Facet Sablewskiej gra na dwa fronty

Uzdolniony chłopak Mai Sablewskiej.

Maja Sablewska nie ma ostatnio głowy do interesów, ale za to do miłości jak najbardziej. Popularna menadżerka od kilku miesięcy spotyka się z Wojciechem Mazolewskim. Muzyk kojarzony jest przede wszystkim z alternatywną grupą "Pink Freud". Okazuje się jednak, że to nie jedyny projekt muzyczny, w którym bierze udział.

Ukochany Mai Sablewskiej jest założycielem jazzowej grupy "Wojtek Mazolewski Quintet". Zespół ma już na swoim koncie sukcesy m.in. krążek "Smells Like Tape Spirit", który został przez krytyków przyjęty bardzo ciepło. Ale z wydaniem krążka były nie małe problemy:

Mieliśmy spore problemy z wydawcą - opowiada Mazolewski. - W ostatniej chwili okazało się, że wytwórnia nie przygotowała płyty w wersji fizycznej, postanowiliśmy więc działać sami i udostępnić płytę w internecie - mówił Mazolewski w lutym 2011 w "Gazecie Wyborczej.

Maja Sablewska ma zatem wielkie szczęście do facetów. Kto wie, może menadżerka z tak dużym doświadczeniem zajmie się karierą swojego faceta?

Buka

Zobacz także:

Doda ZEPSUŁA Sablewskiej randkę! ZDJĘCIA

Maja Sablewska spotyka się z szychą!

Maja Sablewska ma chłopaka!

Więcej o:
Komentarze (27)
Facet Sablewskiej gra na dwa fronty
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • browaryr

  Oceniono 2 razy 2

  lepiej niech on ja gra a do jakiejkolwiek tworczosci niech nie dopuszcza.

 • kacektehacek

  Oceniono 8 razy 2

  http://www.youtube.com/watch?v=H50uKHGeRwI rzeczywiscie gra na 2 fronty.... bo ma żone i dziecko :) tylko to niańka jest tym 2 frontem a materiał wideo powyżej to potwierdza

 • babazbroda

  Oceniono 1 raz 1

  Akurat za jego karierę niech się lepiej nie zabiera,ona jest od okładek w vivie/gali/srali,lansowania nowej pary trampek na szpilakach i rozjaśniania końcówek...on jest całkiem sensownym muzykiem.

 • artyyysta

  0

  ale niuuus , poziom plotka utrzymany!!!! gratuluje

 • fikumiku

  0

  "gra na dwa fronty" --- widać autor nawet nie ma pojęcia co oznacza taki zwrot...

 • naz_niepoprawna

  Oceniono 6 razy 0

  Sablewska niech się lepiej nie zabiera za kariery innych. Skutek będzie taki sam, gdyby tvn zabrał się za produkcję dramatu - ckliwie, fatalny montaż i połowa akcji to product placement.

 • polishavril

  Oceniono 3 razy -1

  Też muslałam o zdradzie.

  http://marladarkly.blogspot.com/

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX