Stuhr oswaja z chorobą. DAŁ SOBIE ZROBIĆ TE ZDJĘCIA

Naprawdę mocne zdjęcia i wywiad.

We wrześniu 2011 roku lekarze zdiagnozowali u Jerzego Stuhra nowotwór. Od tamtej pory jego życie kompletnie się zmieniło. Rytm dnia zależy od wizyt w szpitalu. Nie grywa w filmach ani teatrze. Nie wykłada też na uczelni. Ale robi coś, co jest bezcenne. Oswaja Polaków z rakiem.

Jerzy Stuhr nie ukrywa, że jest chory, czego dowodem są wywiady z aktorem. Najnowszy ukazał się w magazynie "Viva!". Oprócz rozmowy pojawiły się też zdjęcia chorego Stuhra. Powiedzmy sobie szczerze - trzeba mieć ogromną odwagę, aby dać sobie zrobić takie zdjęcia.

Wielu zapewne zastanawia się, dlaczego Jerzy Stuhr w takim momencie swojego życia chce udzielać wywiadów czy dać się fotografować dla magazynu o gwiazdach. Odpowiedź jest prosta i piękna: To lekcja, że choroba to nie wstyd i trzeba o tym rozmawiać. Tym bardziej, że wielu o tym rozmawiać nie chce:

Telefon dzwoni jak przedtem - dopytuje dziennikarka.
Jerzy Stuhr: Nie dzwoni. Wokół mnie jest cisza, jedyne kontakty mam z dziennikarzami - mówi aktor w "Vivie!". - Boją się do mnie zadzwonić, do żony dzwonią. Nawet z sekretariatu ministra wolą z nią rozmawiać. Może myślą, że akurat mam zabieg? Więc jest cisza. Dzieci reagują, jak ja zadzwonię, albo pytają mamy...

Buka

Zobacz także:

Żona Stuhra rozwścieczyła aktorki

Kawalerowie kontra żonaci

Maciej Stuhr wyróżniony!

Więcej o:
Komentarze (76)
Stuhr oswaja z chorobą. DAŁ SOBIE ZROBIĆ TE ZDJĘCIA
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • majaeczka

  Oceniono 36 razy 34

  Nie wyobrażam sobie innego finału,jak powrót do zdrowia!!!!!!!Szanowny Panie Jerzy,nie ma innej opcji!Jeden z najlepszych polskich aktorów nie może się poddać!Bardzo Pana kocham a każy obraz z Pana udziałem to PEREŁKA!Czekam na nowe filmy z Pana udziałem po powrocie do zdrowia!

 • gundyslaw

  Oceniono 39 razy 33

  co wy komisarzu Ryba, chorować się wam zachciało? macie być jak skała..jak Tommy Lee Jones w ściganym.... oczekuję tego

 • maverick1977

  Oceniono 37 razy 33

  Genialne role (Komisarz Ryba) facet ma jaja, widac ze zmaga sie z choroba ktora moze dotknac kazdego i robi to z wielkim szacunkiem do samego siebie, i za to szacun wielki. Reszta jest niewazna.

 • biesczad1

  Oceniono 32 razy 30

  Prawdę mówiąc, nie wyobrażam sobie nie zobaczyć kolejnych ról p.Jerzego... Wierzę, że wróci do zdrowia i znów nas zachwyci... Wczoraj obejrzałem pogodę na jutro - ma być słonecznie!...:)

 • bettii

  Oceniono 34 razy 30

  Ludzie w Polsce sa zacofani. Moja mama chorowała na raka, niektórzy jak się o tym dowiadywali uciekali od niej jakby zarażała, jak od jakiejś trędowatej, a rak nie zaraża, to ciężka i bolesna choroba, a ludzie chorujący na raka, sa ludźmi chorymi , a nie napiętnowanymi.

 • lopez_2

  Oceniono 32 razy 28

  Trzeba być wyjątkowym sku...e.lem, aby napisać o tym "hot"....

 • kurtz

  Oceniono 28 razy 26

  Naprawdę mocni trzymam kciuki w tych dniach walki i proszę mi wierzyć: będzie dobrze. Gość Pana pokroju przetrwa wszystko. Jestem z Panem!

 • jagodzianka

  Oceniono 28 razy 26

  TRZYMAM KCIUKI! WSZYSTKIEGO DOBREGO DLA PANA, PANIE JERZY!!!!!!!!!!!!

 • sansa

  Oceniono 32 razy 26

  Kochany Mistrzu, Pan z tego wyjdzie! W zbyt dobre lekarskie ręce Pan trafił i zbyt dużo dobrej energii skierowane jest w Pańskim kierunku, by miało się nie udać. Z całego serca życzę wszystkiego najlepszego!!!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX