Tatiana Okupnik koncertuje z ojcem Amy WINEHOUSE!

Mitch Winehouse zakochał się w głosie jurorki "X- Factor".

Mitch Winehouse zaproponował współpracę Tatianie Okupnik!  Szef jego zespołu usłyszał nagrania piosenek jurorki "X-Factor". Zachwycił się jej głosem, co więcej, doszedł do wniosku, że Tatiana brzmi podobnie do jego zmarłej w lipcu córki, Amy. Ich wspólny koncert odbył się w klubie jazzowym, przy współpracy z brytyjską stacją BBC4. Okupnik nie mogła przestać zachwycać się śpiewem pana Winehouse, uznała, że to londyński Frank Sinatra. Również Mitch był pełen podziwu dla Polki.

tatiana okupnik

Biorąc pod uwagę, że nie grała z tym zespołem, jest bardzo dobra. Ona jest za dobra dla mnie.

Okupnik podczas telekonferencji w studio Dzień Dobry TVN przyznała, że na początku obawiała się tej współpracy. Powodem miał być trudny charakter ojca Amy. Okazało się, że Mitch jest ciepłym i dobrym człowiekiem, który ukrywa się pod maską twardziela. Twierdzi,że jest to jego sposób na to, żeby zachować trochę prywatności.

mitch winehouse

Jak myślicie, czy Okupnik przypomina z wyglądu Amy Winehouse?

Okupnik Tatiana

FILE - In this Friday Feb. 16, 2007 file photo British singer Amy Winehouse poses for photographs after being interviewed by the Associated Press at a studio in north London. Mitch Winehouse, father of the late singer Amy Winehouse, is launching the Amy Winehouse Foundation in the United States on Wednesday, Sept. 14, 2011, which would have been Amy Winehouse's 28th birthday. Winehouse was found dead at her home in London on July 23, 2011. (AP Photo/Matt Dunham, File)

 

 

pipsi

Zobacz także:

Winehouse na jednym z ostatnich koncertów. Zobacz jej najsmutniejsze zdjęcie

Bliscy Amy Winehouse płaczą pod jej domem

Okupnik: Sablewska? Nie boję się porównań

Więcej o:
Komentarze (7)
Tatiana Okupnik koncertuje z ojcem Amy WINEHOUSE!
Zaloguj się
 • ulka96

  Oceniono 11 razy 9

  z wyglądu nie, ale głosem troszkę podobne. gratuluję Tatianie:)

 • nicieqq

  Oceniono 17 razy 9

  zajebist* ona jest i tyle wam powiem.

 • aldonathebest

  Oceniono 25 razy 9

  Podobne na pewno nie są, ale mają coś w głosie. Tatiana jest okey, nie docenia się ją jednak w tym naszym dziwnym kraju, a szkoda...

 • naz_niepoprawna

  Oceniono 15 razy 3

  "Zachwycił się jej głosem, co więcej, doszedł do wniosku, że Tatiana brzmi podobnie do jego zmarłej w lipcu córki, Amy. Ich wspólny koncert odbył się w klubie jazzowym, przy współpracy z brytyjską stacją BBC4. Okupnik nie mogła przestać zachwycać się śpiewem pana Winehouse, uznała, że to londyński Frank Sinatra." - buahahahahahahahahahahaha.

  Gdyby nie to, że redakcja składa się z ułomów, pomyślałbym, że komuś się dowcip wyostrzył.

 • ladyzgaga

  Oceniono 22 razy -6

  Chwyt marketingowy, żeby ludzi przyciągnąć przed telewizory. Boją się porażki z TVP.

 • rita123

  Oceniono 26 razy -6

  wyjechała ,nagrała i nikogo tam to nie interesowało płyta była klapą,,teraz tu dostała propozycje i opowiada głopoty zeby czymś się lansowac

 • violkaa

  Oceniono 21 razy -11

  Hehehe co za news. Ludzie to wszystko wymyślą i przeleją na papier by zrobić hałas w okół tego. Najlepszym przykładem jest to http://is.gd/NaSile_portal . Nieprawdaż ?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX