Daniel Radcliffe przyznał się do romansów z fankami!

Ostatnio pojawia się coraz więcej pikantnych ciekawostek z życia odtwórcy roli najsłynniejszego czarodzieja. Co istotne, to nie plotki, bo główny zainteresowany sam otwarcie wypowiada się na - dla niektórych - niezręczne tematy.

Daniel Radcliffe dradził kolejny pikantny szczegół ze swojego życia. Czy coś jeszcze może nas zaskoczyć? Tym razem Daniel przyznał się do romansów z fankami Harry'ego Pottera!Jego problemy z alkoholem były spowodowane popularnością, z którą nie umiał sobie poradzić. jak wytłumaczyć romanse z fankami, o których aktor mówi:

Lubię poznać osobę, zanim wdam się z nią w romans. Przecież gdy będzie po wszystkim, trzeba będzie porozmawiać - nawet jeśli to tylko jeden wspólny wieczór. Dlatego zazwyczaj znałem osoby, z którymi sypiałem. Poza przypadkami, kiedy piłem ...

Dodał, że zdarzyły mu się przelotne romanse z fankami, które kończyły się najczęściej wspólnie spędzoną nocą. Daniel - jak sam twierdzi - starał się tego unikać, ale nie zawsze mu to wychodziło. Otwarcie przyznaje, że najgorszym okresem był czas jego problemów z alkoholem, kiedy się nie kontrolował.

Jesteście zaskoczeni?

Zobacz także:

Daniel Radcliffe zagra w filmie nago!

Daniel Radcliffe broni Lany del Rey. Jemu nie przeszkadza, że fałszuje!

Daniel Radcliffe zamierza się oświadczyć?!

Więcej o: