Rodzice Krawczyka są OBURZENI jego romansem z Włodarczyk!

Nie akceptują jego nowej wybranki.

Na Mikołaja Krawczyka spadają gromy. Porzucenie Anety Zając i dwójki małych dzieci wywołało falę negatywnych komentarzy. Nawet przyjaciele aktora ponoć patrzą na jego romans z niechęcią. Jakby tego było mało, także rodzice Krawczyka nie akceptują podobno nowej wybranki syna, Agnieszki Włodarczyk. Jak donosi Fakt.pl, są wręcz oburzeni jego zachowaniem!

aneta zając, mikołaj krawczyk

Rodzice aktora przyjechali nawet specjalnie z rodzinnego Trójmiasta do Wrocławia, by przekonać syna do powrotu do rodziny. Bezskutecznie.

Są oburzeni, że Mikołaj porzucił matkę swoich dzieci i starali się wpłynąć na niego. Niestety na nic to się zdało. Agnieszka całkowicie zawróciła mu w głowie i nie chce nikogo słuchać - wyznaje Faktowi kolega aktora.

Romans Włodarczyk i Krawczyka rozpoczął się na planie "Pierwszej miłości" i od tamtego czasu zdaje się kwitnąć. Aktor przedstawia nową wybrankę swoim znajomym i pojawia się w jej towarzystwie na imprezach. Ostatnio widziano ich razem na premierze filmu "Kac Wawa."

Wlodarczyk Agnieszka, Krawczyk Mikolaj

Pozostaje mieć nadzieję, że rodzice Mikołaja Krawczyka okażą się bardziej opiekuńczy od swojego syna. Obiecują, że Aneta Zając może się do nich zwrócić w każdej sytuacji.

tg

Zobacz także:

Są SEKSOWNE i robią karierę w polityce!

Agnieszka Dygant wszędzie chodzi w takich samych spodniach

ONE czarowały widzów przed laty: Bogumiła Wander i Krystyna Loska

Więcej o:
Komentarze (36)
Rodzice Krawczyka są OBURZENI jego romansem z Włodarczyk!
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • iwonnth

  Oceniono 35 razy 31

  ale dupek
  nie pomyślałabym że poleci na każdą co mu się koło nosa pokręci...

 • selmine

  Oceniono 30 razy 26

  On jest zwyczajnie głupi, że zostawia dziewczynę i dzieci dla takiego zasuszonego pomarańczowego rodzynka jak Włodarczyk. Ona nawet nie jest ładna, co by ze sobą nie zrobiła, to pozostaje tkaim tłem na kilogramy tapety bez wyrazu. Nie każdy jest z natury monogamistą, ale mógł dziewczynie dzieci nie robić, jak taki z niego kwiatek.

 • cioteczna

  Oceniono 41 razy 25

  dupek dupek i jeszcze raz dupek

 • gelfix

  Oceniono 32 razy 20

  Co za suka... wszędzie sie wepcha...

 • jagoda232

  Oceniono 19 razy 15

  Straszne! żal mi tej Anety.

 • hardrockeve

  Oceniono 26 razy 14

  Spokojnie, jeżeli to prawda, za jakiś czas związek Krawczyka i Włodarczyk się rozpadnie i koleś będzie płakał, jak dziecko, że poświęcił rodzinę dla kogoś tak żałosnego. W ich przypadku miłość? Nie, nie, nie... żenada nie miłość. Ta baba przeszła już przez łóżka tylu facetów, że i tym razem znudzi się kolejnemu... Nie znoszę W. od kiedy pierwszy raz zobaczyłam ją w telewizji. Taki karton, szary, śmieciowy, brudny, nic nie warty. Szczęścia nie życzę, bo ktoś ważniejszy je przez ich głupotę stracił.

 • malutka1990

  Oceniono 19 razy 13

  jest chu*** skoro ją zdradził

 • ladyzgaga

  Oceniono 29 razy 13

  Włodara, jak Włodara. Wolna kobieta, ale Krawczyk? Co za debil z niego! Aneta - jesteśmy z Tobą!!!

 • browaryr

  Oceniono 16 razy 12

  wiazala trampki w garderobie,wszedl tylnymi drzwiami-i juz teraz bedzie tak wchodzil przez jakis czas...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX