Siostry Krupa nic nie robią tylko ratują psy

Marta i Joanna zawsze na posterunku.

Zaledwie dwa miesiące temu Joanna Krupa i jej siostra Marta, w czasie pobytu w Polsce, uratowały potrąconego przez samochód psa. Modelki jechały do swojej rodziny w Tarnowie, kiedy zauważyły leżącego przy drodze czworonoga. Co jak co, ale pies nie mógł trafić lepiej. W końcu nie od dziś wiadomo, że piękne siostry są bojowniczkami o prawa zwierząt.

Joanna Krupa

To jednak nic w porównaniu z tym, co spotkało je w niedzielę. To była prawdziwie mrożąca krew w żyłach sytuacja, której oczywiście Joanna Krupa nie omieszkała opisać na swoim oficjalnym profilu na Facebooku:

Ostrzeżenie: Dzisiaj mógł być najgorszy dzień w moim życiu. Była cudowna niedziela, więc mama, siostra i ja postanowiłyśmy wziąć 6 naszych psów na plażę. Pojechałyśmy na Point Mugu w Malibu. Poszłyśmy na na odosobnioną część plaży przy skałach, kiedy nagle nadpłynęła wielka fala i zabrała jednego z naszych psów, Lucky. Byłam zbyt zszokowana i wystraszona, aby skoczyć i ją uratować. Nie pływam zbyt dobrze i najprawdopodobniej bym utonęła, więc moja siostra Marta wskoczyła. Nagle fala porwała moja siostrę i naszego psa. Po chwili przypływ wyrzucił je na brzeg. To był cud, ponieważ utknęły pomiędzy dwiema skałami. Nie chcę nawet myśleć, co moja siostra przeżyła w tej strasznej chwili w wodzie, ale to mógł być najgorszy dzień mojego życia. Moja siostra jest prawdziwą bohaterką, bo uratowała Lucky, ale mogła przy tym stracić życie. Dziękuję Bogu i aniołom za opiekę nad nimi. Cieszę się, że koszmar miał szczęśliwe zakończenie. Najgorsze, że na plaży nie ma żadnych znaków ostrzegawczych!!! Tak właśnie ludzie tracą życie!! Miasto będzie miało nieprzyjemny telefon ode mnie. Proszę, bądźcie ostrożni!!! Tragedie, takie jak ta, zdarzają się cały czas.

Cieszymy się, że Marcie nic się nie stało. Ale jak to jest, że takie sytuacje zdarzają się akurat siostrom? Sami przyznajcie, psy naprawdę wiedzą, jak wybierać ludzi. Podejrzane :) Siostry Krupa wyrastają nam na naczelne ratowniczki czworonogów w Polsce i na świecie. Marta i Joanna czuwają. Zawsze i wszędzie. Mamy kolejny powód do dumy ;)

Marta Krupa, Joanna Krupa

Ena

Zobacz także:

One lubią się rozbierać

Gwiazdy przyłapane przez paparazzi - najlepsze zdjęcia 2011 cz. 2

Siostry Krupa relaksują się przed finałem "Top Model"

Więcej o:
Komentarze (87)
Siostry Krupa nic nie robią tylko ratują psy
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • vampirela

  Oceniono 19 razy 19

  chwała im za to

 • swiatlo

  Oceniono 19 razy 17

  Dobrze dziewczyny czynią. Ale skąd ten ironiczny ton artykułu? Jak to się dzieje że jak ktoś robi coś dobrego, to od razu zbiegają się zewsząd różne trolle i znajdują powód do drwin?

 • saba20

  Oceniono 23 razy 15

  No kocham te siostry, właśnie za miłośc do zwierząt.

 • lobuzjeden

  Oceniono 20 razy 14

  ZABIERAJCIE ZWIERZETA DO DOMOW , ZERWIJCIE TE OKROPNE LANCUCHY , DAJCIE ZWIERZETOM DOBRE ZYCIE , POKAZMY ZE JESTESMY NARODEM MADRYM .

 • martunia1812

  Oceniono 18 razy 14

  I tak trzymac !
  W koncu znalazl sie ktos to pomaga zwierzakom !
  Bo oczywiscie jest duzo osob ktore uwazaja ze zwierzeta nie maja uczuc...

 • babazbroda

  Oceniono 14 razy 12

  W kraju w którym miłość do zwierząt najlepiej obrazuje polska wieś,gdzie co drugi Fafik "wisi" na łańcuchu przez okrągły rok,wolę by polskie małolaty jarały się siostrami K. bardziej niż jakimiś Dodami,Jolami czy innymi g..

 • ladyzgaga

  Oceniono 12 razy 10

  Widać, że są to prawdziwe gwiazdy, a nie jakieś paszczury typu Orzechowska, Rutowicz, Ciechanówna.

 • cosma

  Oceniono 19 razy 9

  Lubię Krupy i ich - miłość do zwierząt !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX