Internauci wyśmiewają producenta filmu "Kac Wawa"!

Na Twitterze roi się od szyderczych komentarzy!

Ciąg dalszy afery związanej z konfliktem reżysera filmu "Kac Wawa" i Tomasza Raczka był łatwy do przewidzenia - sprawą zainteresowali się internauci. Na Twitterze co rusz pojawiają się nowe komentarze o sytuacji, jakiej nie było dawno - producent filmu pozywa krytyka za nieprzychylną recenzję.

Moim zdaniem krytyk może wypowiadać się negatywnie na temat filmu, ale nie powinien nawoływać do jego bojkotu, bo każdy widz ma prawo do własnej oceny - powiedział producent Jacek Samojłowicz.

Czy Polacy nie chcą oglądać "Kac Wawa" tylko i wyłącznie przez wypowiedź Raczka? Trudno powiedzieć. Znamienne jednak jest to, że internauci szydzą w większości właśnie z filmu, a nie z krytyka!

Kac Wawa

Kac Wawa

Kac Wawa

Pojawiają się też pomysły na tytuły nowych polskich filmów, które producenci będą mogli zaczerpnąć z istniejących już zagranicznych produkcji. Internauci piszą o tym, że powinny powstać takie filmy jak "Kevin sam w Sosnowcu", "Piraci z Mazur", "Szeregowiec Kowalski". Nazwy są, oczywiście, prześmiewcze.

Przypominamy, że zaczęło się od bardzo nieprzychylnej "recenzji" filmu, którą Tomasz Raczek opublikował na swoim profilu na Facebooku.

Tomasz Raczek

Recenzja wywołała falę komentarzy zarówno wśród internautów, jak i twórców produkcji. Nagranie ze spotkania Tomasza Raczka i scenarzysty filmu Piotra Czaji w "Pytaniu na śniadanie" błyskawicznie zyskało popularność na YouTubie, Facebooku i Twitterze.

Nie ulegało wątpliwości, że Tomasz Raczek, jako uznany w Polsce krytyk, odradzając widzom pójście do kina na najnowszą produkcję Samojłowicza zrobił filmowi "Kac Wawa" czarny pijar. Jak dotąd bilety sprzedają się fatalnie - gorzej, niż na "Wyjazd integracyjny", który szybko został okrzyknięty klapą. Producent "Kac Wawa" zdecydował się więc pozwać Tomasza Raczka o odszkodowanie, jakie poniesie.

Mau

Zobacz także:

Dziewczyny z Top Model bez ubrania i w namiętnym POCAŁUNKU!

Dygant, Boczarska i Brodka szaleją na zakupach

Gwiazdy wiedzą, że SKANDAL jest dźwignią handlu. Kto i jak to wykorzystał?

Więcej o:
Komentarze (29)
Internauci wyśmiewają producenta filmu "Kac Wawa"!
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • saba20

  Oceniono 41 razy 35

  Nie rozumiem.To już nikt nie ma prawa powiedzieć szczerej prawdy o jakimś filmie? A Tomasz Raczek w szczególności,przeciez to wspaniały krytyk filmowy.W takim razie widzowie powinni również pozywać do sądu producentów i reżyserów za stratę cennego czasu i pieniędzy wydanych na bilet !

 • maryse

  Oceniono 33 razy 27

  Nie oglądałam tego filmu i nie mam zamiaru.

 • mila_lejdi

  Oceniono 28 razy 26

  Całe te wypociny nadają się do zacytowania, ale zacytuję tylko ostatnie zdanie, podsumowanie kolejnej emanacji nieuctwa: "Producent "Kac Wawa" zdecydował się więc pozwać Tomasza Raczka o odszkodowanie, jakie poniesie." To znaczy co? Jakie on chce ponieść odszkodowanie, a przede wszystkim, gdzie chce je zanieść? No i jak je będzie niósł? W lektyce, a może na własnych barkach, by nie napisać na barana lub nawet na baranach.

 • cholera

  Oceniono 25 razy 23

  Nudzi mnie ten temat.
  Tym bardziej polskie komedie obecnych czasów. Bareja w grobie sie przewraca.

 • ctasek

  Oceniono 26 razy 20

  To nie jest nawoływanie do bojkotu, tylko do niepójścia do kina. Tylko czekać jak kina zaczną plajtować i pozew się rozszerzy. Ja proponuję, żebyśmy wszyscy poszli do kin i obejrzeli film z zamkniętymi oczami.

 • lyga81

  Oceniono 19 razy 17

  ja niestety byłam na tym filmie i uważam że to strata czasu i pieniędzy. Jednym słowem CHŁAM ...

 • aldonathebest

  Oceniono 18 razy 14

  Pan producent powinien nakrecić jesze takie filmy: " Przemineło z wiagrą" , " Matka Chrzestna" , "Dar Młodzieży - ostatni rejs po Atlantyku" , " Jak to się robi w Warszawie", "King Kong vs. Pałac Kultury i Nauki" . Oczywiście wszystko powinno być nakręcone w technice 3D, fabuły powinny sprowadzać się do seksu, a w każdym tym filmie powinien obowiazkowo grać Szyc i Karolak.

 • fruzka

  Oceniono 15 razy 11

  Nie ogladalam filmu bo i po co?

  Wystarczylo, ze obejrzalam kilka wywiadow ze scenarzysta, oraz przecztalam kilka wypowiedzi pozal sie boze producenta... poziom intelektualny obu panow jest jak mniemam wiernie odzwierciedlony w tym prawda 'filmie' co go popelnili...

  A pana Raczka uwielbiam nad zycie od lat dzieciecych, ze sp panem Kaluzynskim tworzyli fantastyczny duet

 • weronkasoffia

  Oceniono 11 razy 9

  w 3 D W TRZY DUPY O TO CO JEST TEN FILM WART,TOMASZ RACZEK PRAWDĘ POWIEDZIAŁ,DELIKATNIEJ NIE DAŁO SIĘ,BO BY TO NIE DOTARŁO,JAKO KOBIETA CZUJĘ SIĘ OBRAŻONA CO TAM JEST POKAZYWANE,OCZYWIŚCIE NIE BYŁAM ALE ZAPOWIEDZI JUŻ MÓWIĄ O POZIOMIE,RACZEK POSZEDŁ Z OBOWIĄZKU I CHWAŁA MU ZA TO CO POWIEDZIAŁ

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX