyysz

  Oceniono 15 razy 11

  Z pewnością lepsza od Radia Hello. Mam nadzieje tylko, że nie będą jej puszczać gdzie tylko się da, jak poprzedni 'hit', bo ludziom się przeje, i na pierwsze dźwięki będą zmieniać radio.

 • koja

  Oceniono 10 razy 10

  Plotek lubi Enej .

 • bezkrytycznie

  Oceniono 14 razy -4

  W czerwcu ide na wesele, to sobie tam posłucham.

 • agent21

  Oceniono 31 razy -23

  oni niczym nie roznia sie od IVANA I DELFINA -tylko na tamtym psy sie wiesza ze jest muzyczny wiesniak a tutaj zachwycaja sie jakie to ma wspaniale zespol hity-a i tu i tu to takie samo rumunskie disco polo,

 • kijlanka

  Oceniono 35 razy -29

  Enej-chce się wybić na siłę. Kiedyś może i fajni byli a teraz te telewizyjne występy w niezbyt ambitnych programkach. Żenada!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX