ROSATI udzieliła wywiadu dla amerykańskiego Playboya!

Rosati ma swoje pięć minut w Hollywood.

Wielu nie wierzyło, że polskiej aktorce, Weronice Rosati uda się osiągnąć sukces za granicą. Wygląda jednak na to, że aktorka została zauważona, a jej hollywoodzka kariera nabiera tempa.

O aktorce napisano w internetowym wydaniu znanego męskiego magazynu Playboy. Wywiad z nią ukazał się w rubryce "Kobiety, na które warto zwrócić uwagę". O Rosati zaczęto mówić, gdy zagrała w amerykańskim serialu "Luck", gdzie wystąpiła obok takich gwiazd, jak Dustin Hoffman czy Nick Nolte. Wprawdzie Playboy nie jest żadnym wyznacznikiem sławy, ale sam fakt, że media zainteresowały się jej postacią, to dobra wróżba na przyszłość. Rosati przedstawiano również na łamach Maxima.

weronika rosati

Polska aktorka w wywiadzie mówi między innymi o tym, że nie chce być sławna. Zależy jej głównie, by realistycznie wcielać się w graną postać. Opowiada także o ciężkiej pracy, planach zawodowych i roli w serialu HBO.

Dla mnie najważniejszą częścią gry aktorskiej jest historia. Nie obchodzi mnie czy to niezależny film, czy hit. Zawsze chcę grać role, które różnią się ode mnie i mojego życia. Ciekawie jest zagrać czarny charakter -Uwielbiam to!

Zachwycała się również swoją idolką Joan Collins.

Ja chciałabym być jak ona. Miała 50 lat i pokazała się nago na okładce Playboya.

Myślicie, że Rosati dostała już propozycję rozbieranej sesji w amerykańskim magazynie dla mężczyzn?

weronika rosati

ralph

Zobacz także:

Miko i Rosati na imprezie w Hollywood. Seksowny dekolt vs. prześwitujące koronki

Tak imprezują zagraniczne gwiazdy

Raz tyją, raz chudną! Gwiazdy i ich waga

Więcej o:
Komentarze (7)
ROSATI udzieliła wywiadu dla amerykańskiego Playboya!
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • fergalex

  Oceniono 30 razy 20

  Rosati to zdolna bestia, mam do niej sympatię, przynajmniej wie, że tu nie osiągnie wiele bez skandali, których w USA nie musi wcale być

 • spice1991

  Oceniono 26 razy 20

  first!

  bardzo dobrze niech sie jej powodzi!

 • saba20

  Oceniono 14 razy 6

  Myślę,że Rosati nie pojechała do Ameryki na rozbieraną sesję proszę Plotka !

 • dorotadora

  Oceniono 23 razy -1

  Rosati ma ma ogromny urok osobisty. Dla mnie jest prześliczna - idealna prawie. W Polsce to ona nie zabłyśnie, bo nie jest plastikowa i nie ma parcia na szkło. W stanach docenią ją bardziej i szybciej osiągnie cele związane ze swoją osobą. Można to potwierdzić http://www.djstrefa.pl/url.php?url=USA/Rosatai.jpg trzymam za nią kciuki.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX