Były menedżer o Dodzie: Kazała asystentce rozebrać się prawie DO NAGA!

Szokujące fakty z życia gwiazdy.

Jeden z byłych menedżerów Dody pisze książkę, w której ma zamiar ujawnić kulisy współpracy z gwiazdą. Treść może nie przypaść piosenkarce do gustu. Jak podaje "Rewia", w książce nie zabraknie kontrowersyjnych informacji na temat artystki. A ściślej mówiąc-  jej zachowania w stosunku do innych osób. Będą to nie tylko wspomnienia autora, ale też relacje świadków, którzy nie mają o Rabczewskiej najlepszego zdania:

Nie szanuje ludzi i dlatego prawie nikt nie potrafi z nią dłużej wytrzymać. Najgorzej traktuje asystentki. Sam byłem świadkiem sytuacji, kiedy kazała się niemal do naga rozebrać współpracownicy w trakcie przymiarki u jednego z projektantów. Mimo obecności świadków dziewczyna musiała to zrobić - powiedziała "Rewii" osoba z otoczenia Dody, która jest jednym z informatorów autora książki.

Właśnie tego typu sytuacje mają być tematem książki. Redakcja tygodnika nie zdradziła, który z byłych menedżerów gwiazdy opisze skandaliczne zachowanie artystki. Sięgnijmy wstecz. Teoretycznie w grę wchodzą Maciej Durczak, Jarosław Burdek, Maja Sablewska i Jakub Majoch.

Doda Rabczewska Dorota Jakub Majoch menadzer menager

Czy to ten ostatni chwycił za pióro? Kto wie... Toczy przecież od kilku miesięcy wojnę z byłą podopieczną, a odkrycie nieprzyjemnych faktów z jej życia może być dla niego dobrą okazją do utarcia Rabczewskiej nosa.


Swoją drogą ciekawi jesteśmy, jak na te rewelacje zareaguje mama Dody, Wanda Rabczewska. Ostatnio była zniesmaczona filmem "Kac Wawa", do którego Doda nagrała tytułową piosenkę. Jeżeli gwiazda traktuje ludzi tak, jak opisują świadkowie, wydaje nam się, że jest to o wiele bardziej bulwersujące niż fabuła nowej polskiej komedii.

Oldżi

Zobacz także:

Doda i Grycan są PRZYJACIÓŁKAMI!

Mama Dody ZGORSZONA filmem Kac Wawa!

Więcej o:
Komentarze (23)
Były menedżer o Dodzie: Kazała asystentce rozebrać się prawie DO NAGA!
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • cosma

  Oceniono 30 razy 24

  CAŁA Polska - zbiera na bilet do Stanów /w jedną stronę/ dla dody !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 • manhattan

  Oceniono 26 razy 18

  żeby to to było jeszcze jakąś gwiazdą ....Zero sukcesów muzycznych ,a nazywacie ją piosenkarką

 • luciola85

  Oceniono 21 razy 15

  Doda niestety nie szanuje ludzi. Uważa się za osobowość ponad wszystkimi. Przewróciło jej sie trochę w glowie.Ale to się boleśnie zemści.Niech dla otrzeżwienia obejrzy sobie swoje popisy w programie BAR .To powinno jej dać do myślenia jak jest prosta....niestety.

 • oksza

  Oceniono 25 razy 13

  Jak nie będziecie żądali szacunku dla siebie to nikt was nie będzie szanował. Musiała się rozebrać ? Nie . Widać zarobek był ważniejszy. Sama wybrała priorytety.

 • bamsen

  Oceniono 15 razy 13

  Poniewaz asystentka byla jednoczesnie niewolnice wiec sie potulnie rozebrala
  Nudy

 • diabli.pl

  Oceniono 26 razy 12

  a asystentka co, krowa bez wlasnego zdania?

 • lunarosa

  Oceniono 10 razy 8

  Te asystentki chyba myślą, że Doda rzeczywiście jest królową i jak nie wykonają jej rozkazów to pójdą na ścięcie, gdzie ona je znajduje, w psychiatryku? Śmieszy mnie to, że portale plotkarskie i gazety robią z Rabczewskiej jakąś ważną personę, która ma wpływ na kogokolwiek.

 • bezkrytycznie

  Oceniono 13 razy 7

  W tytule, że kazała się rozebrać do naga - w treści, że prawie do naga (czytaj: do bielizny). Durny ten nowy pseudodziennikarski nabytek pl0tka, oj durny i to bardzo.

 • jablonexkociak

  Oceniono 13 razy 7

  I po kiego wałka ten nius z doopy,przecież wszyscy wiedzą jaki poziom debilizmu ciechanowska krowa sobą reprezentuje.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX