Lubert wkurzony na Dodę

Nowy konflikt w show-biznesie.

Doda i Tomasz Lubert, którzy darzyli się ogromną sympatią, chyba się poróżnili. Doda w programie "Dzień Dobry TVN" zapowiedziała, że w marcu zorganizuje koncert symfoniczny. Miała na nim zaprezentować utwory zespołu "Virgin" w nowych aranżacjach, które znalazłyby się na jej nowej płycie. Pomysł bardzo nie spodobał się założycielowi "Virgin" - Tomaszowi Lubertowi, bo nikt go o tym nie poinformował. W oficjalnym oświadczeniu, które otrzymaliśmy, Lubert pisze:

Pragnę wyrazić swoje zdziwienie i wielkie rozczarowanie. Jestem zaskoczony sposobem w jaki dowiedziałem się o tym projekcie, bowiem zamiast usłyszeć o nim z ust Dody, przeczytałem o tym w internecie. Nikt ze strony wokalistki ani jej nowego managementu nie spytał się zarówno mnie jak i mojej managerki o możliwość współpracy. (...) Szczególnie czuję się pominięty nie tylko jako założyciel zespołu Virgin, ale też wieloletni kolega Dody. Lojalność i szacunek do siebie nawzajem wymagałaby choć rozmowy o realizacji wspólnego pomysłu bądź zrobienia koncertu bez mojej osoby.

Management Dody mówi, że informacja o koncercie miała zostać podana do mediów po rozmowach artystki z Lubertem. Mamy dziwne przeczucie, że to jeszcze nie koniec oświadczeń.

A było tak miło...

 

Małami

Zobacz także:

Lubert całuje blondynkę z dużymi piersiami

Wylicytuj sprzątanie mieszkania Dody

Kto jest kim w "Queenteamie" Dody?

Więcej o:
Komentarze (20)
Lubert wkurzony na Dodę
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • karliga

  Oceniono 6 razy 6

  nienauczyl sie ze loda tylko wykorzystuje wszystko i wszystkich aby ratowac swoja juz dawno z reszta zatopiona kariere celebrytki? bo ciezko nazwac to kariera muzyczna..........

 • naz_niepoprawna

  Oceniono 5 razy 5

  Ciechanówa zachwalała swoją płytę jako rewolucję, a sięga po starocie? A ja myślałem, że już najlepsi producenci i kompozytorzy z Hamburgerowni mają dla niej materiał na najlepiej sprzedającą się płytę wszechczasów, a tu taki rozgotowany klops. Jak zwykle w jej przypadku, cała para poszła w gwizdek. Żałosne stworzenie.

 • sensacja

  Oceniono 5 razy 5

  Doda goni w piętkę, własna kariera legła z hukiem, to wymysliła odgrzewane kotlety Virgin. Jej nigdy nie przyjdzie do głowy, że ludzie mają dość jej samej. Kiedy wreszcie zrealizuje te wielkie plany i wyjedzie z kraju buraków "łykających wszystko jak dziwka spermę"? oby jak najszybciej.

 • blacke

  Oceniono 3 razy 3

  Ale dlaczego Doda nie zrobi koncertu symfonicznego z własnymi utworami?! Przecież jej kariera solowa tak wspaniale się rozwija, hit za hitem nagrywa....
  ;-)

 • ladyzgaga

  Oceniono 3 razy 3

  Szmata nawet nie raczyła ruszyć dupy, jak zwykle wszystko na łatwiznę hahahah.

  Dosia Ciechanowska

 • stefanek

  Oceniono 3 razy 3

  Jak widze ta Smrode to chce mi sie rzygac...

 • bossanoga

  Oceniono 2 razy 2

  Trza było zrobić screenshota z podglądu wydruku. Brak podkreśleń byłby mniejszą kompromitacją dla Lumperta i operatora klawisza "Prt Sc".
  A Lumpert niech nie oburza się, że bez jego zgody przygotowuje się nowe aranżacje utworów "skomponowanych" przez niego. Ten zespół powinien nosić nazwę "Werzżyn", jak to określił w studiu przy Myśliwieckiej pewien oszołom, który teraz uczy angielskiego w studiu przy Woronicza.
  A jak już od zżynkach mowa, niech Doda wzorem Metalliki nazwie ten projekt "S&M", bo ze względu na jakość i oryginalność surowca, na którym ma bazować, słowo "sado-maso" aż ciśnie się na usta.

 • nkwd

  Oceniono 2 razy 2

  Jak pominie Luberta,to będzie taniej,a z kaską cieniutko.

 • russel

  Oceniono 1 raz 1

  Lubert - jedyna virgin w zespole "Virgin". Bez wątpienia.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX