Tobias Solorz: Przystojny syn MILIARDERA

Kalina
18.02.2012
Tobias Solorz.

Tobias Solorz. (Kapif)

Kim jest syn twórcy telewizji Polsat?

Na czwartkowej gali "Mobile Internet", która nazywana jest "polskimi Oscarami branży telekomunikacyjnej", pojawił się 32-letni Tobias Solorz. Trzeba przyznać, że przystojny syn miliardera i twórcy Polsatu, Zygmunta Solorza-Żaka, prezentuje się znakomicie. Tobias Solorz, tak samo jak ojciec, unika obecności w mediach i trudno go spotkać na show-biznesowych imprezach. Tym razem jednak okazja była wyjątkowa. Odebrał w imieniu ojca nagrodę "Wirtualny Telefon" w kategorii Człowiek Sukcesu 2011. 

Solorz Tobias

Młody, zdolny i bogaty Tobias Solorz studiował zarządzanie na Uniwersytecie Warszawskim. Przez kilka lat mieszkał i pracował w Niemczech, ale postanowił wrócić do Polski. Został prawą ręką ojca. Zygmunt Solorz-Żak jest jednym z najbogatszych Polaków, w 2011 roku zajął drugie miejsce w rankingu tygodnika "Wprost". Posiada majątek szacowany na 7,9 miliarda złotych. Założył pierwszą w Polsce komercyjną telewizję. Dodatkowo w skład jego fortuny wchodzą również: Sferia, Polkomtel (operator sieci komórkowej Plus), Polisa Życie, InvestBank, Powszechne Towarzystwo Emerytalne Polsat i wiele innych spółek.

Solorz Tobias

Syn miliardera, Tobias Solorz, karierę rozpoczął w Cyfrowym Polsacie, a w 2010 roku został członkiem zarządu jednej z firm telekomunikacyjnej należących do imperium ojca - Sferii, która dostarcza szybki internet na terenie stolicy. Tobias Solorz jest również prezesem spółki Spartan Capital Holding. Został także członkiem zarządu spółki Polkomtel, by w przyszłości objąć kierownictwo nad telekomunikacyjnym imperium ojca.

tobias solorz

Objęcie przez Tobiasa stanowiska członka zarządu w Polkomtelu jest rezultatem zarówno jego wykształcenia, doświadczenia zawodowego jak i kompetencji - powiedział Zygmunt Solorz-Żak w wywiadzie dla portalu media2.pl

tobias solorz, zygmunt solorz-żak

Jak Wam się podoba młody biznesmen?

Kalina

Zobacz także:

To był pokaz na NAJWYŻSZYM POZIOMIE! La Mania w Londynie

Kowalska pokazała śliczną córkę

Jak sobie radzą i kim są dzieci najbogatszych Polaków

Tagi:

Komentarze (36)
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • avatar
 • avatar

  browaryr

  Oceniono 15 razy 15

  stary leb do interesow to ma trzeba przyznac.

 • avatar

  saba20

  Oceniono 16 razy 6

  Jak nam się podoba?Bardzo mi się podoba,bardzo.Elegancko ubrany,nie pręży swego gołego torsu,naturalnie uśmiechnięty.Podobny trochę do ojca,nie jest to słowiańska uroda.

 • avatar

  asja69

  Oceniono 13 razy 5

  Przystojny, owszem.. oby nie został celebrytą, bo straci na urodzie.

 • avatar

  tom

  Oceniono 3 razy 3

  przystojny ale bez zarostu

 • avatar

  meg77

  Oceniono 7 razy 3

  Przetakiewicz, Grycanki, Solorz, Niemczycki. Milionerstwo w roli lansowanych celebrytów. Przez internetowych redaktorków i dziennkarki róznych Gal. Bo ich szefostwo ma deal. Bo lansowanie jakiś nowych twarzy i gwiazdeczek bez grosza przy duszy... to nie w kryzysie;-)

 • avatar

  cholera

  Oceniono 12 razy 2

  Jakis taki rosyjski typ urody. Nie rozumiem po co mam o nim czytac, bo jest bogaty i mozna sie na niego slinic? Glupi, gluuuupi newsik. Jeszcze do tego redaktorzyny napisaly jakby to nie wiem co bylo: syn MILIARDERA (duza litera!) Wieeeelkie halo. Nagle wszystkie my tutaj lecimy i dowiadujemy sie o nim wszystkiego, po czym sru - zeby go uwieźć i byc na 'łamach' plotka. Yea-ha.

 • avatar

  opinista

  Oceniono 3 razy 1

  JA Pierdole...zęby straszą w ch... o.O

 • avatar

  observer

  Oceniono 9 razy 1

  Fajny facet. Nie dośc , że zabójczo przystojny to jeszcze ta twarz inteligentna

  ale rózne krety oczywiście skręcają się z zazdrości.
  Cóż, zdarza się, że dzieci bogatych mogą być i niegłupi i przystojni.
  Rzadkie, ale jednak.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX