Przerażające kulisy śmierci Violetty Villas

Nikt nie przypuszczał, że tak się to wszystko potoczy.

Mimo że od śmierci Violetty Villas minęły trzy tygodnie, sprawa wciąż budzi kontrowersje. Przede wszystkim ze względu na opiekunkę diwy Elżbietę Budzyńską, która jest jedyną spadkobierczynią spadku po Villas.

Synowa gwiazdy wystąpiła w programie "Pytanie na Śniadanie" i mówiła o przerażających kulisach śmierci Violetty Villas.

Nikt oficjalnie nie powiadomił mojego męża, że jego mama nie żyje. Do dziś, nikt oficjalnie nie zadzwonił. O śmierci matki dowiedział się z telewizji - mówiła Małgorzata Gospodarek.
Mąż był w domu mamy 6 grudnia rano. Drzwi otworzyła mu opiekunka.  Chciał wziąć zdjęcia, dokumenty, ale ich tam nie było. Dom zastał w nieładzie. Później widział ciało swojej mamy. Było w bardzo złym stanie. Villas miała krótko obcięte włosy, siniaki na nodze, a druga noga leżała bezwładnie, wyglądała na złamaną.

Jak było naprawdę? Tego być może się już nie dowiemy. Choć Krzysztof i Małgorzata Gospodarek będą pewnie dociekać szczegółów śmierci Villas.

Buka

Zobacz także:

Z włosów Villas powstaną... dwa diamenty

Villas wydziedziczyła swojego syna

Violettę Villas żegnały tłumy na Powązkach

Więcej o:
Komentarze (14)
Przerażające kulisy śmierci Violetty Villas
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • lolaaa...

  Oceniono 8 razy 6

  ,,Mimo że od śmierci Violetty Villas minęły trzy tygodnie, sprawa wciąż budzi kontrowersje." A co, po dwóch dniach mieliśmy zapomnieć? jak mucha pójdzie do jakiejś tv śniadaniowej to są o tym 3 artykuły, a jak prawdziwa gwiazda umiera, to nic się nie dzieje?

 • czeyo

  Oceniono 10 razy 6

  Villas ostatnio zyla i umarla jak bezpanski pies - tak to niestety wyglada.trzeba pogonic swolocz ktora oszukiwala i Villas i jej rodzine

 • naz_niepoprawna

  Oceniono 12 razy 2

  Przypuszczalnie, gdyby nie było majątku, sprawy też by nie było.

 • andrea

  Oceniono 1 raz 1

  Znacie kogoś kto miał złamaną nogę i nie dało się tego ustalić przez otoczenie ????
  czy myślenie to ludzi nagle b o l i ???

  czy też żyjemy w średniowieczu ?

  straszna ta opiekunka. dlaczego Wioletta miała krótkie włosy, które były jej wizytówką i absolutnie przez lata uzasadnionym powodem do d u m y ??? dlaczego miała siniaki na nogach?

  tak sławna osoba o niewątpliwym dorobku artystycznym, a skończyła w k a t o l i c k i m kraju, jak te jej głodne i bezpańskie psy

  m a s a k ra

  ktoś się jeszcze zastanawia? Ja to się zastanawiam, dlaczego nagle cackają się z t a k ą opiekunką? Jest bezczelna, bo widzi, że NIKT nie reaguje na jej bezczelność
  powinna siedzieć
  taka prawda o niej !!!

  to przerażające, co czeka nas na starość, skoro taką sławną osobę nędza i odrzucenie, nie ominęło !!!!

 • gagula

  Oceniono 3 razy 1

  ta opiekunka jest podejrzana !

 • cerrie

  Oceniono 4 razy 0

  To teraz nic tylko by wypadało się zacząć modlić by samemu na stare lata takie nieszczęście się nie przytrafiło jak Pani Villas. Ech żeby stara schorowana kobieta musiała przechodzić przez taki koszmar. To teraz aż strach się starzeć by nie skończyć jak jakaś zabiedzona staruszka w brudnych starych łachach w jakimś domu starców gdzie najważniejsze są pieniądze, a nie godne przeżycie ostatnich lat pacjentów takiego miejsca. Albo co gorsza by nie musieć dogorywać (Sorry za brutalne słowo) w jakiejś melinie gdzie nawet szczury bałyby się zaglądać. Aż strach pomyśleć, że nie każdy starszy człowiek ma godziwe warunki by z jako taką godnością przeżyć swe ostatnie lata. Fakt może i popełniła w życiu względem rodziny trochę błędów, może i jej syn może mieć do niej pretensje o to jak się nim zajmowała jako dzieckiem, ale na Boga to była starsza schorowana osoba cień tej ślicznej kobiety z przed lat. Chyba w takiej sytuacji należy zapomnieć o wszelkich animozjach i zrobić wszystko co tylko można by dogadać się ze swoją matką. Nawet dla jej dobra pójść na jakieś ustępstwa, a jak znów by nabrała do własnej rodziny trochę solidnego zaufania to spróbować powoli krok po kroku przeciągać ją na swoją stronę, ale na pewno nie należało robić nic na siłę. Ja nikomu nie życzę by na starość doczekał się takiego końca jak Pani Villas.

 • 90210

  Oceniono 9 razy -1

  ta synowa Villas będzie teraz wędrować od stacji do stacji, żeby opowiedzieć tą samą historię.

 • rita123

  Oceniono 11 razy -3

  gdyby majątku nie było ,rodzinka by tak nie walczyła ,miała by gdzieś mamusie ,a tak zwalają na inne osoby a ona tak naprawdę nic nie zrobiła ,chyba dla niej byli obcymi ludźmi ,bo ona wyszła z domu jak miała 16 lat ,i wbrew rodzicom robiła karierę ,,dawniej gdzieś o tym czytałam ,,nie wiadomo jak rodzina wtedy na nią reagowała ,syna tez nie wychowywała ,on chyba sam mówił ze mamusie zobaczył jak miał dopiero 4 lata ,przyjechała dała zabaweczkę i s powrotem pojechała ,to gdzie ta wieźć miedzy nimi ,chyba jednak byli sobie obcymi ludźmi ,a pod koniec życia próba zamknięcia jej w psychiatryku było żenadą ,jak ja wypuścili to musiała być zdrowa i widocznie nie było podstaw do ubezwłasnowolnienia ,a po za tym kto by chciał iść do domu starców żeby mieć te 3 posiłki dziennie jak miała swój dom i rentę ,i mogła sobie żyć jak chciała ,ludzie starsi nie chcą iść do domu starców ,wola zostać u siebie ,wiadomo jednak ze żyła jak w chlewie ,ale może tak chciała

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX